غربالگری سرطان کولورکتال چه زمانی و چگونه انجام می شود؟ راهنمای بیمار NCCN جدید آخرین جدول زمانی و رویکردها را توضیح می دهد


شبکه ملی جامع سرطان راهنمایی های جدیدی را در مورد ابزارهای موثر برای پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان کولورکتال و کاهش مرگ و میر ناشی از سرطان به اشتراک می گذارد. ارائه دسترسی رایگان به بیماران و مراقبان به آخرین توصیه های تخصصی در NCCN.org/patientguidelines.

PLYMOUTH MEETING، پنسیلوانیا، 1 دسامبر 2021 / PRNewswire / – شبکه ملی جامع سرطان (NCCN®) امروز انتشار دستورالعمل های جدید NCCN برای بیماران را اعلام کرد: غربالگری سرطان کولورکتال. سرطان کولورکتال (CRC) چهارمین سرطان شایع در ایالات متحده است که تقریباً 104270 مورد جدید سرطان روده بزرگ و 43230 مورد جدید سرطان رکتوم در سال 2021 و تقریباً 52980 مرگ در سال جاری دارد. CRC در مراحل اولیه و قابل درمان تر است و می تواند با شناسایی و حذف پولیپ های پیش سرطانی، بروز کلی سرطان را کاهش دهد. این راهنمای جدید و رایگان برای بیماران و مراقبان روش‌های مختلف انجام غربالگری را شرح می‌دهد و طبق آخرین تحقیقات زمان توصیه‌شده را توضیح می‌دهد.

هدر مت، یک بازمانده چهار ساله CRC که برای اولین بار در سن 35 سالگی تشخیص داده شد، گفت: “من خوش شانس بودم که سرطان روده بزرگ من به اندازه کافی زود تشخیص داده شد تا بتوانم با موفقیت درمان شوم.” “من می خواهم همه در مورد اهمیت غربالگری بدانند و بدانند که چگونه، اگر زود تشخیص داده شود، می تواند شما را از یک نتیجه بسیار متفاوت نجات دهد. کمی ناراحتی امروز می تواند تضمین کننده فردای شما باشد.»

اهمیت غربالگری

اطلاعات دقیق در مورد غربالگری سرطان به ویژه در پرتو همه گیری COVID-19 مهم است، جایی که انتظار می رود کاهش تعداد غربالگری ها منجر به افزایش تشخیص های دیرهنگام شود. اطلاعات بیشتر در مورد اعلامیه NCCN مبنی بر اینکه “سرطان منتظر نمی ماند و شما نباید” را می توانید در NCCN.org/resume-screening بیابید.

رید ام. نس، دکترا، MPH، دانشیار پزشکی، مرکز سرطان واندربیلت-اینگرام و رئیس NCCN، گفت: “غربالگری CRC ثابت کرده است که یکی از مؤثرترین ابزارها برای پیشگیری از سرطان های بسیار رایجی است که می شناسیم.” پانل راهنمای غربالگری سرطان کولورکتال. “مطالعات نشان می دهد که از سال 1980، زمانی که غربالگری برای اولین بار در ایالات متحده توصیه شد، میزان بروز را تا 40 درصد کاهش داده ایم. در عین حال، مهم است که آخرین شواهد را دنبال کنیم تا مطمئن شویم افرادی را که می‌توانند بیشترین سود را ببینند، غربالگری می‌کنیم، در حالی که کسی را در معرض خطر ناخواسته یا نامناسب روش‌های تشخیصی و درمان قرار نمی‌دهیم.»

غربالگری توصیه شده به طور قابل توجهی مرگ و میر ناشی از سرطان را کاهش می دهد. خاویر لهر، نایب رئیس کمیسیون، دکترای پزشکی، استاد مرکز سرطان ییل / بیمارستان سرطان اسمایلو، موافق است که اعداد خیره کننده هستند. “این راهنمای بیمار NCCN جدید درک بهتری از تحقیقات را برای جامعه بزرگتر ارائه می دهد. این زمینه را برای تصمیم گیری مشترک با بیماران و مراقبان فراهم می کند، بنابراین غربالگری مناسب را برای همه پیدا می کنیم.

دستورالعمل‌های بیمار NCCN بر اساس دستورالعمل‌های NCCN برای تمرین بالینی در انکولوژی (NCCN Guidelines®) است که توسط تیم‌های چند رشته‌ای متشکل از کارشناسان از همه مؤسسات عضو NCCN تعریف شده است. دستورالعمل‌های NCCN استاندارد شناخته‌شده جهت و خط‌مشی بالینی در مراقبت از سرطان و جامع‌ترین و به‌روزرسانی‌شده‌ترین دستورالعمل‌ها برای عمل بالینی موجود در هر زمینه پزشکی است. بر اساس یک مطالعه مستقل، نسخه های بیمار به زبان و قالبی خوانا ارائه شده است – با نمودارها، تصاویر و واژه نامه اصطلاحات پزشکی – و ثابت شده است که یکی از قابل اعتمادترین گزینه ها برای بیماران سرطانی است که به دنبال اطلاعات آنلاین هستند.

“برای بیش از 15 سال، سازمان ما با بیماران و مراقبان باهوش، بی رحم کار کرده است که به دنبال اطلاعات قابل اعتماد و پاسخ در مورد برنامه های درمانی خود هستند. انجی دیویس، MPPA، رئیس Fight CRC، گفت: بسیاری تا زمانی که آنها را پیدا نکنند متوقف نمی شوند. ما مفتخریم که حامیان NCCN Patient Guidelines: CRC Screening هستیم، زیرا این ابزار مهمی است که بیماران را قادر می سازد تا اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد مراقبت از خود با پزشکان خود در میان بگذارند. امیدواریم این منبع بیماران را قادر سازد تا گزینه غربالگری مناسب را انتخاب کرده و غربالگری شوند!

توصیه هایی که اخیراً به روز شده است

در اوایل سال 2021، دستورالعمل‌های غربالگری کولورکتال NCCN به‌روزرسانی شد تا توصیه کند غربالگری احتمالاً در سن 45 سالگی برای افراد در معرض خطر متوسط ​​شروع شود و شامل توصیه‌های اضافی برای افراد در معرض خطر باشد. علاوه بر این، برخی از معاینات بعدی را می توان با خیال راحت به مدت هفت تا ده سال به تعویق انداخت. این مطالعه به سرعت در حال پیشرفت است و حتی پزشکان مراقبت های اولیه ممکن است با آخرین اجماع متخصصان به روز نباشند.

دکتر لهر و نس تاکید کردند که بیماران در هر سنی که علائم را تجربه می کنند باید از نظر سرطان کولورکتال ارزیابی شوند. برخی از این علائم عبارتند از:

خونریزی از رکتوم؛ تغییر در عادات روده؛ درد مداوم معده؛ خستگی؛ و کاهش وزن غیر قابل توضیح

این هیئت همچنین می خواست از کمک قابل توجه رئیس قدیمی کمیته دستورالعمل های NCCN، داون پروونزال، MD، مؤسسه سرطان دوک که اوایل امسال درگذشت، قدردانی کند.

نسخه دیجیتالی رایگان دستورالعمل های بیماران NCCN: غربالگری کولورکتال در NCCN.org/patientguidelines و از طریق NCCN Patient Guidelines for Cancer App با بودجه بنیاد NCCN® در دسترس است. کتابخانه رو به رشد NCCN Patient Guidance شامل نزدیک به 60 کتاب به‌روزرسانی مکرر برای بیماران و مراقبان است که اکثر سرطان‌های اصلی از جمله سرطان روده بزرگ و رکتوم را پوشش می‌دهد. راهنماهای دیگری وجود دارد که ناراحتی، تهوع و استفراغ و بقای مرتبط با سرطان را پوشش می دهد (هم سبک زندگی سالم و هم اثرات دیرهنگام و بلندمدت مرتبط با سرطان)، به علاوه ملاحظات ویژه برای نوجوانان و بزرگسالان جوان مبتلا به همه سرطان ها.

در NCCN.org/patients بیشتر بیاموزید و به حمایت از این منابع و سایر منابع برای افراد مبتلا به سرطان و مراقبان آنها کمک کنید.

درباره شبکه ملی جامع سرطان شبکه ملی جامع سرطان® (NCCN®) یک اتحاد غیرانتفاعی از مراکز پیشرو سرطان است که به مراقبت، تحقیق و آموزش بیمار اختصاص دارد. NCCN متعهد به بهبود و تسهیل مراقبت های سرطان با کیفیت، موثر، عادلانه و مقرون به صرفه است تا همه بیماران بتوانند زندگی بهتری داشته باشند. NCCN Guidelines® Clinical Practice Guidelines، توصیه‌های شفاف، مبتنی بر شواهد و اجماع کارشناسان را برای درمان، پیشگیری و خدمات پشتیبانی سرطان ارائه می‌کند. آنها استاندارد شناخته شده برای راهنمایی و خط مشی بالینی در مدیریت سرطان و عمیق ترین و به روزترین دستورالعمل های به روز شده برای عمل بالینی موجود در هر زمینه پزشکی هستند. NCCN Patient Guidelines® اطلاعات تخصصی در مورد درمان سرطان را برای اطلاع رسانی و توانمندسازی بیماران و مراقبان، با پشتیبانی بنیاد NCCN ارائه می دهد. NCCN همچنین آموزش مداوم، ابتکارات جهانی، همکاری در سیاست‌ها و تحقیقات سرطان‌شناسی و انتشارات را ترویج می‌کند. برای اطلاعات بیشتر از NCCN.org دیدن کنید و NCCN را در فیس بوک @NCCNorg، اینستاگرام @NCCNorg و توییتر @NCCN دنبال کنید.

درباره بنیاد NCCN بنیاد NCCN® توسط شبکه ملی جامع سرطان® (NCCN®) برای توانمندسازی افراد مبتلا به سرطان و پیشرفت نوآوری در سرطان تأسیس شد. بنیاد NCCN با ارائه راهنمایی های تخصصی بی طرفانه از متخصصان برجسته سرطان جهان از طریق کتابخانه NCCN Guidelines for Patients® و سایر منابع آموزش بیمار، افراد مبتلا به سرطان و مراقبان را توانمند می کند. بنیاد NCCN همچنین متعهد به بهبود درمان سرطان با تامین مالی محققان جوان آینده دار کشور در خط مقدم تحقیقات سرطان است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بنیاد NCCN، به NCCN.org/foundation مراجعه کنید.

درباره مبارزه با سرطان کولورکتال (مبارزه با سرطان کولورکتال) ما برای درمان سرطان کولورکتال مبارزه می‌کنیم و به عنوان قهرمانان بی‌رحم امید برای همه آسیب‌دیدگان از حمایت آگاهانه از بیماری، تغییر سیاست‌های تاثیرگذار و تلاش‌های تحقیقاتی پیشگامانه خدمت می‌کنیم. به عنوان سازمانی که برای کمک به جامعه در یافتن منابع قابل اعتماد برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد سلامتی خود اختصاص یافته است، ما مفتخریم که از این منبع جامع حمایت می کنیم. fightcolorectalcancer.org

1 Siegel RL، Miller KD، Fuchs HE، Jemal A. Cancer Statistics، 2021. CA Cancer J Clin. ژانویه 2021؛ 71 (1): 7-33. doi: 10.3322 / caac.21654. Epub 2021، 12 ژانویه. اشتباه در: CA Cancer J Clin. ژوئیه 2021؛ 71 (4): 359. PMID: 33433946.

مخاطب رسانه: راشل [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1695193/Cover___Colorectal_Screening_2021.jpgلوگو – https://mma.prnewswire.com/media/441768/NCCN_Logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر