سخنرانان مشهوری از سراسر جهان در اجلاس JKYog Bhagavad Gita شرکت خواهند کرد


سخنرانان مشهوری از سراسر جهان در اجلاس JKYog Bhagavad Gita شرکت خواهند کرد

اجلاس JKYog Bhagavad Gita، یک رویداد مجازی و رایگان از 10 تا 14 دسامبر 2021، که حکمت باگاواد گیتا را به دنیای مدرن و جوانان بهاگاواد گیتا جایانتی گسترش می دهد، شامل رهبران معنوی مشهور بین المللی، سیاستمداران، مدیران، سخنرانان انگیزشی، دانشمندان می شود. و پزشکان . . این اجلاس توسط مقر JKYog، معبد رادا کریشنا در دالاس میزبانی خواهد شد. بنیانگذار JKYog، دانشجوی ارشد Jagadguru، سری Kripalaju Maharaj، رهبر معنوی جهانی، نویسنده پرفروش، مرجع مشهور جهانی در مدیریت ذهن، Swami Mukundananda، سخنرانی کلیدی خواهد داشت. او یک محقق عمیق ودایی است که برای چندین دهه با رویکرد عملی خود به معنویت میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان الهام بخشیده است و نویسنده تفسیری محبوب درباره باگاواد گیتا است که توسط آمازون منتشر شده است. او در حال حاضر در حال تور هند است و در سالن های شلوغ سراسر کشور در مورد درس های زندگی از باگاواد گیتا سخنرانی می کند.

 

مهمانان و سخنرانان JKYog

 

بهاگاواد گیتا هنر زندگی در صلح و آرامش درونی را در حالی که ما با چالش های بیرونی امروزی روبرو هستیم، توصیف می کند.

 

ریشه همه نارضایتی های ما خواسته است. اگر به هدف میل خود برسیم، حریص می شویم. اگر نتوانیم به آنچه می خواهیم برسیم، عصبانی، افسرده، غمگین و مضطرب می شویم. استرسی که در دنیا تجربه می کنیم از دلبستگی ما به نتایج ناشی می شود. آرامش خاطر و در واقع علم کار مولد بدون استرس در این است که بهترین تلاش خود را بکنیم و در عین حال خود را از نتیجه جدا کنیم. سوامی موکونداندا هدف بهاگاواد گیتا را در این زمینه توضیح می دهد: «بهاگاواد گیتا سرکوب خشک امیال را آموزش نمی دهد، بلکه مسیر زیبای تعالی امیال را با هدایت آنها به سوی خدا آموزش می دهد.

 

رهبران روحانی معروف سخنرانی می کنند

تعداد زیادی از رهبران معنوی مشهور و دانشمندان ودانتا در اجلاس باگاواد گیتا سخنرانی های عالی ارائه خواهند کرد، از جمله: مربی ارشد انجمن ودانتا در کالیفرنیای جنوبی، سوامی سروادواناناندا از ماموریت راماکریشنا، سری واساوی سایتاچی پیاتامیش، پیتامی ساراجیوا ساچیوا است. سوامی دایاناندا ساراسواتی، سوامی آتماشراداناناندا، که دبیر مأموریت راماکریشنا کانپور است، پادمشری براهماکارینی گلوریا آریرا (دانشجوی سوامی چینمایاناندا و سوامی دایاناندا ساراسواتی)، که در سال 2020 توسط دولت آمریکای جنوبی، ساراماویدواویدیاوامینی و آموزش و پرورش در آمریکای جنوبی تجلیل شد. دکترا، دانشجوی سوامی دایاناندا ساراسواتی و بنیانگذار ابتکار جهانی صلح زنان و آرشا از آرشا ویجنا گوروکولام. سوامی ساداماتماناندا، که از شاگردان سوامی دایاناندا ساراسواتی و رهبر آرشا ویدیا گوروکولام کویمباتور است.

 

سوامی ساداتماناندا بهترین آرزوهای خود را برای این رویداد ابراز کرد: “خوشحالم که می دانم JKYog اجلاس بین المللی بهاگاواد گیتا جایانتی را سازماندهی می کند. این یک ابتکار بسیار خوب است. این فرصتی را برای گوش دادن به استادان بزرگ فراهم می کند و من از همه کسانی که علاقه مند به درک باگاواد گیتا هستند می خواهم از این فرصت استفاده کنند.

 

«چالش‌های زندگی به دو صورت ظاهر می‌شوند: بیرونی و درونی. سوال این است که آیا وضعیت بیرونی را درمانده ببینیم یا بجنگیم. با این حال، دشمنان داخلی، چنین میل، خشم بیشتر هستند. آرزوی واقعی ما باید حفظ آرامش درونی خود با وجود شرایط بیرونی مضطرب باشد. سوامی سروادواناندا می‌گوید، باگاواد گیتا به ما می‌آموزد که با قدرت بجنگیم و قدرت درونی خود را بیان کنیم و در عین حال آرام بمانیم.

 

“هر چه به دست آوریم کافی نیست، بنابراین ما همیشه برای آینده برنامه ریزی می کنیم. اما وقتی به یوگا یا اتحاد رسیدید، دیگر چیزی برای تلاش وجود ندارد. همه آرزوها در یک لحظه سقوط می کنند. این چشم انداز باگاواد گیتا است. سوآمینی سواتماویدیاناندا ساراسواتی توضیح می دهد که اگرچه مردم را به انجام شادی برمی انگیزد، اما همه این اقدامات برای رشد معنوی است که منجر به اتحاد روح محدود با خدای بیکران می شود.

 

هدف از اجلاس باگاواد گیتا

باگاواد گیتا جایانتی لحظه دگرگونی بشریت را جشن می‌گیرد، زمانی که سری کریشنا در آستانه جنگ مهابهاراتا، حکمت معنوی والای آرجون را اعطا می‌کند – مبارزه‌ای برای بازگرداندن دارما بین کائوراواها و پانداواها که پسرعمو بودند. آرجون شجاع به دلیل این که مجبور شود بستگانش را بکشد در مشکلات اخلاقی است. او غرق در اضطراب و ناامیدی است – زیرا همه ما در لحظات حساس زندگی خود هستیم. سری کریشنا از این فرصت استفاده کرد تا آرجون را روشن کند تا وظیفه خود را برای بالاترین هدف انجام دهد، در حالی که با نصب خرد معنوی در عقل و سپس کنترل ذهن – که بودا یوگی نیز نامیده می شود – از نتایج جدا ماند.

 

جذابیت جهانی باگاواد گیتا آن را به یکی از پرترجمه ترین متون دنیا تبدیل کرده است. متفکران مشهوری مانند مهاتما گاندی، رابرت اوپنهایمر، کارل یونگ، هرمان هسه و آلدوس هاکسلی، برای نام بردن چند نفر، از خرد متعالی او الهام گرفتند. (مقدمه – باگاواد گیتا، آهنگ خدا – سوامی موکونداناندا).

 

اجلاس JKYog Bhagavad Gita به دنبال گسترش تأثیر مثبت خرد متحول کننده زندگی او است و آن را برای دگرگونی درونی و تحقق معنوی در دسترس همه قرار می دهد.

 

در دنیای امروز، ما با چالش‌های زیادی روبرو هستیم که ما را ملزم می‌کند از ارزشمندترین منبع خود – ذهن – به طور مؤثر و سازنده استفاده کنیم. شریا بات، رئیس JKYog، گفت: “سوامی موکونداناندا با توجه به اهمیت ارائه هوش معنوی و عملی به مردم – که به ما کمک می کند تا با خوشحالی بر موانع غلبه کنیم و در خدمت به دیگران زندگی موفق، شاد و معناداری داشته باشیم، این رویداد را مفهوم سازی می کند. لرد کریشنا باگاواد گیتا یا آواز خدا را در میدان جنگ با آرجون صحبت می کند و نشان می دهد که اصول گیتا را می توان در بدترین شرایط به کار برد. ذهن ما همچنین میدان جنگ افکار منفی، استرس، اضطراب، افسردگی و سایر موجودات ناخواسته است. ما امیدواریم که از طریق این اجلاس، مردم نه تنها بهاگاواد گیتا را به عنوان ابزاری برای روشنگری، بلکه به عنوان راهنمای یک زندگی پربار درک کنند.

 

مهمانان محترم در اجلاس باگاواد گیتا

یکی از اعضای چهار بار پارلمان هند، سفیر سابق هند در ایالات متحده، نویسنده چندین کتاب در مورد ودانتا، دکتر کاران سینگ پادماویبوشان، اجلاس باگاواد گیتا را افتتاح خواهد کرد و سخنرانی کلیدی خواهد داشت. دکتر کیران بدی، برنده جایزه Magsaysay، اولین و بالاترین مقام پلیس زن هند و معاون سابق فرماندار پودوچری، همچنین در مورد چیزهای مورد علاقه خود برای بردن از باگاواد گیتا به خانه صحبت خواهد کرد.

 

سایر مهمانان برجسته که سخنرانی می کنند عبارتند از سخنران انگیزشی مشهور جهانی، سخنران، مشاور تجاری، نویسنده (با بیش از هشت میلیون نسخه از کتاب فروخته شده)، آقای شیو خرا از شهرت “شما می توانید برنده شوید”. و نویسنده مشهور و مربی رهبری، 2 همکار تایم فولبرایت، پیشگام مدل های رهبری آسیایی، مدیر IIM-Kozhikode دکتر دباشیس چاترجی، که به عنوان رئیس IIM-Lucknow، مدیر مربی IIM-Amritsar، DG IMI دهلی و مدیر مستقل چندین TNC.

 

دکتر کیران بدی از پیروان پرشور اصول باگاواد گیتا است و به طور خاص از مفهوم کارم یوگا برای راهنمایی او در انجام وظایفش استفاده می کند.

 

دکتر بدی قابل توجه با خنده گفت: من آدمی نیستم که همه چیز را رها کنم و به هیمالیا بروم. “برای افرادی که عمل می کنند، مانند ما، کارم یوگ بسیار جذاب است – لرد کریشنا به ما می آموزد که از بی عملی و وسوسه های حواس دست برداریم و بهترین های خود را بدون دلبستگی به نتایج ارائه دهیم. او گفت: «اگر انتخاب‌های بهتری داشته باشیم، می‌توانیم زندگی‌مان را بدون در نظر گرفتن سن، موفق کنیم.

 

شیو کرا که سخنرانی خواهد کرد با عنوان “شکست را به بازگشت تبدیل کنید” بر اهمیت استفاده از ذهن برای انتخاب های خوب در زندگی با پرورش نگرش ها و عادات درست تاکید کرد. وی گفت: ما اغلب می گوییم که برخی افراد خوش شانس هستند و برخی دیگر خوش شانس نیستند. افراد شاد یا همیشه کار درست را انجام می دهند. آنها در هر موقعیتی اعمال انعکاسی مثبت می دهند و هر چیزی را که لمس می کنند به طلا تبدیل می شود. این فقط تمرین نیست که باعث کمال می شود. تمرین کامل باعث کمال می شود. افراد ناراضی به سادگی عادت‌های اشتباهی ایجاد کرده‌اند که منجر به واکنش‌های منفی می‌شود، انتخاب‌های بدی که منجر به زندگی ناخوشایند می‌شود.»

 

فیزیکدان معروف کوانتومی، کیهان شناس، نویسنده، دکتر مناس اس. کافاتوس در مورد ارتباط بین فیزیک کوانتومی و دانش معنوی بهاگاواد گیتا سخنرانی خواهد کرد. سایر سخنرانان برجسته عبارتند از Thought Leader، بنیانگذار و مدیر عامل ISB School of Innovation، Leadership and Change Prasad Kaipa، متخصص در چارچوب های تجاری معنوی، دانشمند برنده جایزه دکتر D. Murali Krishna و پزشک مشهور دکتر Sanjay Kalra.

 

سوامی موکونداناندا به اشتراک گذاشت: “شنیدن نظرات فیزیکدانان کوانتومی، سخنرانان انگیزشی، نویسندگان و بسیاری دیگر در مورد نحوه به کارگیری دانش باگاواد گیتا، تجربه هیجان انگیزی خواهد بود.”

 

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد لطفا به سایت radhakrishnatemple.net مراجعه کنید.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر