زرشک پلو با مرغ را چطور سرو کنیم؟

می توانید برنج ها را جداگانه در ظرف بگذارید و مرغ زرشک پلو با مرغ اینجا کلیک کنید را در یک ظرف جداگانه سرو کنید. برای پخت برنج ابتدا مقداری برنج را در ظرف ریخته و سپس مخلوط زرشک و برش ها را به آن اضافه کنید ، سپس دوباره برنج را بپزید و در آخر زرشک پلو با مرغ با زرشک و برش تزئین کنید.

طرز تهیه زرشک پلو با مرغ برای 4 نفر

 

اگر می خواهید برنج و مرغ را در کنار هم سرو کنید ، ابتدا مقداری برنج را در ظرف بگذارید ، سپس مخلوطی از زرشک و خلال ، سپس زرشک پلو با مرغ و سپس برنج را تهیه کرده و با زرشک و برش تزئین کنید.

اگر می خواهید برنج را در قالب سرو کنید ، ابتدا قالب مورد نظر را کمی چرب کنید ، سپس یک لایه از مخلوط برنج زعفران و زرشک اضافه کنید زرشک پلو با مرغ ، سپس برنج ساده اضافه کنید و برنج را به طور کامل در قالب بچسبانید ، سپس آن را برگردانید. زرشک پلو با مرغ ظرف مورد نظر و به آرامی قالب را از آن جدا کنید ، نگران نباشید ، با فشار دادن برنج خمیر نخواهد شد.

طرز تهیه پلو مخلوط با مرغ

همچنین می توانید pilaf زرشک را با مرغ Majlisi با ته دیگ گلچینی سرو کنید. زرشک پلو با مرغ برای انجام این کار ، شما باید برنج را بدون مرغ و به شکل تاچین درست کنید.

برای داشتن این ته دیگ گلچینی ، زرشک پلو با مرغ کافی است سه یا چهار قاشق غذاخوری ماست را با دو قاشق برنج تخلیه شده و مقداری زعفران غلیظ مخلوط کنید (مقدار زعفران به حدی است که مواد کاملاً رنگ شده باشند). زرشک پلو با مرغ روغن را در کف قابلمه بریزید و برنج مخلوط را در کف قابلمه قرار دهید. بریزید سپس بقیه برنجهای تخلیه شده را روی مواد بریزید تا دم بکشد. هنگام خدمت ، برنج را به قابلمه بکشید تا به آن رسیدید. زرشک پلو با مرغ گلدان را به سینی برگردانید و با قیچی آشپزخانه برش دهید.

زرشک pilaf را با مرغ سرو کنید