شرکت مری کی و Mary Kay Ash FoundationSM رویدادهای برجسته را در اواخر سال 2021 جشن می گیرند.

[ad_1]

              Dallas, United States:
             <p>Mary Kay Inc., a global entrepreneurship development company and advocate for corporate social responsibility and sustainability, today released its year-end highlights. In 2021, Mary Kay Inc. continued its decades-long commitment to enriching the lives of women around the globe and building healthier, more sustainable communities.</p>

این بیانیه مطبوعاتی شامل چند رسانه ای است. نسخه کامل را اینجا ببینید: https://www.businesswire.com/news/home/20220107005500/fa/

مری کی در سیزدهمین جوایز سالانه کسب و کار و نوآوری Golden Bridge 2021 برنده جایزه Silver Globe® در 3 دسته شد (عکس: Mary Kay Inc.)

در این گزارش با دستاوردهای مری کی در سال 2021 بیشتر آشنا شوید.

نکات برجسته برای سال 2021

تعالی کسب و کار

مری کی 58 جایزه و افتخار در سال 2021 دریافت کرد، از جمله: پاسخ به کووید (22 جایزه)، تقدیر از شرکای تأثیر اجتماعی / گزارش سالانه (4)، رهبری مری کی به عنوان یک رهبر شناخته شد (7)، دستاوردهای تجاری (10) و یک جایزه -برنده مستند (4 جایزه؛ 5 نمایش). علاوه بر این، مری کی و / یا بنیانگذار نمادین آن، مری کی اش، در دو پرونده تجاری هاروارد، سه کتاب درسی و یک مقاله تحقیقاتی گنجانده شدند.
وی از انتصاب وندی وانگ به عنوان رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه خبر داد. 54 درصد از تیم اجرایی جهانی مری کی را زنان تشکیل می دهند.
بازارهای مری کی سالگردهای خود را جشن گرفتند: مری کی لیتوانی (10 سال) و مری کی آلمان (35 سال).
توسط فوربس به عنوان یکی از بهترین کارفرمایان متوسط ​​در آمریکا در سال 2021 معرفی شد.

استودیوی طراحی جهانی مری کی و نوآوری دیجیتال برای بهبود تجربه مشتری

استودیوی طراحی جهانی Mary Kay و Glamhive اولین نمایش واقعی جهانی TikTok را بر اساس سبک، Step & Repeat اعلام کردند. این مسابقه استعدادها را در کمد لباس، آرایش و مدل موی کاربران TikTok در سراسر جهان به نمایش می گذارد. شرکت کنندگان استعدادهای خود را از بیش از 30 کشور به نمایش گذاشتند و کمپین انقلابی در روزنامه های بریتانیایی دیلی میل، دیلی فرانت روو و ووگ بیزینس ارائه شد و رویکرد نوآورانه او در استفاده از پلتفرم نسبتاً جدید رسانه های اجتماعی را برجسته کرد.
سوئیت 13 را راه اندازی می کند، یک تجربه زیبایی که از واقعیت مجازی برای دیجیتالی کردن اولین نمایشگاه پاپ آپ مجازی شرکت استفاده می کند. Mary Kay MirrorMe™ برای دگرگونی واقعیت افزوده و برنامه Mary Kay Skin Analyzer برای اسکن صورت شما برای یک روال شخصی مراقبت از پوست.
25 سال همکاری خود با سفیر جهانی زیبایی لوئیس کاسکو را جشن می گیرد.

علم پشت زیبایی

راه حل های بالینی مراقبت از پوست را راه اندازی کرد که متشکل از راه حل های بالینی مری کی ™ رتینول 0.5 و راه حل های بالینی مری کی ™ آرام + بازگرداندن شیر صورت است و مهر شورای متخصصان پوست را دریافت کرد.
دکتر میشل هاینز، دکترا، مری کی، مدیر فرمولاسیون محصول، به عنوان رئیس جمهور منتخب انجمن شیمیدانان آرایشی (SCC) انتخاب شده است.
با همکاری انجمن درماتولوژی تحقیقاتی (SID)، کمک های مالی برای سلامت پوست / بیماری های پوستی اعلام کرد. این کمک هزینه به محققانی اعطا خواهد شد که تحقیقات انقلابی و نوآورانه ای را در زمینه سلامت پوست و بیماری های پوستی برای کشف دیدگاه ها و استراتژی های جدید برای مداخله انجام می دهند.
دریافت کنندگان بورسیه های علمی آموزشی متعددی از جمله: انجمن شیمیدانان آرایشی و مری کی شرکت اعلام شد. – بورسیه های مادام سی جی واکر، برای حمایت از دانشجویان اقلیت کمتری که به دنبال مدرک لیسانس یا فوق لیسانس در شیمی، فیزیک، پزشکی، داروسازی، زیست شناسی، یا علوم و فناوری های مرتبط هستند. و پنج کمک هزینه دخترانه STEAM را به زنان جوانی که در حال حاضر در تحقیقات نوآورانه مشغول هستند، ارائه کرد. دریافت کنندگان سال 2021 عبارتند از: Milana Brodovska، اوکراین؛ سلین آلارا اورنک، ترکیه; جردن ریوز، ایالات متحده آمریکا؛ ایوانا هرناندز، کلمبیا؛ و علی وبر، ایالات متحده آمریکا
تحقیقاتی را در کنفرانس های علمی مجازی متعدد کشف کرد. این مطالعه شامل موارد زیر است: به اشتراک گذاری تحقیقات در مورد فرآیند رتینیزاسیون تدریجی که به طور قابل توجهی تحمل به رتینول خالص غلیظ تر را بهبود می بخشد، در حالی که مزایای اصلی پوست رتینول را ارائه می دهد. یافته‌های مربوط به کاربرد موضعی رتینول خالص را ارائه دهید که باعث بهبود هایپرپیگمانتاسیون در جمعیت آسیایی می‌شود. و مکانیسم های تعدیلی مربوط به عملکرد سد پوستی به طور موثر 2 مشکل رایج مرتبط با پوست حساس را کاهش می دهد.

تأثیر اجتماعی / CSR

در سال 2021، برنامه جهانی توانمندسازی Pink Changing LivesSM مری کی از بیش از 15 سازمان غیردولتی در سراسر جهان پشتیبانی کرد. از سال 2008، این برنامه بیش از شش میلیون زن و خانواده های آنها را تحت تأثیر قرار داده است و با بیش از 3000 سازمان همکاری کرده و بیش از 16 میلیون دلار اهدا کرده است.
مری کی چین: استان هنان چین دچار سیل شدید شده است. سیل حداقل 33 کشته، هشت نفر دیگر، تخلیه 200000 نفر، آسیب رساندن به 3 میلیون نفر و خسارت مستقیم اقتصادی حدود 1.22 میلیارد یوان را بر جای گذاشت. مری کی چین محصولاتی به ارزش 1 میلیون یوان به فدراسیون خیریه هنان اهدا کرد.
مری کی آلمان: سیل های اروپا آلمان، اتریش، بلژیک و هلند را تحت تاثیر قرار داده اند و به عنوان مخرب ترین خطر طبیعی در شمال اروپا رتبه بندی شده اند. مری کی آلمان تا سقف 100000 دلار برای حمایت از آسیب دیدگان متعهد شده است.
مری کی اسپانیا: در سال 2020-21، با Fundación Vicente Ferrer همکاری کرد تا دسترسی به مراقبت های بهداشتی را برای کودکان و خانواده های آنها در هند فراهم کند. قبل از همه‌گیری کووید-19 (2018)، مری کی اسپانیا بودجه ساخت مدرسه‌ای برای کودکان در روستای پاگادالاواریپالی، واقع در منطقه کادیری (آنانتاپور) در هند را تامین کرد.

توانمندسازی زنان

تعهد به ارتقای برابری جنسیتی با انتشار یک مقاله موضعی با استقبال از استراتژی 2020-2025 کمیسیون اروپا برای برابری جنسیتی و با پیوستن به مجمع برابری جنسیتی در پاریس و پنج ائتلاف جهانی اقدام برای تسریع برابری جنسیتی تا سال 2026 اعلام شده است.
آنها با همکاری UN Women، ILO و WE Empower، “تقویت حمایت از زنان کارآفرین در واکنش و بازگرداندن COVID-19” را در کمیسیون وضعیت زنان (CSW65) مجدداً منتشر کردند.
مری کی و بنیاد مری کی اش اس ام در گزارش سازمان ملل در مورد برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان در مورد فعالیت های صندوق اعتماد سازمان ملل متحد در حمایت از اقدام برای حذف خشونت علیه زنان به کمیسیون وضعیت زنان (CSW65) به رسمیت شناخته شدند. و شورای حقوق بشر

تنوع، عدالت و شمول (DEI)

اعلام شده است که 100٪ از کارگردانان مستقر در ایالات متحده آموزش های اجباری را برای سوگیری ناخودآگاه گذرانده اند.
داده های منتشر شده در مورد تنوع جنسیتی در محیط کار: 54 درصد از تیم اجرایی جهانی مری کی را زنان تشکیل می دهند. 61 درصد از نیروی کار جهانی مری کی را زنان تشکیل می دهند. و 54 درصد از معاونان رئیس جمهور جهانی و بیشتر زن هستند. 59 درصد از مدیران و بیشتر زن هستند.
با همکاری شریک جهانی Equal Rights Trust، راه‌اندازی یک مطالعه نوآورانه درباره نابرابری جنسیتی در الگوریتم‌ها و هوش مصنوعی را با هدف مقابله با برابری جنسیتی و تأثیر سیستم‌های الگوریتمی بر جنسیت، ارائه‌شده توسط مری کی اعلام کرد.

پایداری

استراتژی جهانی پایداری اعلام کرد: غنی سازی زندگی امروز برای فردای پایدار. رویکرد کل نگر ما شامل سه ستون پایداری – اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی – از طریق پنج ستون است که با 15 تعهد برای یک دهه اقدام پایدار فعال می شود.
او دو هدف مهم برای حفاظت از آبراه های جهان را امضا کرد: مأموریت رئیس اجرایی آب و اصول اقیانوس پایدار پیمان جهانی سازمان ملل.
او به عنوان عضوی از بنیاد الن مک آرتور به عنوان بخشی از تعهد این بنیاد برای تبدیل شدن به یک کسب و کار دایره ای پایدارتر، به عنوان عضوی از شبکه آن پیوست.
مری کی دومین مستند خود با نام جنگل امید را در اکتبر در کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد در سال 2021 (COP26) منتشر کرد. این مستند کار آنجلیکا، یک جنگجوی 70 ساله محیط زیست و رهبر گروهی از زنان کارآفرین متعهد به نجات جنگل های مونتری را برجسته می کند.
از طریق مشارکت خود با بنیاد روز درختکاری، ابتکار Time for Trees®، که تعهد خود را به کاشت 100 میلیون درخت و الهام بخشیدن به 5 میلیون درختکار جدید تا آوریل 2022 اعلام کرد، یک سال زودتر از برنامه به دست آمد.
مری کی از سال 1991 با Nature Conservancy همکاری کرده است. در سال 2021، مری کی از هفت پروژه در جزایر سلیمان، شمال استرالیا، نیوزیلند، روستاهای چین، مکزیک، ایالات متحده و کانادا حمایت کرد.

درباره مری کی

یکی از سقف‌شکن‌های اصلی، مری کی اش، شرکت زیبایی خود را تقریباً 60 سال پیش با سه هدف تأسیس کرد: ایجاد فرصت‌های پاداش برای زنان، ارائه محصولات غیرقابل مقاومت و تبدیل جهان به مکانی بهتر. این رویا به یک شرکت چند میلیارد دلاری با میلیون ها کارمند فروش مستقل در نزدیک به 40 کشور تبدیل شده است. مری کی به سرمایه گذاری در علم زیبایی و تولید مراقبت از پوست، لوازم آرایشی رنگی و عطرهای پیشرفته اختصاص دارد. مری کی متعهد به توانمندسازی زنان و خانواده‌هایشان با مشارکت با سازمان‌های سراسر جهان، تمرکز بر حمایت از تحقیقات سرطان، محافظت از بازماندگان خشونت خانگی، زیباسازی جوامع ما و تشویق کودکان به دنبال رویاهای شماست. ظاهر اصلی Mary Kay Ash همچنان به درخشش خود ادامه می دهد – رژ لب یکی یکی. در www.MaryKayGlobal.com بیشتر بیاموزید.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesLevitraaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler