شرکت Dermaliq Therapeutics سری 15 میلیون دلاری را برای تبدیل سه درمان دارویی در حال تبدیل به آزمایشات بالینی امضا می کند.

[ad_1]

  • شرکت درمانی درمالیق یک شرکت داروسازی خصوصی مستقل است که توسط Novaliq تأسیس شده است

– اسپین آف برای باز کردن ارزش در فضای پوست پزشکی با استفاده از فناوری تحول آفرین Novaliq خارج از مراقبت از چشم

– 3E Bioventures Capital و Beijing Whale Technology Corporation Ltd به عنوان سرمایه گذاران جدید ملحق می شوند

– عواید حاصله برای سه برنامه توسعه بالینی فاز 1 / 2a در درماتولوژی استفاده خواهد شد
ویلمینگتون، دل.، 18 ژانویه 2022 / PRNewswire / – Novaliq GmbH، 3E Bioventures Capital و Beijing Whale Technology Corporation Ltd. امروز از ایجاد Dermaliq Therapeutics, Inc. (Dermaliq)، یک شرکت توسعه دارویی تازه تأسیس مستقر در دلاور، و امضای یک دور سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری سری A خبر داد. 3E Bioventures Capital، یک سرمایه‌گذار بین‌المللی پیشرو در علوم زیستی، این حلقه را رهبری کرد و Beijing Whale Technology Corporation با مسئولیت محدود به او پیوست. سهامدار موجود درمالیق نوالیق، مالکیت معنوی (IP) مرتبط با رشته پوست را به درمالیق واگذار و مجوز داد.

بیماری های پوستی چهارمین علت اصلی بیماری های غیر کشنده در سراسر جهان هستند که نقش پوست در زمینه رو به رشد سلامت جهانی را برجسته می کند. شرایط پوستی تأثیر قابل توجهی بر رفاه بیمار، سلامت روان و مشارکت اجتماعی دارد. اگرچه تحویل موضعی و موضعی مواد فعال به پوست بیمار درمان ارجح برای اکثر بیماران است، درمان‌های کنونی اغلب نفوذ پوستی رضایت‌بخش و پایبندی بیمار را ندارند.

درمالیک در حال توسعه نسل بعدی درمان های مراقبت از پوست برای بهبود نفوذ هدفمند پوست و کاهش عوارض جانبی ناخواسته برای میلیون ها بیمار است. فناوری منحصربه‌فرد و ثبت‌شده، که اکنون متعلق به Dermaliq است، به نام hyliQ™، طراحی شده است تا امکان تحویل پوستی داروها با فراهمی زیستی بی‌نظیر را فراهم کند. این فناوری امکان توسعه محصولات دارویی مایع عالی و بسیار موثر با خواص آرایشی استثنایی را فراهم می کند.

درآمد حاصله برای اجرای سه برنامه درماتولوژی بالینی فاز 1/2a برای نشان دادن ایمنی و اثربخشی و راه اندازی این دسته جدید از محصولات مراقبت از پوست برای بهبود زندگی میلیون ها بیمار مصرف خواهد شد:
DLQ01 یک داروی مایع کاندید برای درمان موضعی آلوپسی آندروژنیک زنانه و مردانه است که گیرنده پروستامید E2 (PGE2) را در فولیکول‌های مو با ارسال خاص یک داروی فولیکولی هدف قرار می‌دهد. DLQ02 یک دارو درمانی موضعی جدید و مایع با مهارکننده کلسینورین برای پسوریازیس پلاکی است، به ویژه در مناطقی که درمان آن مشکل است. DLQ03 یک داروی آنتی بیوتیک مایع با طیف وسیع است که درمان موضعی عفونت های باکتریایی پوست و بافت های نرم، از جمله کاهش سویه های مقاوم به آنتی بیوتیک را هدف قرار می دهد. این شرکت شواهدی از اصل بهبود دارورسانی موضعی با استفاده از hyliQ™ در مدل‌های غیر بالینی برای سه کاربرد نشان داد.

دکتر فرانک لوشر، مدیر عامل شرکت Dermaliq گفت: “ما از اینکه 3E Bioventures Capital و Beijing Whale Technology Corporation متعهد به حمایت از Dermaliq به عنوان سرمایه گذاران جدید در سری A هستند، هیجان زده هستیم.” “برخی ما از Novaliq و جمع آوری موفقیت آمیز سرمایه های قابل توجه این فرصت را برای ما فراهم می کند تا یک شرکت داروسازی متخصص پیشرو بسازیم و کاربرد فناوری انتقال داروی نووالیک را در درماتولوژی گسترش دهیم.”

کارن لیو، مدیر عامل 3E Bioventures Capital گفت: “3E متعهد به سرمایه گذاری در شرکت های پیشرو علوم زیستی و زیست پزشکی جهان و کمک به رشد آنها با دسترسی به منابع و فرصت های جهانی شده است.” «درمالیک از یک فناوری منحصربفرد و مبتنی بر علم برای رسیدن به تحویل بسیار کارآمد داروها از طریق پوست استفاده می‌کند. این فناوری قبلاً در چشم پزشکی به اثبات رسیده است و برای پوست بسیار امیدوار کننده است. ما هیجان زده خواهیم بود که خطوط لوله دارویی بیشتری را در چین کشف کنیم و با Dermaliq برای توسعه بالینی و بالینی همکاری کنیم.

مینگ گائو، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت فناوری نهنگ، گفت: «تکنولوژی نهنگ از پایه علمی محکم پلتفرم فناوری HyliQ خود Dermaliq قدردانی می کند. Ltd. تیم اصلی Dermaliq ترکیبی عالی از علم، تجربه بالینی و قدرت تجاری سازی را نشان می دهد. ما به دنبال موفقیت بالینی و تجاری اثبات شده Novaliq در چشم پزشکی، پتانسیل زیادی را برای خط لوله درماتولوژی Dermaliq مشاهده می کنیم.

دکتر کریستین روسکی، مدیر عامل Novaliq گفت: “درماتولوژی گام منطقی بعدی در استفاده از پلتفرم فناوری خود Novaliq فراتر از مراقبت از چشم است.” «تفکیک به یک شرکت مستقل به Dermaliq اجازه می‌دهد تا از تجربه ما در چشم پزشکی بهره‌مند شود، در حالی که کاملاً متعهد به بسیاری از فعالیت‌های توسعه محصولات پوستی است و احتمالاً خط لوله خود را به سایر بیماری‌های پوستی گسترش می‌دهد.

برای انعکاس ساختار سهامداران جدید، کارن لیو از 3E Bioventures Capital به هیئت مدیره Dermaliq خواهد پیوست. دکتر لوشر همچنین از سمت خود به عنوان مدیر ارشد فناوری در Novaliq به رهبری Dermaliq به عنوان مدیر اجرایی و رئیس جمهور منتقل شد.

درباره درمالیق:

شرکت درمانی درمالیق یک شرکت خصوصی است که در سال 2021 توسط اسپین آف Novaliq برای بازنگری درماتولوژی محلی تأسیس شد. این شرکت در ویلمینگتون (DE)، ایالات متحده آمریکا تحت قانون دلاور ثبت شده است. این شرکت یک دور سری A با مبلغ 15 میلیون دلار امضا کرده است تا از طریق آزمایشات بالینی، سه درمان دارویی متحول کننده برای مراقبت از پوست را پیش ببرد. سهامداران اصلی Novaliq GmbH، 3E Bioventures Capital و Beijing Whale Technology Corporation Ltd هستند.

درباره 3E Bioventures Capital:

3E Bioventures Capital یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در مراقبت های بهداشتی است که به سرمایه گذاری در علوم زندگی و فناوری های زیست پزشکی پیشرفته اختصاص دارد، با تمرکز بر درمان های درجه یک و نوآوری های بین رشته ای مخرب در دستگاه های پزشکی و تشخیص. 3E Bioventures یک فلسفه سرمایه گذاری کارآفرینانه و علم محور دارد و با شرکت ها و موسسات تحقیقاتی همکاری نزدیک دارد تا داروها یا محصولاتی را تولید کند که نیازهای پزشکی برآورده نشده قوی دارند. 3E Bioventures با دفاتری در پکن، شانگهای و منطقه خلیج سانفرانسیسکو، از تخصص، قابلیت‌ها و شبکه خود برای کمک به شرکت‌ها برای دستیابی به بازارها و منابع در اقیانوس آرام و رشد سریع‌تر و کارآمدتر استفاده می‌کند. شعار 3E Bioventures Capital در نام آن 3E گرفته شده است: تخصص، کارایی، عملکرد.

برای Beijing Whale Technology Corporation Ltd.:

Beijing Whale Technology Corporation Ltd. یک گروه دارویی مستقر در چین است که متعهد به توسعه پایدار بلندمدت در زمینه‌های شیمی، دارویی و زیبایی‌شناسی است. با بیش از 20 سال سابقه، فناوری نهنگ. توسعه دو واحد تجاری اصلی از یک سو، شرکت داروسازی نهنگ. Ltd., Whale Chemistry Co. Ltd. و شرکت نهنگ داروسازی Ltd. به عنوان یک واحد تجاری دارویی و شیمیایی گروه بندی می شوند. از سوی دیگر، Whale Biotech یک شرکت تحقیقاتی بیوتکنولوژی است که بر توسعه محصولات زیبایی شناسی متمرکز شده است.

درباره نوالیق:

Novaliq یک شرکت داروسازی زیستی است که بر توسعه و تجاری سازی اولین و بهترین درمان های چشم پزشکی مبتنی بر EyeSol®، اولین فناوری قطره چشم بدون آب در جهان تمرکز دارد. Novaliq یک نمونه کار پیشرو در صنعت برای پاسخگویی به نیازهای پزشکی برآورده نشده میلیون ها بیمار چشمی امروزی ارائه می دهد. دفتر مرکزی Novaliq GmbH در هایدلبرگ آلمان و Novaliq Inc. دفتری در کمبریج، ماساچوست، ایالات متحده آمریکا دارد. سهامدار بلندمدت شرکت Dievini Hopp BioTech Holding GmbH & Co است. KG، سرمایه گذار فعال در شرکت های حوزه علوم زندگی و سلامت.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1728174/Dermaliq_Therapeutics_Logo.jpg

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً با: Dermaliq Therapeutics Inc. دکتر فرانک لوشر مدیر اجرایی [email protected] +49 6221 50259-272

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraPapaz Büyüsü