ششمین ویرایش ASCENT eConclave با موفقیت به پایان رسید

[ad_1]

ششمین ویرایش ASCENT eConclave با موفقیت به پایان رسید

Nandan Nilekani، Rishad Premji، Sriharsha Majety، Harsh Mariwala، در میان دیگر رهبران محترم، در 26 نوامبر 2021 در Ecoclave ASCENT سخنرانی کردند.

هدف این گردهمایی رمزگشایی اختلالات از طریق کارشناسان صنعت، رهبران فکری و ایجادکنندگان تغییر بود که با بیش از 1000 کارآفرینی که در این رویداد حضور داشتند، درگیر شدند.

ششمین نسخه ASCENT eConclave 2021 با شرکت بیش از 1000 کارآفرین از هند و کشورهایی مانند سنگاپور و دبی با موفقیت به پایان رسید. موضوع کنفرانس اختلال رمزگشایی شامل پنج جلسه قدرتمند و استراتژیک انتخاب شده با رهبران صنعت و کارشناسان از سراسر جهان بود که گرد هم آمدند تا آموزش های تجربی ارزشمندی را برای کارآفرینان، دانشجویان و متخصصان شاغل ارائه دهند.

عکس هایی از کنفرانس الکترونیکی بنیاد ASCENT، که در 26 نوامبر 2021 با حضور بیش از 1000 کارآفرین برگزار شد.

 

دومین نسخه مجازی کنفرانس بر روی یک پلتفرم مجازی تعاملی برگزار شد که شرکت کنندگان را تشویق به مشارکت در هنگام شرکت در جلسات دانش کرد. Archana Das، مدیر عامل، میزبان مشترک کنفرانس بنیاد ASCENT با اعضای محترم ASCENT، ساریکا ستی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، Gemini Power Hydraulics، و Ajit Paniker، بنیانگذار و مدیر عامل Pureblu Technologies Pvt بود. Ltd. موضوع اصلی کنفرانس بررسی اختلالات بود، که تطبیق و اقدام سریع برای کسب‌وکارها را برای تمرکز بر ایجاد انعطاف‌پذیری برای سال‌های آینده ضروری می‌سازد.

 

ششمین نسخه ASCENT eConclave با خوش آمدگویی توسط هارش ماریوالا، بنیانگذار بنیاد ASCENT، و رئیس، ماریکو، آغاز شد. او در مورد چالش‌های حرفه‌ای و شخصی که کارآفرینان با آن مواجه هستند و اینکه اکوسیستم چگونه مسیریابی را یاد گرفته است صحبت می‌کند. این قطعی باعث شده است که هند در مدت کوتاهی شاهد افزایش تعداد تک شاخ ها باشد که نمونه ای برای کارآفرینان عصر جدید بدون تجربه در تجارت خانوادگی خواهد بود.

 

جلسه افتتاحیه کنفرانس گفتگوی ویژه ای با نویسندگان کتاب پرفروش بین المللی ایکیگای، هکتور گارسیا و فرانچسک میرالس بود و به کارآفرینان پرداخت که چگونه Ikigai خود را پیدا کنند (با ارزش زندگی کنید) و فلسفه مدیریت زندگی خود را برای موفقیت به کار گیرند. فرانسیس میرالس این جلسه را به پایان رساند و گفت: «خوشبختی نتیجه احساس مفید بودن است. بنابراین برای احساس خوشبختی باید کارهایی انجام دهید که احساس کنید حضورتان در دنیا مهم است.»

جلسه اصلی در مورد “مزیت تطبیقی” شامل ناندان نیلکانی، رئیس و یکی از بنیانگذاران، Infosys و رئیس بنیانگذار UIDAI (Aadhaar) است که بینش خود را در مورد اختلالات فناوری در صنایع و مزیت تطبیقی ​​که مشاغل آینده باید داشته باشند به اشتراک می گذارد. وی با تحلیل تغییر در کار از راه دور و انطباق رفتاری با شتاب دیجیتال، گفت: آگاهی شرکت‌ها در سراسر جهان مبنی بر اینکه شتاب دیجیتال یک امر ضروری است. این شتاب و تقاضای دیجیتال که توسط همه‌گیری ایجاد شده است، منجر به رشد دو رقمی برای شرکت‌های فناوری هند شده است. نرخ کلی تغییر استارت آپ ها طی یازده ماه گذشته افزایش یافته است. هند حدود چهل تک شاخ جدید دیده است که نصف تعداد تک شاخ های این کشور است.

سومین جلسه کنفرانس، یک بحث میزگردی بود که توسط Shereen Bhan، سردبیر CNBC TV18 اداره می‌شد و موضوع «گفتگوی فنی» را با ناوشکن‌های فن‌آوری مانند Anchit Nayar، مدیر عامل، Beauty E-Commerce، Nykaa، Harshil Mathur، مدیر عامل شرکت بررسی می‌کرد. و یکی از بنیانگذاران Razorpay، Gaurav Agarwal، بنیانگذار TATA 1mg و وامسی کریشنا، مدیر عامل و بنیانگذار Vedantu.

بر اساس دانش خود، وامسی کریشنا به کارآفرینان توصیه کرد که “تنها چیزی که امتحان خود را پس داده است، بهینه سازی در بلندمدت به جای تمرکز بر کوتاه مدت است.” از سوی دیگر، آنچیت نایار به اشتراک می‌گذارد: «اگر در یک تجارت مصرف‌گرا هستید، مصرف‌کنندگان را در مرکز هر کاری که انجام می‌دهید نگه دارید.

هارشیل ماتور، با تاکید بر استخدام و استعداد، گفت: “با توجه به اکوسیستمی که در آن قرار داریم، این تیم و فرهنگ است که سازمان را تشکیل می دهد و همه باید در مورد آن بسیار مراقب باشند زیرا به طور تصاعدی گسترش می یابد.” گاوراو آگاروال جلسه را با گفتن این جمله به پایان رساند: “در حالی که عجله کردن عالی است، اما مهم است که به دنبال فرصت های مناسب باشید، پس حتما آنها را شناسایی کرده و با لذت دنبال کنید.”

در چهارمین جلسه کنفرانس، ریشاد پریمجی، رئیس شرکت ویپرو با مسئولیت محدود. با دبجانی قوش، رئیس NASSCOM، تحت عنوان “رهبری شکستن” تبادل نظر کرد تا رهبری را به مهارت های کلیدی مانند باز بودن، همدلی، انعطاف پذیری، نوع دوستی، توانایی برقراری ارتباط تقسیم کند. در طی گفتگوی هیجان انگیز بین این دو، پریمجی به اشتراک گذاشت: “پدر من یکی از اولین کسانی بود که فلسفه “حرفه ای کردن یک شرکت” را پذیرفت. او معتقد بود که برای دور شدن از شیوه‌های سنتی اداره یک کسب‌وکار خانوادگی، باید سازمانی با ارزش‌های قوی ساخت و افراد حرفه‌ای را جذب کرد که با آن ارزش‌ها طنین‌انداز باشند.

 

او همچنین اضافه کرد که جهان به شدت در حال تغییر است و آنچه می تواند به کسب و کارها کمک کند تا بچرخند و بقای خود را حفظ کنند، سیستم ارزشی و احساس هدف آنهاست. “مردم ارزش های شما را آزمایش نمی کنند. آنها رفتار شما را آزمایش می کنند. به همین دلیل است که من وسواس زیادی دارم که چگونه باید بوی مکان، فرهنگ سازمان را پرورش دهم و حفظ کنم.”

 

جلسه پایانی کنفرانس، گفتگوی صریح در کنار آتش بین دو رهبر، هارش ماریوالا، کارآفرین صدساله، رئیس ماریکو با مسئولیت محدود و بنیانگذار بنیاد ASCENT و کارآفرین جدید سریهارشا ماگتی، مدیرعامل، یکی از بنیانگذاران، سویگی بود. این گفتگو چگونگی توسعه سازمان فردا را در عین ایجاد رهبری بسیار جاه طلبانه که میراثی برای دنبال کردن باقی می گذارد روشن کرد.

هارش ماریوالا گفت: «رهبران باید باور داشته باشند که فرهنگ و ارزش ها برای اطمینان از نفوذ آن در کارکنان سازمان مهم است. او حکایات خود را در مورد یادگیری از شکست ها به اشتراک گذاشت و اشاره کرد که می گوید: “شکست خوردن خوب است، اما مهم است که تجزیه و تحلیل کنید که چگونه می توانید از این یادگیری برای ایجاد انعطاف پذیری از طریق انعطاف پذیری استفاده کنید.”

 

سریهارشا مجتی در مورد روند استخدام شرکت‌های جدید گفت: دلیل اینکه سویگی از دسترسی به یک استخر با کیفیت بالا لذت می‌برد، حفظ فرهنگ باز است که استعدادها را جذب می‌کند.

 

شبکه‌سازی همچنین بخشی جدایی‌ناپذیر از کنفرانس‌های الکترونیکی بنیاد ASCENT بود که به شرکت‌کنندگان این امکان را می‌داد تا به صورت مجازی با مجریان و افراد ارتباط‌گرا که گرد هم آمده‌اند تا دانش را به اشتراک بگذارند و از یکدیگر بیاموزند، تعامل داشته باشند.

 

Archana Das، رئیس بنیاد ASCENT، در مورد اختتامیه کنفرانس الکترونیکی امسال گفت: “این ششمین دوره کنفرانس ASCENT و دومین سال برگزاری آنلاین آن است و چیزی که به عنوان یک ضرورت روز آغاز شد. 2020 برای دستیابی به طیف گسترده تر و متنوع تری از کارآفرینان در سراسر کشور. بیش از 1000 کارآفرین از مترو و بازارهای منطقه ای مانند جیپور، کولهپور، مادورای، مانیپال به ما ملحق شدند. این واقعاً یکی از مزایای اختلال ناشی از انطباق سریع فناوری است که ما در تلاش برای استفاده از آن برای دسترسی به آموزش کارآفرینی همتا برای بسیاری از کارآفرینان در سراسر هند هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ASCENT Conclave 2021، به ascentfoundation.in/conclave2021 مراجعه کنید.

درباره بنیاد ASCENT

بنیاد ASCENT، که توسط هارش ماریوالا (رئیس، Mariko Ltd.) تأسیس شد، بیانگر اشتیاق شخصی او برای غیرانتفاعی برای شناسایی و فعال کردن کارآفرینان با رشد بالا با پتانسیل بالا در سفرشان است تا هم به عنوان کارآفرین و هم به عنوان شرکت خود رشد کنند. . ASCENT یک گروه اعتماد نزدیک از کارآفرینان غیررقابتی ایجاد می کند که به یادگیری از مجریان اعتقاد دارند. ASCENT که به عنوان یک پلتفرم برای برابری طراحی شده است، از “قدرت تیم” استفاده می کند و کارآفرینان را قادر می سازد تا تجربیات، ایده ها، بینش های خود را از طریق گروه های اعتماد خود حمایت شده و شبکه گسترده ای از فعالان به اشتراک بگذارند. در طول 9 سال گذشته، ASCENT بیش از 740 کارآفرین را به عنوان عضو انتخاب کرده است (از بین بیش از 2500 درخواست دریافت شده) که بخشی از 64 گروه اعتماد عملیاتی هستند که در بمبئی، چنای و در سراسر هند رهبری می شوند. ترکیب این اعضا کاملاً متنوع است، با تقسیم 46:54 بین صنعت و بخش خدمات. 44 درصد مشاغل خانوادگی؛ 8 درصد از زنان کارآفرین در تمام حدود 65+ صنایع مختلف نمایندگی دارند. مجموع گردش مالی سالانه اعضای ASCENT بیش از روپیه است. 53000 کرور با گردش مالی تک تک اعضا از روپیه. 1 روپیه به روپیه 2500+ کرور

برای جزئیات بیشتر، لطفاً به ascentfoundation.in مراجعه کنید

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortbetroad giriş