رنگ آمیزی ساختمان و طراحی منحصر به فرد نمای رومی

انتخاب رنگ بیرونی مناسب می تواند بسیار مهم باشد. از لحاظ اولین برداشت حتی از درب ورودی و سرسرای شما مهمتر است. این که آیا شما یک پایه و ترکیب کرکره ای را انتخاب کرده اید یا فقط یک سایه متناسب با کل خانه را انتخاب کرده اید ، ما اینجا هستیم تا نقاشی ساختمان کلوپ معماری و برخی از موارد دلخواه کلاسیک را برای به شما کمک کنیم تا به شما در انتخاب لحن مناسب برای خانه خود کمک کنیم.

خیلی به این فکر کنید ، این باید شخصیت خانه و همچنین خانواده شما را نشان دهد. و باید به اندازه ای سنتی باشد که بیرون از آن دنج به نظر برسد ، اما به اندازه کافی منحصر به فرد باشد تا در خیابان خودنمایی کند. نگاهی بیاندازید!

1. قهوه ای صاف ، شکلاتی.

قهوه ای شکلاتی به اندازه کافی تاریک است که می تواند بی وقت بماند ، اما چشمانش نسبت به رنگ مشکی مورد علاقه کمتر خشن است ، حال و هوای نرم و دلنشینی دارد. در خانه های بزرگتر بسیار زیبا به نظر می رسد و حتی با سبزه های ملایم و سفیدهای خامه ای برای یک سبک طبیعی پایین خانه بسیار بهتر به نظر می رسد.

   سازمان سیمها با بند بند و شراب چوب پنبه

2. ابریشمی ، آبی آسمانی.

شاد ، در عین حال آرام و آرامش بخش است. همه آبی را دوست دارند. این یادآور اقیانوس ، آسمان است و احساسات را برای اثر آرام بخش متعادل می کند. قطعاً محله را زیبا می کند.

3. خامه ای ، نوازش سفید.

رنگ روشن را بزنید و برای قسمت بیرونی با سفید خامه ای و شیرین کاری همراه شوید. با انواع سایه های شاتر ، از منحصر به فردترین سبزیجات شکارچی گرفته تا ظریف ترین رنگ شتر ، مشبک می شود.

4. طبیعی ، سبز گرم.

با یادآوری یک روز صاف و پاییز در جنگل ، این سبزه های کم رنگ برای اظهار نظر مناسب هستند. اگر شما به سمت فضاهای روستایی و الهام گرفته از پرنعمت سوخته اید ، این ممکن است بهترین انتخاب برای خارج از خانه شما باشد.

5. هازی ، خاکستری مرموز.

رنگهای خنثی مورد علاقه من ، خاکستری است. این آسان است ، سبک است اما هنوز دارای آن جنبه مرموز و سکسی است که باعث می شود همه احساس خوش آمد گویی و هیجان کنند. این یک روش عالی برای ایجاد بنیادی است که با هر موضوعی نیز به خوبی ترکیب شود.

6. شاد ، زرد بازیگوش.

یک رنگ کلاسیک برای خانه خانوادگی کلاسیک ، رنگ زرد باعث لبخند همه می شود. شاید بهترین لباس پوشیدن اتاق خواب شما نباشد اما مطمئناً در بیرون می درخشد.

7. پر جنب و جوش ، قرمز آجری.

بسیاری از آنها فقط با رنگ قرمز و آجری تر و تمیز را انجام می دهند ، اما هرچه شما تصمیم بگیرید خانه شما مطمئناً جذابیتی منحصر به فرد و منحنی داشته باشد که هیچ خانه دیگری در محله با سایه پررنگ آن را نداشته باشد.

8. پررنگ ، سیاه نیمه شب.

همه مشکی را دوست دارند ، از همه رنگ ها کلاس ترین است! و اگر درست انجام شود ، پیچیده ترین راه برای لباس پوشیدن خانه است. کرکره سفید آن لمس بی انتها را اضافه خواهد کرد!

9. شنی ، بژ ساحلی.

برای یک آرامش آرام و آرام ، که برای دوستداران ساحل یا کسانی که در نزدیکی آب زندگی می کنند مناسب است ، کمی با شن و ماسه بیشتر لذت ببرید. خوش بین است اما هنوز هم یک پایه عالی ایجاد می کند.

10. تاریکی ، نیروی دریایی خنثی.

با کمی مشت بیشتر از یک خاکستری روشن و روشن ، نیروی دریایی در بیشتر موارد با التقاط صحبت می کند. برای سبک جالب از آن در خانه هایی با سبک منحصر به فرد استفاده کنید.