سایت دانلود کتاب پزشکی

مرحله دعوت
از آنجا که دعوت به نوشتن یک فصل در یک کتاب پزشکی یک پاداش برای تجمع برخی دانش علمی است ، بدون شک دانشگاهی را افتخار می کند. دعوت نامه ها به طور کلی برای نویسندگانی انجام می شود که دانش خاصی را جمع کرده اند و در یک رشته پزشکی خاص یا بعضی اوقات در یک موضوع تخصصی تر به ادبیات پزشکی مربوطه کمک کرده اند. در تعیین نویسندگان مشارکت کننده ، ویراستار کتاب کاملاً باید تحقیق مقدماتی را انجام دهد. به عنوان مثال ، در کتابی که در مورد ناباروری نوشته شود ، اگر فصل در مورد واریکوسل برنامه ریزی شده باشد ، و شما مطالعات قابل توجهی را در مجلات پزشکی بین المللی منتشر کنید ، ممکن است از سهم شما در این زمینه درخواست شود.

دانشگاهیان تازه کار ، با صحیح تر گفتن ، کسانی که در پایین نردبان هستند ممکن است توسط مربی به عنوان نویسنده دستیار تعیین شوند. این وظیفه با توجه به مشارکت جدی در پیشرفت تحصیلی یک نویسنده همکار بسیار مهم است. در طی نگارش و مرحله ارزیابی فصل ، دانشگاهیان تازه کار از تجربیات نویسنده ارشد بهره مند می شوند و در تولید علمی مستقل در زندگی آینده تحصیلی خود سهم بسزایی خواهند داشت.

گاهی اوقات ممکن است از شما دعوت شود تا روی موضوعی که قبلاً ننوشته شده بود بنویسید یا دانش کافی در مورد آن ندارید. در این صورت غلبه بر این وضعیت دشوار دشوار خواهد بود. هنوز ویراستاران از شما دعوت می كنند كه این فصل را بنویسید به دلیل اعتقاد به توانایی شما در مدیریت این مسئله.

در مرحله دعوت برای نوشتن فصل در كتاب ، یكی از مباحثی كه به ویژه نویسندگان ارشد نگران كنند ، این است كه آیا آنها به خاطر كار خود دریافت می كنند یا نه. ناشران معمولاً تمایل به پرداخت افتخاری ندارند. در واقع ، مشارکت در فرایند نگارش یک کتاب مهم ، به خودی خود شرط محترمی است و نویسنده پیش بینی هیچ گونه پرداختی را برای سهم خود در پیش نگرفته است. برای برخی از نویسندگان که در محافل دانشگاهی ملی یا بین المللی قابل تشخیص و شناخته شدن هستند ، سهم جدی در CV / وی ، و به دست آوردن یک تجربه مهم از این دست ، به عنوان دستاوردهای مهم در نظر گرفته می شود.

http://tinyurl.com/u24n5eg
https://rebrand.ly/n6khdrn
https://bit.ly/2Xzl2L8
https://xip.li/uSx9G1
https://is.gd/deYqNT
https://v.gd/bxP6xN
https://v.ht/6Alo
https://plink.ir/zeBiG
https://u.nu/34pah
https://clck.ru/Mvepi
http://ulvis.net/vRX8
https://cutt.ly/0tCxJG4
https://shrtco.de/LA5dI
http://tny.im/VmDCP

منبع : https://is.gd/0euaGa