شبکه های وبلاگ خصوصی یا لینک سازی PBN چیست؟

اگر گوگل متوجه شود که شما از پی بی ان استفاده می کنید احتمال اینکه وب سایت شما را جریمه کند زیاد است به طوری که افراد متخصص در زمینه سئو استفاده از آن را توصیه نمی کنند. هر چه خوانندگان شما بیشتر باشند احتمال دست یابی شما به لینک کنندگان بالقوه محتوای شما افزایش می یابد. بنابراین، هرچه تعداد بک لینک ها و از همه مهمتر، کیفیت آنها بالاتر باشد، شانس آن وب سایت برای رتبه بندی کلمات کلیدی رقابتی بیشتر است. برای انتشار مطلب روی نوشته ی پست جدید کلیک کرده و مقاله خود را بنویسید و بعضی کلمات مقاله را به سایت خود لینک دهید. فراموش کردن استفاده از کلمات کلیدی در عنوان صفحه، یو آر ال و متای توضیحات و همچنین غافل شدن از متن جایگزین عکس ها، می تواند آسیب بزرگی برای سئو باشد. بنابراین با استفاده از بک لینک ها, خزندگان گوگل را به سمت سایت خود هدایت میکنید. در گذشته بک لینک ها, یکی از معیار های اصلی سئو بودند و صفحه ای با تعداد بک لینک زیاد, در جستجوی گوگل نمایش بهتری داشت. بنابراین میتوان PageRank را به عنوان یک الگوریتم دانست و نه به عنوان یک معیار اندازه گیری. گوگل الگوریتم اختصاصی PageRank خود را دارد که اهمیت و اعتبار صفحات وب را اندازه گیری می کند.

هیچ کس به طور قطع نمی داند که موتورهای جستجو چگونه آنها را اندازه گیری می کنند، اما اکثر سئوکاران موافق رعایت سه عنصر اصلی زیر هستند. روند بک لینک گیری باید مشخص باشد زیرا ربات ها گوگل متوجه سیکل بک لینک گیری شما خواهد شد. یکی از موارد مهم و اثر گذار محل قرار گیری بک لینک در سایت است. حتماً این موارد را قبل از خرید دامنه بررسی کنید. برای مدیران این سایتها خرید بک لینک از میان گزینه های بالا را پیشنهاد می دهیم. چنانچه قصد دارید با این متد به طور کامل آشنا شوید پیشنهاد می کنیم به صفحه لینک سازی چند مرحله ای مراجعه نمائید. پیشنهاد می کنیم حتما مطلب مهم بک لینک pbn و روش لینک سازی شبکه ای را مطالعه کنید تا در این زمینه اطلاعات کاملتری بدست آورید. در ادامه به صورت لیست این آیتم ها را بیان می کنیم. 3. Moz : این سایت بهترین سایت برای سئو سایت و بررسی لینک های سایت است که تمامی لینک هایی را که به سایت شما داده شده است، نشان می دهد‫. اکثر این جایگاههای لینک فروشی و زماندار هستند یا به در اثر نقص وبسایت کاربران به صورت رایگان میتوانند لینک خود را در صفحه جا دهند.

خرید بک لینک تمام صفحات یا خرید تبلیغات متنی می تواند تیر آخر شما در سئوی وبسایت قلمداد شود. هم چنین با توجه به تکرار آن در تمام صفحات در بخش سایدبار سایت به صورت مستقیم ترافیک هدفمندی را به سایت مزبان هدایت می کند. این بک لینک ها در تمام صفحات سایت تکرار می شوند و ارزش یا link juice خود را از تمام صفحات سایت میزبان دریافت می کنند و ارزش و اعتبار فراوانی به صفحه هدف منتقل می کنند. بعضی از سایت ها هستند که در حاشیه کناری یا پاورقی سایت شان لینک سایت شما را میگذارند و اگر کسی به درستی به آن توجه نکند لینک را مشاهده نخواهد کرد. اصولا تگهای مقالهها را با این نوع لینک به موتورهای جستجو نشان میدهند. این با بک لینک های غیر طبیعی که معمولاً قصد فریب موتورهای جستجو، به این که فکر کنند وب سایت از شهرت بیشتری برخورد دار است، تفاوت دارد.

در این مقاله قصد داریم درباره ی بک لینک قوی صحبت کنیم. در حین خرید بک لینک و پیوند حتما به موردها تحت دقت داشته باشید . بک لینک علاوه بر طبیعی بودن، باید معتبر باشد. بنابراین به طور خلاصه، بک لینک با کیفیت بالا و قدرتمند یک بک لینک طبیعی، بسیار معتبر و بسیار مرتبط است. یک راهنمای گام به گام ایجاد کنیم که به شما کمک می کند تا از جریمه های گوگل اجتناب کنید و یک پروفایل بک لینک قوی ایجاد کنید. با رعایت این 8 نکته و از همه مهمتر داشتن صبر، می توانید سایت خود را براساس اصول سئو در صفحه اول گوگل قرار دهید. ما بک لینک میگیریم که صاحب جایگاه اول گوگل شویم و در نتیجه آن افزایش بازدهی سایت و کسب و کارمان را داشته باشیم. زمانی بود که حتی بک لینکهای کم کیفیت نیز در بهبود رنک صفحات سایت مؤثر بودند، اما امروزه با تغییر الگوریتم گوگل و استفاده از الگوریتم هوشمند پنگوئن بسیار مهم است که بک لینک شما از سایت با کیفیت که دارای رتبه مناسبی در موتورهای جستجو میباشند تهیه شود.