راهنمای نهایی سینکهای آشپزخانه

مقدمه ای برای سینک های آشپزخانه
آشپزخانه یکی از مناطق محبوب در خانه است – و با دلیل خوبی. وعده های غذایی نه تنها یک ضرورت است بلکه به جمع آوری دوستان و خانواده برای اوقات خوب و خاطرات مادام العمر کمک می کند.

هنگام انتخاب یک آشپزخانه جدید یا انجام یک نوسازی آشپزخانه ، به راحتی می توان وسایل بلیط بزرگ مانند وسایل و لوازم التحریر را به خود جلب کرد. یکی از عناصری که تمایل دارد بعنوان یک پس از درمان مورد استفاده قرار گیرد سینک آشپزخانه است.

آنچه مهم است بدانید این است که سینک فروتن در واقع پرکاربردترین منطقه در آشپزخانه است که حدود 60٪ از وقت ما در آنجا می گذرد! نه تنها گلدان ها ، قابلمه ها و ظروف را در آنجا شستشو می دهیم ، بلکه سبزیجات را نیز پوست می کنیم و آماده می کنیم ، محصولات خود را تمیز می کنیم و دست های خود را درون سینک می شستیم.

نکته تخصصی: لزوماً ارزش خرید ارزانترین سبک سینک آشپزخانه را ندارید. توصیه می کنیم قبل از خرید ، وقت خود را صرف تحقیق کنید و آنچه را که در آنجا است ، با دقت وزن کنید.

سبک سینک آشپزخانه
بنابراین ، از بین گزینه های به ظاهر بی پایان ، کدام نوع سینک آشپزخانه بهترین است ؟ محبوب ترین سبک سینک ظرفشویی آشپزخانه چیست و آیا لزوما برای شما مناسب است؟ چقدر می خواهید خرج کنید؟ چگونه می توانید از فضای موجود خود برای به حداکثر رساندن راحتی و تهیه غذای کارآمد استفاده کنید؟

خلاصه ، همه اینها به نیازهای شخصی شما و خانه شما بستگی دارد. عملی باشید ، بودجه خود را بشناسید و درباره آنچه می خواهید شفاف باشید.

این مهم است که در نظر بگیرید که چه نوع زیبایی شناسی را ترجیح می دهید ، چگونه دوست دارید در آشپزخانه کار کنید ، چند نفر از فضای استفاده می کنند و چند بار در حال پخت و پز هستید (ممکن است شما یک پادشاه یا ملکه در حال پنیر باشید ، کسی که می داند؟) .

دامنه سبک های آشپزخانه ملبورن به سادگی نفس گیر است. اگر قبلاً فرآیند را طی نکرده اید ، تصمیم گیری که سبک سینک آشپزخانه به بهترین شکل ممکن کار می کند بسیار چشمگیر است. به همین دلیل ما این راهنمای گام به گام را گرد هم آورده ایم تا این تصمیم همه مهم فوق العاده ساده باشد.

برخی از مناطقی که با آنها برخورد خواهیم کرد عبارتند از:

تعداد کاسه
روش نصب
شکل سینک
سبک های سینک آشپزخانه
نکته تخصصی: قبل از خرید سینک آشپزخانه مطمئن شوید که اندازه گیری دقیق داخلی و خارجی اندازه نیمکت و کابینت خود را می دانید. برای مشاوره و تخصص نصب از پشتیبانی متخصصان آشپزخانه بخواهید.

بدون آگهی بیشتر ، بیایید غرق شوید که کدام نوع سینک آشپزخانه برای شما مناسب است.

چند کاسه؟
یکی از اولین تصمیماتی که شما در مورد آن اتخاذ خواهید کرد این است که تعداد کاسه هایی که می خواهید یا نیاز دارید. باور کنید یا نه ، سینک ظرفشویی می تواند با یک ، دو یا حتی سه کاسه همراه باشد.

سینک ظرفشویی Shaws Shaker 600 Single Bowl
سینک ظرفشویی Shaws Shaker 600 Single Bowl

کاسه منفرد
اگر فضای زیادی در آشپزخانه خود ندارید ، به دلیل ساده بودن و جمع و جور بودن ، این سبک سینک آشپزخانه یک انتخاب خارق العاده است. یک کاسه منفرد فضای گسترده و باز را ارائه می دهد و معمولاً عمیق تر از انواع دیگر است ، برای تمیز کردن محصولات (یا خیساندن گلدان ها و قابلمه های بزرگ) مناسب است.

سینک آشپزخانه ریبستر 1000 توئین
سینک آشپزخانه ریبستر 1000 توئین

کاسه دوتایی
در اینجا ، ما به یک سرزمین چند منظوره می رویم ، با یک کاسه دوتایی ، انعطاف پذیری لازم برای کار در کارهای مختلف را به شما ارائه می دهیم. شستشوی محصولات از یک طرف و خیساندن ظروف از طرف دیگر ، جداسازی باعث شستشوی همزمان و آماده سازی غذا نسیم می شود. ما می بینیم که این گزینه از سبک سینک آشپزخانه برای افرادی که آشپزی زیادی انجام می دهند یک مسابقه عالی است. برای دور نگه داشتن آب از پیشخوان ، از کاسه دوم نیز می توان برای حمایت از یک قفسه ظرف استفاده کرد. در نظر داشته باشید کاسه ها می توانند از ابعاد و عمق های مختلفی برخوردار باشند.

سینک ظرفشویی سه تایی Blanco Prec Undermount R10
سینک ظرفشویی سه تایی Blanco Prec Undermount R10

کاسه سه گانه
کاسه سه گانه به دلیل تطبیق پذیری شدید خود ، فضای و عرض را انتخاب می کند ، دوباره برای تهیه غذاهای آماده و تمیز کردن آسان. غالباً ، سینک میانه به عنوان دفع زباله عمل می کند . به یاد داشته باشید که هرچه سینک بزرگتر باشد فضای بیشتری برای نیمکت و کابینت زیر نیاز خواهید داشت.

نصب سینک آشپزخانه

انتخاب یک روش نصب
محبوب ترین سبک سینک ظرفشویی آشپزخانه در مورد روش های نصب چیست؟ این سه نوع متداول است که پیدا خواهید کرد:

Topmount
غرق های بسیار با دوام topmount ، به اصطلاح خوانده می شوند که در یک سوراخ از پیش بریده شده در نیمکت قرار می گیرند. لب یا لبه پهن به عنوان پشتیبان روی نیمکت است. یک انتخاب مقرون به صرفه و بسیار محبوب ، این نوع سبک سینک آشپزخانه قابل نصب است. فقط مطمئن شوید که به طور منظم ناحیه اطراف لب در معرض آن را تمیز کنید تا از ایجاد سنگ آهک مخصوصاً در سینک های سبک قدیمی یا پایه های اصلی سازنده جلوگیری شود. ایده آل برای میزهای لمینت یا تخته های چوبی است و در بسیاری از تنظیمات ارائه می شود.

سینک آشپزخانه زیر آب استیل ضد زنگ
سینک آشپزخانه زیر آب استیل ضد زنگ

کم کردن
جای تعجب نخواهد بود که سبک سینک آشپزخانه زیر آب در زیر پیشخوان نصب شده و ظاهری صاف ، براق و روان را به منطقه می بخشد. در حالی که گرانتر از یک سطح برتر ، سینک زیر آب تمیز کردن نیمکت بدون سر و صدا را فراهم می کند. با میزهای بدون سطح متخلخل از سطح جامد و مناسب (فکر می کنید گرانیت ، سنگ مرمر یا سنگ ساخته شده مانند سزارستون) به خوبی پیش می رود. سعی نکنید به DIY ، هر چند. زیرساخت نصب شده برای متخصصان یکی از ساختارهای پشتیبانی اضافی و برش دقیق است! عالی برای آشپزخانه هایی که محدود به فضا هستند.

سینک آشپزخانه Flushmount Blanco LEMISXL6SLIFK5
سینک آشپزخانه Flushmount Blanco LEMISXL6SLIFK5

Flushmount
به ما بپیوندید تا ما در کاوش در آرایش سینکهای آشپزخانه ملبورن گسترده بپردازیم. روش نصب flushmount روش جالبی برای ترکیب است. یکی از گرانترین سینک ها ، طرفداران عاشق انتقال بدون درز آن بین سطح نیمکت و سینک هستند. flushmount بدون داشتن لبه های قابل مشاهده بین این دو ، هر آشپزخانه ای معاصر را به خود می افزاید. تمیز کردن آسان ، زیبایی شناسی و کارآمد در فضا ، این می تواند یک انتخاب ایده آل باشد. با این حال ، این سبک سینک ظرفشویی آشپزخانه باید به طور خاص تهیه و به صورت سفارشی سفارش داده شود ، که آن را وارد محدوده قیمت حق بیمه می کند.

چگونه شکل های سینک را بفهمیم
ما می دانیم که فرایند انتخاب بهترین سبک سینک ظرفشویی آشپزخانه می تواند مبهوت باشد. بنابراین ممکن است به راحتی تسکین یابد که رای دادن به شکل سینک شما نسبتاً ساده است.

در حالی که تعداد انگشت شماری از گزینه های سمت چپ وجود دارد (مانند یک سینک گوشه تخصصی با پیشخوان U یا L) ، بیشتر افراد به سمت حد استاندارد خم می شوند. بنابراین اگر ما در حال شکل دادن هستیم ، محبوب ترین سبک سینک آشپزخانه چیست؟
سینک آشپزخانه معاصر مستطیل

مستطیل یا مربع
این شکل یکی از گزینه های برتر آشپزخانه های معاصر است . با ارائه سادگی و ظاهری مینیمالیستی ، حوضچه های سینک مستطیل یا مربعی معمولاً درون کاناله قرار می گیرند. اگر به سینک ساخته شده در یک جزیره آشپزخانه احتیاج دارید ، یک انتخاب عالی است.

سینک آشپزخانه گرد Blanco RONDO
سینک آشپزخانه گرد Blanco RONDO

گرد یا بیضی شکل
همچنین این شکل بسیار محبوب برای تهیه ظرف های آماده یا به عنوان مکانی برای نگهداری ظروف ، گلدان ها و قابلمه ها مناسب است. اندازه و عمق سینک های گرد یا بیضی بسته به نیاز شما متفاوت است. شما از اشکال خمیده آنها که تمیز کردن آنها راحت تر از سبک سینک آشپزخانه با خطوط و زوایای تیز است ، قدردانی خواهید کرد.

سینک آشپزخانه Butler توسط Shaws
سینک آشپزخانه Butler توسط Shaws

سینک باتلر
سینک بوتیل را نیز یک مزرعه مزرعه ، فرانسوی ، سینک دامن یا پیش بند می نامند. این قسمت دارای یک قسمت جلوی جلوی پیش پرده و یک حوضچه بزرگ و عمیق است. مستطیل شکل و با لبه های خمیده ، سینک باتری را در نیمکت و کابینت قرار داده است. از یک ظاهر پرنعمت کلاسیک برخوردار است که زیبایی یک آشپزخانه استانی فرانسه ، همپتون یا سبک کشور را به زیبایی تکمیل می کند . ساخته های امروزی ماندگار شده و تمیز کردن آن بسیار راحت است ، به خصوص اگر به دنبال نسخه فولاد ضد زنگ هستید.

انتخاب مواد مناسب
ما برای بهترین سینک آشپزخانه آخر بهترین ها را ذخیره کرده ایم. تصمیماتی که تاکنون با آن روبرو بوده اید در مقایسه با تهیه مواد مناسب برای سینک آشپزخانه شما مانند نسیم به نظر می رسد. چرا؟ از آنجا که مجموعه مواد موجود در سینک آشپزخانه ملبورن واقعاً نفس گیر است.

فقط به یاد داشته باشید که هیچ درست یا اشتباهی وجود ندارد. انتخاب مواد به سادگی با ترکیبی از زیبایی شناسی ، کارایی و بودجه کاهش می یابد. در اینجا مقدمه ای از محبوب ترین سبک های سینک آشپزخانه با مصالح را ارائه می دهیم. از سواری لذت ببرید!
سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل

فولاد ضد زنگ
در حالی که سایر مواد محبوبیت خود را به دست می آورند ، فولاد ضد زنگ به طور سنتی در بسیاری از خانواده ها گزینه رفتن به سمت است. فولاد ضد زنگ با توجه به دوام ، نگهداری آسان و استانداردهای بهداشتی مشهور ، یک سبک سینک آشپزخانه بسیار متنوع است. این مواد با کیفیت های مختلف (اندازه گیری شده توسط سنج) و نقاط قیمت در دسترس است ، یکپارچه در هر آشپزخانه مدرن یا صنعتی به سبک ادغام می شود.

سینک های سرامیکی
سینک های سرامیکی با ظاهری متفاوت در دنیای قدیمی ، درست در خانه در آشپزخانه های سنتی تر به نظر می رسند. با این حال ، امروزه مارک هایی پیدا خواهید کرد که با طراحی های آشپزخانه مدرن نیز ترکیب خوبی دارند . با انتخاب رنگ های فراوان ، می توانید به سمت سینک سرامیکی تظاهر کنید که تضادی جسورانه با نیمکت دارد و یا بدون زحمت رنگ آن را مطابقت می دهد. سینک های سرامیکی مدرن که با روش های سنتی ساخته می شوند ، ماندگار و مراقبت از آنها بی نظیر است.

غرق شومینه
با غرق سرامیک اشتباه گرفته نشود ، سینک های آتش نشانی با استفاده از روشهای ارجمند از زمان کاردستی ساخته می شوند که شامل شلیک در دماهای بسیار بالا است. سینک های آتش نشانی که مکمل یک خانه مدرن یا همپتون هستند ، از ظرافت و کیفیت خاصی برخوردار هستند.

طیف وسیعی از سبک های سینک آشپزخانه مشهور جهانی Shaw ها را ببینید که دارای ضمانت مادام العمر هستند. سینک های سنگ شکن سنگین این شرکت از سال 1897 در لنکاشایر ، انگلستان دست ساز بوده است. بخشی از فرآیند تولید منحصر به فرد آن شامل شلیک شدن سینک ها در دماهای شدید و دو بار لعاب دادن آنها و در صورت تنها شرکت برای انجام این کار ، آن را به یکی تبدیل می کند. غرق شاوها به غیر از داشتن خطوط زیبای دست ساز ، سفید سفید ، مقاوم در برابر شوک ، مقاوم در برابر گرما و خاک و لکه مقاوم هستند. آنها در سبک های گوناگونی مانند فاشیای فلوت ، نوار غواصی افست پایین ، مربع کلاسیک ، یک کاسه گرد و جلو قرار می گیرند.

غرق سنگ
سینک های سنگی طبیعی ظاهری قاتل دارند و می توانند هر آشپزخانه را بلند کنند. با این حال ، مراقب باشید. آنها نیاز به مراقبت ویژه و آب بندی دارند. انواع سینک های لوکس و جذاب ، سنگ های سنگی شامل 100٪ سنگ مرمر و 100٪ گرانیت است. برای جایگزین ارزان تر ، می توانید یک کامپوزیت ساخته شده توسط انسان را امتحان کنید. سینک های کامپوزیت گرانیتی با داشتن ظاهری جالب و خاص و جذاب ، می توانند یک انتخاب هوشمند برای آشپزخانه شما باشند.

سینک باتلر
از خود بپرسید که محبوب ترین سبک سینک ظرفشویی آشپزخانه چیست؟ برای بعضی از قومها ، جواب به خوبی می تواند سینک دست انداز باشد. انتخاب باتلر با داشتن کاسه و پیش بند در معرض جلو ، جذابیت خاصی از دنیای قدیمی را به آشپزخانه می بخشد. می توانید با تزئین آن با کاشی ها ، ترکیبی از آن طبیعی یا رنگ آمیزی آن ، با صحن سرگرم کننده شوید. وقتی نوبت به انتخاب مواد سینک می رسد ، شما برای انتخاب خود فاسد می شوید. سینک های اصلی باتلر از چدن ساخته شده بودند. این روزها این محدوده شامل چینی ، سرامیک ، استیل ، سنگ طبیعی و مس است.

مینای چینی
پرسلن با شکنندگی همراه است. اگر از سایش آشپز سنگین استفاده می کنید یا تمایل دارید که چیزهای زیادی را با استفاده از گیاهان وحشی به داخل سینک بیاندازید ، ممکن است این یک سبک سینک آشپزخانه باشد که می خواهید از آن جلوگیری کنید زیرا احتمال بیشتری برای تراشه و خراش دارید. اگر آماده هستید که به یک میزان مراقبت و نگهداری بپردازید ، ممکن است این انتخاب خوبی برای خانواده شما باشد.

اکریلیک
این سینک آشپزخانه ملبورن مقرون به صرفه و جذاب است. از آنجا که سبک وزن است ، سینک ظرفشویی اکریلیک مناسب هر ماده بنچاپ است. ساخته شده از فایبرگلاس و رزین ، یک سینک اکریلیک در رنگ ها ، الگوهای و شکل های متنوعی قرار می گیرد. در قسمت تلنگر ، این سبک سینک آشپزخانه ماندگار است ، اما به اندازه برخی از مواد دیگر نیست.

سینک آشپزخانه مس طراح Havens
سینک آشپزخانه مس

مس
سینک های مسی انتخابی با بودجه بالا ، یک نکته جالب و صحبت برای یک آشپزخانه است. به علاوه ، آنها با یک مزیت جذاب همراه هستند. مطالعات نشان می دهد که مس خاصیت ضد میکروبی دارد ، به عبارتی ساده این بدان معنی است که باکتری ها نمی توانند روی یک سطح مس رشد کنند.

این به هیچ وجه لیست کاملی از تمام مواد موجود برای سبک سینک آشپزخانه نیست. بسیاری دیگر مانند سینکهای سطحی جامد (یک ماده غیر متخلخل ساخته شده از رزین و مواد معدنی مانند Corian) و چین زجاجیه وجود دارد.

سینک آشپزخانه بعد از نوسازی آشپزخانه Ballarat Geelong

انتخاب مناسب
ما امیدواریم که این راهنمای دقیق برای سینک های آشپزخانه در پاسخ به این سؤال پرسید: “محبوب ترین سبک سینک آشپزخانه برای من چیست؟” این که آیا شما یک DIY DIY مطمئن هستید یا قصد دارید به کمک یک تیم حرفه ای عضو شوید ، انجام کار با دقت کافی اولین گام در هنگام خرید سینک آشپزخانه جدید شما است.

با انجام انتخاب مناسب ، سینک آشپزخانه شما از یک واحد کاربردی به برجسته طراحی فضا تبدیل می شود.

نکته تخصصی: نکته جالب در خارج از جعبه برای سفر سفری آشپزخانه شما کمی ساده تر این است که فکر کنید آیا می خواهید یک سینی تخلیه ابزار داشته باشید. اینها محبوبیت بیشتری پیدا می کنند زیرا فضای زیادی برای نیمکت ها را آزاد می کند ، به خصوص در یک آشپزخانه کوچکتر.