قصیده ای برای سالی که گذشت


قصیده ای برای سالی که گذشت

همانطور که با سال 2021 خداحافظی می کنیم، بدون شک چیزی برای یادآوری وجود دارد. واقعاً سالی پر از چالش بود، فرصتی برای تفکر و بازنگری در اهداف. در طول سال گذشته، کسب‌وکارها هنجارهای جدید را پذیرفته‌اند و استراتژی‌های خود را توسعه داده‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بالاخره نفسی تازه کنند.

 

رهبران صنعت سال 2021 و انتظارات برای سال 2022 را می پذیرند

 

هر صنعتی با مجموعه ای از موانع کنار آمد. از فناوری گرفته تا مد و مهاجرت و فراتر از آن، در اینجا برخی از رهبران صنعت درباره سال گذشته و آنچه از سال 2022 انتظار دارند می گویند:

 

آقای Sanjay Chatrat، شریک مدیریت، Incuspaze (ارائه‌دهنده فضای کاری با مدیریت سازمانی) مسیر تقاضا را نظارت می‌کند و سپس دفاتر را به فضاهای کاری انعطاف‌پذیر غیرمتمرکز می‌کند. طی چند ماه گذشته تقاضای زیادی برای فضاهای همکاری وجود دارد که در سال آینده تغییرات اساسی خواهد کرد. سال 2022 در مورد انعطاف پذیری و شکوفایی همراه با گسترش تجارت خواهد بود. فضاهای کاری انعطاف پذیر به شرکت ها کمک می کند تا به برنامه های سال 2022 خود به روشی مقرون به صرفه، کارآمد و بدون دردسر دست یابند. امیدوارم سال پیش رو گواهی بر آغاز یک ماهواره و فضای کاری انعطاف پذیر برای سال های آینده باشد.»

 

آقای Nischal Dua، مدیر بازاریابی، Airmeet (پلتفرم رویدادهای مجازی تقریبا واقعی)

“با افزایش چند برابر درآمد، ما رویدادهای مهمی را به سازمان هایی مانند انجمن ملل متحد در کانادا، والمارت، جانسون و جانسون، شل به عنوان یک خانه مجازی در پس زمینه همه گیر ارائه کرده ایم. ما به سرمایه گذاری در فناوری مدرن و مدل اشتراک وبینار اجتماعی خود ادامه داده ایم، که شما را به مخاطبان خود نزدیکتر می کند. و ویژگی هایی مانند داشبورد مدیریت یکپارچه سازی، یک رابط کاربری جدید Social Lounge برای افزودن زمینه بیشتر به هر مکالمه روی میز، فروش بلیط و غیره. بخش وبینار در مقیاس بزرگ بیشترین سهم از درآمد را در سال جاری به خود اختصاص داد و انتظار می‌رود که تسلط خود را در هفت سال آینده حفظ کند. با عدم قطعیت در هوا، با کشف انواع جدید و با وجود تعداد زیادی که هنوز واکسینه نشده اند، آنلاین و ترکیبی بهترین راه حل برای بسیاری از جلسات و رویدادها در سراسر جهان هستند. این بدان معنی است که رویدادهای مجازی مورد توجه قرار می گیرند و بهترین آنها آنهایی هستند که ارزش تعامل آنها را افزایش می دهند.”

 

آقای اریک وی، مدیر ارشد فروش ViewSonic – آسیا اقیانوسیه (ارائه دهنده راه حل های بصری جهانی)

در سال 2021، ViewSonic شاهد رشد قابل توجهی در بخش‌های مختلف بود. از سری IFP گرفته تا پروژکتورهای سرگرمی خانگی گرفته تا مانیتورهای بازی و حرفه ای، ما محصولات جدیدی را معرفی کرده ایم و محصولات موجود را در هر دسته به روز کرده ایم. در نتیجه شاهد تقاضای قابل توجهی برای محصولات خود بودیم که منجر به افزایش سه برابری گردش مالی شد. تقاضای فزاینده برای آموزش هیبریدی/آنلاین به ما کمک کرده است تا جایگاه خود را به عنوان برند شماره 1 IFP با 47 درصد سهم بازار از سال 2020 حفظ کنیم. به طور مشابه، بخش پروژکتورهای ما شاهد 63 درصد سهم بازار LED ها است. در سه ماهه 2 و 3، ما جایگاهی را در سه تامین کننده برتر پروژکتورهای DLP کسب کردیم و به ترتیب در بخش پروژکتورهای LED رتبه 1 را کسب کردیم. ما همچنین به سریع‌ترین برند مانیتور کامپیوتر در هند تبدیل شده‌ایم که به دستاوردهای خود افزوده است. با نظارت بر رشد و تقاضای فعلی محصولات و راه‌حل‌های خود، محصولات و راه‌حل‌های جدیدی را ارتقا داده و معرفی می‌کنیم تا نیازهای کاربران نهایی خود را برآورده کنیم.»

 

آقای مارک دیویس، رئیس جهانی، Davies & Associates, LLC (شرکت حقوقی مهاجرت)

“به عنوان یک شرکت حقوقی مهاجرت که به صاحبان مشاغل هندی کمک می کند تا به ایالات متحده مهاجرت کنند، سال غیرعادی بود. مردم زندگی خود را در طول همه گیری بیش از حد تخمین زدند، بنابراین تقاضا برای جابجایی به خارج از کشور فوق العاده بالا است، اما مرز ایالات متحده تا نوامبر به روی هندی ها بسته بود و حرکت فیزیکی را برای مردم دشوار می کرد. ما به بسیاری از مشتریان هندی کمک کرده ایم تا برای ویزای خود در سال 2021 درخواست دهند، که آنها را در موقعیت خوبی در صف ویزا قرار می دهد. صنعت مهاجرت امیدوار بود که انتخاب جو بایدن و ورود واکسن‌های کووید، سال 2021 را به سال مثبت‌تری نسبت به سال 2020 تبدیل کند. اگرچه نکات مثبتی مانند بازگشایی مسیرهای H-1B و L-1 ویزای وجود داشت. همه‌گیری COVID-19 همچنان بر تحرک جهانی تأثیر منفی می‌گذارد.

 

مرز ایالات متحده تا نوامبر 2021 بسته بود و کنسولگری های ایالات متحده در هند فعالیت خود را از سر نگرفتند. ما هیجان زده هستیم که پنج کنسولگری ایالات متحده در هند قصد دارند در سال 2022 فعالیت خود را از سر بگیرند، اما البته خیلی به روند همه گیری کووید بستگی دارد. برنامه مرکز منطقه‌ای EB-5، که هندی‌ها یکی از بزرگترین گروه‌های نامزد هستند، احتمالاً در اوایل فوریه بازمی‌گردد و در انتظار تأیید مجدد کنگره است. ما همچنین انتظار داریم که تعداد هندی‌هایی که برای ویزای E-2 ایالات متحده در مسیر CBI گرانادا درخواست می‌کنند افزایش یابد – این فرآیند دو مرحله‌ای برای داشتن یک کسب‌وکار در ایالات متحده تا حدی محبوب شده است زیرا ویزای E-2 کمتر تحت تاثیر فشار سیاسی در واشنگتن قرار گرفته است.»

آقای مونتان داملیا، صاحب کریوا (فروشگاه پوشاک قومی هندی برای زنان)

«2021 سال رشد و توسعه برای کریوا بود. این برند با افزایش ردپای بازار خود، پایگاه مشتریان خود را فراتر از متروهای کلیدی گسترش داده و همچنین وارد شهرهای درجه دوم و سوم شده است. علاوه بر این، حاشیه رشد در مقایسه با سال گذشته 4 برابر بازده است. این برند با درآمد تقریباً 25 کرون، مجموعه‌ای از مجموعه‌های جشن و عروسی را نیز با موفقیت راه‌اندازی کرده است و درخشندگی را به مجموعه لباس‌های موجود خود اضافه کرده است.

 

در حالی که صنعت تجارت الکترونیک مد تحت یک سری تغییرات سریع در رفتار مشتری و الگوهای خرید به دلیل همه‌گیری جهانی COVID 19 قرار گرفته است، سال آینده برای توسعه و رشد بازاریابی چند کاناله مثبت به نظر می‌رسد. مصرف‌کنندگان شروع به ترجیح لباس‌های شخصی‌شده متناسب با سبک خود کرده‌اند، که باعث شده بسیاری از برندها در سال 2021 سفارشی‌سازی طیف محصولات خود را ارائه دهند. علاوه بر این انتقال در سال 2022، واقعیت افزوده در صنعت برای تجارت الکترونیک محوریت خواهد داشت. برندهای تجارت الکترونیک / خرده فروشان تلاش خواهند کرد تا با کمک هوش مصنوعی و AR خرید تعاملی را برای همه مصرف کنندگان فراهم کنند، بنابراین، ایجاد آگاهی، ایجاد وفاداری و تبدیل مصرف کنندگان به مشتریان پولی.

 

آقای Vidhu Nautiyal، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد درآمد، CloudConnect Communications Pvt. Ltd. (پلتفرم خدمات کامل مبتنی بر ابر)

«با شروع سال با یک یادداشت مثبت، CloudConnect بیش از 100 شرکت را برای پایگاه مشتریان خود بست. این گسترش همچنین با ارتقاء و بهینه سازی زیرساخت شبکه برند پشتیبانی شد. امسال به دلیل همه گیری جهانی Coivd-19 شاهد تغییر قابل توجهی به پلتفرم ها / فناوری های دیجیتال بوده است. کسب‌وکار (کوچک و متوسط) به‌ویژه به سمت تطبیق راه‌حل‌هایی رفته است که کار رایگان را از هر نقطه از کشور ارائه می‌کنند و همچنین ماهیت قابل اعتماد و پیشرفته‌ای دارند تا نیازهای کار/کاربر را برآورده کنند. گام برداشتن در این مسیر، ارتباط ابری با VoIP فعال شده یکی از بهترین راه حل ها برای مدیریت تماس بدون افت کیفیت و قیمت بود.

 

علاوه بر این، در سال 2022 تغییرات قابل توجهی در بخش فناوری خواهیم داشت، زیرا گذار به مدل‌ها/خدمات تجاری پیشرفته و کارآمد از ضروریات روز بوده و خواهد بود. با توجه به همین تقاضا، هوش مصنوعی و تحول گفتار مواردی هستند که باید منتظر آنها باشیم.

 

آقای سانجی جین، مدیر Elanpro هند (شرکت تبرید تجاری)

وی ادامه داد: با وجود فراز و نشیب های متعدد در ماه های اول سال، ما شاهد رشد بسیار خوبی در کسب و کار خود نسبت به سال قبل بوده ایم. ما محصولاتی را طراحی، طراحی، ایجاد و تولید کرده ایم که می تواند نیازهای کاربران نهایی ما را برآورده کند. ما با حضور در بازار تبرید تجاری و ارائه خدمات به بخش‌های مختلف از خرده‌فروشی گرفته تا داروسازی، بر محصولات خود در اکثر بخش‌های خود نظارت می‌کنیم تا نیازهای صنعت را برآورده کنیم. ما فریزرهای قابل حمل را برای واکسن ها توسعه داده ایم، اقلام جدیدی را در بخش های خرده فروشی خود معرفی کرده ایم، مانند فریزر عمودی بدون یخ زدگی و نمایشگر کیک. با گسترش تجارت خود، امسال نیز با سرمایه گذاری در دو تجارت جدید – Icold Refrigeration Pvt به ارتفاعات جدیدی رسیدیم. Ltd.، یک شرکت متخصص در ذخیره سازی در یخچال و ما Thingif (y) را خریداری کردیم، ارائه دهنده راه حل های نرم افزاری که به نظارت بر دمای محصول کمک می کند.

 

در سال 2022، Make in India، یک پروژه دولتی اهمیت فزاینده ای پیدا می کند و کسب و کارها را تشویق می کند تا بر تولید در هند تمرکز کنند. در نتیجه تمرکز ما روی ترافیک و این مسیر است. با نزدیک شدن به سال 2022، سال امیدوار کننده ای را متصور می شویم که به ما کمک می کند تا از آخرین اثرات خود بازیابی کنیم و ما را قادر می سازد به روشی جدید پیشرفت کنیم.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر