راه های بهبود رتبه اعتباری در دوره پس از همه گیری

[ad_1]

HKTB محله های هنگ کنگ را برای راه اندازی West Kowloon برای ترویج هنر و گردشگری فرهنگی در این محله گسترش می دهد.
              New Delhi, Delhi, India:
             Considering the economic distress caused by the pandemic, it may be no surprise if one may need a personal loan to tide over a monetary crisis. But before applying for any loan, do check for the credit score since this will have a bearing on the chances of procuring the loan.At this point, one may have two queries: how to <a rel="nofollow noopener" target="_blank" href="https://www.clix.capital/check-credit-score/">check for a credit score</a> and how to improve it. For this, it’s first important to understand what a credit score is all about. These factors are particularly important in the post-pandemic phase since a robust score will make things easier in procuring credit.

بررسی رتبه اعتباری

خواه وام شخصی، وام تجاری، وام مسکن، وام خودرو یا هر دسته دیگری باشد، وام دهندگان بدون بررسی رتبه اعتباری اعتباری نمی دهند. بنابراین، بررسی رتبه اعتباری اولین مانع است.

اما لازم نیست نگران باشید، زیرا شرکت‌های جدید فین‌تک مانند Clix Capital و سایر وام دهندگان به بررسی رایگان رتبه اعتباری شما کمک می‌کنند. علاوه بر این، Clix که به عنوان یک فروشگاه یک‌جا برای همه نیازهای مالی عمل می‌کند، توصیه‌های شخصی‌سازی شده را برای تصمیم‌گیری بهتر مالی ارائه می‌دهد.

برای شروع، رتبه اعتباری یک عدد سه رقمی بین 300 تا 900 است که نشان دهنده توانایی بازپرداخت بدهی است. این با پیگیری سوابق پرداخت و اطمینان از به موقع بودن آنها محاسبه می شود. تعداد حساب های نگهداری شده توسط وام گیرنده نیز به محاسبه رتبه اعتباری کمک می کند. معمولا نمره 750 یا بالاتر خوب در نظر گرفته می شود.

رتبه اعتباری برای اعتباردهندگان مهم می شود زیرا به آنها اجازه می دهد تا ریسک وام دادن پول به وام گیرندگان را ارزیابی کنند. نمره بالا نشان دهنده خطر کمتر نکول است و بالعکس.

هنگامی که این کار انجام شد، مهم است که رتبه اعتباری خود را مرتباً کنترل کنید. در صورت سقوط به زیر 700، فرد باید برای اطمینان از پرداخت به موقع برای بهبود نتیجه تلاش کند. در هند، چهار دفتر اعتباری بزرگ امتیازات اعتباری را دنبال می‌کنند: TransUnion CIBIL، Experian، CRIF High Mark و Equifax. Clix Capital پیوندی به Experian دارد که از طریق آن می توان چک های رتبه بندی اعتباری را به صورت رایگان بررسی کرد. این نتایج بر اساس اطلاعات مالی و سوابق ارائه شده توسط بانک ها و سایر موسسات مالی است.

رتبه اعتباری همچنین ممکن است در محاسبه میزان حق بیمه ای که باید هنگام بیمه یک وسیله نقلیه یا خانه پرداخت شود، نقش داشته باشد. نمایندگان بیمه بر اساس عوامل مختلف از جمله رتبه اعتباری یک «رتبه بیمه» ایجاد می کنند. یک رتبه اعتباری خوب می تواند حق بیمه کمتری را ارائه دهد، در حالی که نمره بالاتر به معنای هزینه های اضافی سالانه است. به طور مشابه، یک نتیجه خوب امکان دسترسی به بهترین کارت های اعتباری را با نرخ بهره کمتر و پاداش تراکنش های بالاتر فراهم می کند.

هر زمان که فردی رتبه اعتباری پایینی دارد، باید با بازپرداخت تمام بدهی کارت اعتباری خود سعی کند هر چه زودتر آن را افزایش دهد. از آنجایی که نرخ بهره کارت های اعتباری بسیار بالا است، در صورت امکان، بهتر است اقساط آن را به طور کامل هر ماه پرداخت کنید تا رتبه اعتباری بالا حفظ شود یا بازپرداخت شود. اگر پرداخت کامل امکان پذیر نیست، پرداخت حداکثر گزینه همچنان به بهبود رتبه اعتباری شما کمک می کند.

راه های افزایش رتبه اعتباری

راه دیگر برای افزایش رتبه اعتباری، تجمیع تمام بدهی های خود است. به عنوان مثال، ممکن است یک فرد تعهدات متعددی روی کارت های اعتباری مختلف و از طرف طلبکاران مختلف داشته باشد. حتی اگر یک پرداخت ناخواسته از دست برود، رتبه اعتباری را دچار اشتباه می کند. برای مقابله با این وضعیت، می توان یک وام شخصی را برای پرداخت این همه بدهی گران انتخاب کرد. اکنون فقط باید یک پرداخت EMI در ماه را نظارت کنید که نسبتاً ساده تر است. علاوه بر این، وام های شخصی را می توان با نرخ بهره بسیار کمتر از کارت های اعتباری استفاده کرد.

علاوه بر این، کارت های اعتباری نباید برای برداشت پول نقد استفاده شوند. اگرچه چندین امتیاز برای برداشت پول نقد از طریق کارت های اعتباری وجود دارد، اما چندین کارمزد پنهان وجود دارد. اینها شامل کارمزدهای پیش پرداخت نقدی، هزینه های مالی و هزینه های تأخیر در پرداخت است. در نهایت می توان در دام بدهی های با بهره بالا گرفتار شد. این امر بر رتبه اعتباری تأثیر منفی خواهد گذاشت.

در مواقع اضطراری، بهتر است در پس انداز فرو بروید یا به عنوان کمک کوتاه مدت از خانواده یا دوستان وام بگیرید. همچنین می توانید وام شخصی کوتاه مدت فوری از Clix Capital بگیرید و آن را از طریق گزینه های انعطاف پذیر EMI بازپرداخت کنید. نیازی به گفتن نیست که نرخ های بهره معقول تر از نرخ بهره در کارت های اعتباری خواهد بود.

همچنین، یک چشم انداز بلندمدت داشته باشید و هر ماه مقداری پول پس انداز کنید تا یک صندوق اضطراری راه اندازی کنید. برای مدیریت این امر هزینه های غیر ضروری را به جز موارد اساسی حذف یا کاهش دهید.

همچنین از استفاده 100 درصدی از سقف کارت اعتباری خود یا استفاده از اضافه برداشت خودداری کنید. این به معنای ناتوانی در مدیریت پول است. وام دهندگان بر استفاده بیش از حد از اعتبار نظارت می کنند.

همچنین باید در مورد پرس و جوهای اعتباری سخت و نرم بدانیم. زمانی که وام دهندگان یک رتبه اعتباری را قبل از تایید وام بررسی می کنند، سوالات دشواری به وجود می آیند. بسیاری از پرس و جوهای دشوار با دفاتر اعتباری می تواند برای نتیجه مضر باشد، زیرا به نظر می رسد که فرد احتمالاً به دنبال وام است. برعکس، زمانی که یک شخص رتبه اعتباری خود را بررسی می کند یا اگر وام دهنده یک پیشنهاد وام یا کارت اعتباری از پیش تأیید شده ارائه دهد، یک درخواست نرم ایجاد می شود. البته پرس و جوهای نرم روی نتیجه تاثیری ندارند.

اگر نیاز جدی به وام وجود ندارد، اما جالب است که روی برنامه های یک وام دهنده کلیک کنید تا بررسی کنید که وام چقدر می تواند از آنها وام بگیرد – لطفاً در مقابل میل خود مقاومت کنید. “خرید” برای وام و درخواست برای اعتباردهندگان مختلف به طور همزمان می تواند رتبه اعتباری شما را کاهش دهد. بنابراین، حتی زمانی که به وام نیاز دارید، یک یا دو وام دهنده را نهایی کنید و سپس درخواست دهید. به طور کلی “بالا” را برای چند طلبکار اعمال نکنید.

مطمئناً برای دریافت وام از چندین وام دهنده به طور همزمان اقدام نکنید. خوب است که ترکیبی از اعتبار تضمین شده و بدون وثیقه داشته باشید که در حین محاسبه نتیجه نیز می تواند به نفع کسی باشد. اما استفاده بیش از حد از یک دسته می تواند این تعادل را به هم بزند و به رتبه اعتباری شما آسیب برساند.

در نهایت باید تاکید کرد که پرداخت به موقع قبوض – کارت های اعتباری، وام ها، قبوض آب و برق و غیره – برای یک رتبه اعتباری پایدار ضروری است. این دستورالعمل ها را دنبال کنید تا به راحتی یک رتبه اعتباری قوی داشته باشید.

بهبود نتیجه دفتر و بهبودی از چنین افت های ناگهانی دشوار نیست. فقط 2 چیز را باید در نظر داشت – به طور منظم بازپرداخت کنید و عاقلانه وام بگیرید. راه دیگر برای بهبود ارزش گذاری دفتر “بازپرداخت زودهنگام” است – اگر جریان نقدی اجازه می دهد، سعی کنید وام ها را از قبل بازپرداخت کنید، یعنی. قبل از انقضای وام این نه تنها باعث صرفه جویی در پول از سود بالقوه ای می شود که فرد باید هر ماه بابت وام بپردازد، بلکه رتبه اعتباری را نیز بهبود می بخشد.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortbetroad giriş