روانشناسی ثروت

در اشتراک اختصاصی Tony Robbins ‘Wealth Mastery ، ما چند چیز را از تیم یاد گرفتیم:

میدونی؟ 80٪ موفقیت رشد ثروت روانشناسی است ، در حالی که تنها 20٪ مکانیک است؟

ممکن است فکر کنیم کسب درآمد و رشد ثروت شما یک کار ارزشمند است ، اما حقیقت این است که اکثر اشتباهات و چالش هایی که در زندگی ما با آنها روبرو هستیم (یا حداقل 80٪) در واقع از ذهن ماست.

ما می توانیم تحت تأثیر رکود اقتصادی قرار بگیریم و شغل خود را از دست بدهیم. این ترس از عدم اطمینان است که ما را درگیر می کند. بنابراین چگونه می توانیم ذهنیت خود را تغییر دهیم؟ به همین دلیل بسیار گسترده است که دیدگاه و دیدگاههایمان را گسترش دهیم.

تونی با برخی از موفق ترین سرمایه گذاران جهان و در بین همه اشتباهات صحبت کرد ، در اینجا 6 اشتباه بزرگترین و رایج ترین اشتباه را که مردم هنگام مدیریت پول خود مرتکب می شوند.

اشتباه 1: به دنبال تأیید عقاید خود هستید روانشناسی ثروت و موفقیت
تعصب تأیید یک پیشگویی خطرناک است. بیایید بگوییم که شما عاشق
سهام یا صندوق خاصی که عملکرد بسیار خوبی در سبد سهام شما داشته باشد
سال گذشته. مغز شما برای جستجوی و باور کردن اطلاعات معتبر ، سیمی شده است
شما صاحب آن هستید

اما فقط به این دلیل که سال گذشته خوب اتفاق افتاد ، همیشه به معنای این نیست که امسال نیز خواهد بود. رعایت دقیق کار به دلیل تعصب شما قطعاً اشتباه خطرناکی است که باید از آن دوری کنید.

تونی رابینز خاطرنشان می کند که همیشه به دنبال مشاوره یا تجربه دیگران باشید که می توانند به شما اعتقادات خود را ارائه دهند.

اشتباه 2: پیروی از روند
یکی از رایج ترین و خطرناک ترین اشتباهات ، اعتقاد به این باور است
روند فعلی ادامه خواهد یافت. تجارت الکترونیکی ممکن است در حال حاضر خوب عمل کند ، اما این مدت چه مدت ادامه خواهد داشت؟ محصولی که ارائه می دهید ، از قفسه ها پرواز می کند ، اما دقیقاً همانطور که مردم به چیز بزرگ بعدی می روند ، همینطور “چیز بزرگ” شما به تدریج از بین می رود.

راه حل: جریان را ادامه دهید. همواره تحقیقات و مشاغل خانگی را برای حفظ سیستم های درآمد خود و جلوگیری از منسوخ نگه داشتن آنها انجام دهید.

اشتباه 3: بیش از حد اطمینان
بیایید واقعی شویم: بیش از حد بر توانایی های ما و دانش ما دستورالعمل DISASTER است!

همه به طور مداوم توانایی های خود ، دانش و چشم انداز آینده را بیش از حد ارزیابی می کنند. این به خودتان اعتقادی ندارد ، اما بیش از حد اعتماد به نفس دارد. گاهی اوقات این بیش از حد امنیت توسط اشتباه شماره 1 تغذیه می شود: تعصب تأیید.

اگر شروع به فکر کردن کنید که “در حالی که کار را نمی کنید” همه چیز خوب خواهد بود. اگر با مردانی بله به دامهای اطراف خود بیفتید ، مرتباً اشتباهات خود را تکرار می کنید یا بدتر از آن ، همه تلاش هایتان را خراب خواهید کرد.

راه حل: واقعی باشید ، صادق باشید. نفس خود را فرو کنید و از تجربه یاد بگیرید. محدودیت های خود را بشناسید و با نقاط ضعف خود روبرو شوید.

اشتباه 4: حرص و آز ، قمار ، و تلاش برای اجرای خانه
تلاش برای تبدیل شدن به آن “بزرگ” به سرعت مانند برنده شدن در قرعه کشی ، یا در کازینو. این همه در ما ساخته شده است تا حریص باشیم. اما راه واقعی برای ایجاد ثروت شما ، همه چیز در مورد مدیریت ریسک کوچک است.

ما در ابتدا نمی فهمیدیم که چرا نباید سرمایه بیشتری برای بدست آوردن بازده بهتر سرمایه گذاری کنیم ، اما مفهوم آن ساده بود. این در مورد بازی ایمن “بازی پول” است. بر اساس مبلغی که توانستید سرمایه گذاری کنید ، همیشه فقط بخشی از سرمایه گذاری خود را صرف می کنید. حرص و آز می تواند از ما بهتر شود و سرانجام به سقوط ما تبدیل شود. چرا بیشتر سرمایه گذاری می کنیم و بیشتر از آنچه نیاز داریم ریسک می کنیم؟

ذهن ما سیمی است که در همه چیز تلاش کنیم و “برنده شویم” ، اما واقعیت چیزها این است که ، حتی بهترین سرمایه گذاران جهان در بعضی مواقع ضرر می کنند ، چگونه می توان همیشه همیشه برنده ما شد؟ استاد بودن در ثروت شما همه چیز در دراز مدت است ، در ماراتن بودن ، هرگز یک چاله نیست.

خطای 5: ایمن ماندن – این یک دنیای بزرگ در آنجا است
همانطور که یکی از مربیان خاطرنشان کرد: “از امنیت بیش از حد خودداری کنید!” همه ما دوست داریم در منطقه راحتی خود بمانیم ، جایی که “ایمن” و پایدار است. با ایمن ماندن ، توانایی خود را برای رشد ثروت خود محدود می کنید. بسیاری از افراد می خواهند از نظر مالی آزاد باشند و در عین حال برای دیگران کار می کنند. وقتی واقعیت این است که ، از نظر مالی آزاد باشید و دوباره کار نکنید ، باید مایل باشید شانس خود را برای رشد ثروت خود به روشی ترکیبی بکار بگیرید.

میدونی؟ میلیونر متوسط ​​7 منبع درآمد مختلف دارد. ثروت خود را متنوع کنید ، بگذارید با گذشت زمان به آرامی ترکیب شود ، ناگزیر رشد خواهد کرد. همه چیز را در یک مکان ایمن نگه دارید ، به هیچ وجه امن نیست.

اشتباه 6: منفی و گمراهی از دست دادن
بزرگترین احساساتی که همه ما احساس می کنیم: ترس. ترس از دست دادن. هیچ کس نمی خواهد از دست بدهد. مشکل این است که افراد اگر پول خود را از دست بدهیم باعث می شود که ما دچار شک و تردید و به طور غریزی از فرصت های جدید دور شویم. ترس از دست دادن فلج کننده است و می تواند و بر روانشناسی شما تأثیر بگذارد.

چگونه می توانید ترس خود را برطرف کنید؟ در ثروت تسلط ، آنها به ما یاد دادند که چگونه می توان ترس از ضرر را تسخیر کرد ، و خیلی زود فهمیدیم که تنها مانع بین ما و آزادی مالی ، ذهن است.

آیا به دلیل این اشتباهات شکست می خورید؟
اگر مستعد به انجام هر یک از این 6 اشتباه هستید ، تنها نیستید. بیشتر افراد حاضر در دانشگاه قبل از حضور در تسلط بر ثروت به همین روش شکست خورده بودند.

ثروت تسلط همه چیز در مورد چیست؟
درباره روانشناسی ثروت بیاموزید و متخصص شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>