ردیاب آهنربایی GR800، نسلی پیشرفته از جی پی اس های مغناطیسی خودرو

اما ، ردیاب های مغناطیسی GPS را می توان در هر نقطه از وسیله نقلیه یا دارایی نصب کرد تا زمانی که دستگاه دارای دید واضح برای دریافت سیگنال های GPS باشد. شارژ ردیاب مغناطیسی نیز بسیار آسان است ، می توانید به سادگی دستگاه را برداشته و پس از شارژ کامل مجدداً آن را وصل کنید. زیرا با سیم کشی یک دستگاه ردیاب به خودرو ، می توانید برق آن را تأمین کنید و هنگام روشن یا خاموش شدن احتراق می توانید اعلان ها را دریافت کنید. به این دلیل که سارقین حرفه ای، ردیابی که داخل خودرو سیم کشی شده را پیدا میکنند و آن را قطع می کنند.

از آنجایی که این نوع ردیاب خودرو هیچ نیازی به سیم کشی ندارد، می توانید در هر قسمتی از خودرو آن را نصب کنید. همانطور که از نام ردیاب های مغناطیسی که به آن آهنربایی و مگنتی هم می گویند، عملکرد این ردیاب به این صورت است که این ردیاب به سطوح فلزی می چسبد. بعنوان مثال شما میتوانید به مدت یک روز از ردیاب استفاده و پس از آن از راه دور ردیاب را خاموش و 15 روز بعد شما براحتی میتوانید از طریق نرم افزار و بدون محدودیت مسافت ردیاب را روشن نمایید بدون نیاز به مراجعه حضوری و دسترسی مجدد به ردیاب.

دستگاه های ردیابی با سیم سخت به منبع تغذیه خارجی نیاز دارند زیرا باتری ندارند. با داشتن باتری 7800 میلیآمپر، محصول کشور آلمان، توانایی عملکرد 25 روزه دارد و در حالت آفلاین به مدت 40 روز میتواند مورداستفاده باشد. مصرف باتری کم و عمر باتری طولانی مدت، شما را از شارژ کردن های مکرر دستگاه، بی نیاز میسازد! آنها به اتصال مداوم اینترنت نیاز ندارند زیرا در زمان واقعی کار نمی کنند. امروزه دیگر برای داشتن ردیاب نیازی به هیچگونه مجوزی ندارید؛ باتوجه به نیاز خود میتوانید یکی از انواع مختلف ردیابهای موجود در فروشگاه ایمن ردیاب را ردیاب آهنربایی نظامی تهیه کنید.

با نسخه های متفاوت نرم افزارهای این ردیاب با همان سیستم عاملی که دارید می توانید از امکانات نرم افزار استفاده کنید. الویت استفاده از نوع اپراتور بستگی به محل سکونت شما و یا شهر شما دارد به این علت که قدرت آنتن دهی اپراتور ها در مناطق و شهرهای مختلف متفاوت می باشد. اما اگر برای مثال می خواهید هر روز اتومبیل های مختلف را ردیابی کنید و نمی خواهید ده ها دستگاه ردیاب خریداری کنید ، باید از یک جی پی اس مگنتی استفاده کنید که می توانید هر زمان که لازم بود به راحتی بین خودروها حرکت کنید.

ایندکسر