راهنمای مبتدی برای اتوماسیون اینستاگرام

Guide to Instagram Automation

OG IG vs الگوریتم جدید: منظور از اتوماسیون اینستاگرام چیست؟
بزرگ شدن در اینستاگرام قبلاً ساده تر بود. فقط Googling را دنبال کنید دنبال کنندگان اینستاگرام خود را خریداری کنید. هنوز وب سایت های یادگار از آن زمان باقی مانده است که الگوریتم اینستاگرام از نظر پیچیدگی کمتری داشت. چند سال پیش می توانستید به راحتی با خریدن دنبال کننده های 20k به راحتی کنار بیایید و در صفحه کاوش قرار بگیرید. اکنون نه تنها اینستاگرام الگوریتم خود را بهم رسانده است ، بلکه سایبان اسرارآمیز را نیز پیاده سازی کرده و شروع به حذف پیروان جعلی کرده است .

هیچ کس دقیقا نمی داند الگوریتم جدید در واقع چگونه کار می کند. اینستاگرام موفق شده است که آن را تحت پوشش قرار دهد. تمام آنچه که در حال حاضر می دانیم اینست که به نظر می رسد اینستاگرام بیش از همه تعامل را دوست دارد: لایک ها ، نظرات ، نماهای داستان ، DM و غیره. به نظر می رسد که تعداد پیروان دیگر اهمیت چندانی ندارند.

آخرین بروزرسانی مهم اینستاگرام جدول زمانی را از ترتیب زمانی به… تغییر داد. چیزی مرموز تا کنون ، به نظر می رسد که هر پست جدیدی که می نویسید ، ابتدا برای وفادارترین پیروان شما قابل مشاهده است. اگر آنها با آن درگیر شوند ، اینستاگرام آن را به بیشتر دنبال کنندگان شما ، از این قبیل و موارد دیگر نشان می دهد.

Instagram Automation Tips and Tricks
اگر دنبال کننده خریداری کرده اید ، به احتمال زیاد ، آنها در مورد پست های شما را دوست ندارند یا اظهارنظر می کنند. در صورت عدم تعامل ، اینستاگرام پست های شما را به عنوان شایسته نشان دادن حتی برای طرفداران خود نمی بیند. بنابراین ، پست های شما در جایی عمیق در جدول زمانی به خاک سپرده می شوند ، هرگز هرگز نور روز را نمی بینید. راستش را بخواهید ، از این طریق ، می توانید به راحتی کل حساب خود را بکشید و جلوی هرگونه رشد آینده را بگیرید.

بنابراین چگونه می توانید اینستاگرام خود را خودکار کنید ، درگیر واقعی شوید و اینستاگرام را فوق العاده عصبانی نکنید؟ خوب ، غیرممکن نیست. ما یک کلمه برای شما داریم: رباتها .

بوت اینستاگرام چه کاری انجام می دهد؟
ربات اینستاگرام تبلیغ اینترنت شما را یک میلیون بار آسانتر می کند. فقط خیاط دهید چه کارهایی را می خواهید بات خود انجام دهد و آن را ترک کنید. ربات های اتوماسیون معمولاً برای دنبال کردن ، فراموش نشدن ، دنبال کردن ، پسندیدن و اظهار نظر در مورد پست ها استفاده می شوند. به این ترتیب صفحه شما نه تنها جذاب تر خواهد بود ، بلکه در عوض نیز درگیر واقعی می شوید. الگوریتم اینستاگرام این را حل می کند ، به این یکی اعتماد کنید.
Instagram actions automation with proxies

در حالی که ممکن است تنظیمات خاصی در رباتهای مختلف متفاوت باشد ، ایده اصلی در پشت آنها یکسان است. البته ، شما می توانید مخاطبان کاملاً تصادفی را هدف قرار دهید ، اما به احتمال زیاد این تعامل مورد نظر شما را به همراه نخواهد داشت. در عوض ، تنظیمات را نیشگون بگیرید و گروه های خاصی از افراد را هدف بگیرید. به عنوان مثال ، می توانید تنظیمات موجود در بات خود را تغییر دهید تا با توجه به مکان خاص ، جنسیت ، فقط حسابهای انگلیسی یا بر اساس کسانی که دنبال می کنند با افراد ارتباط برقرار کنید. از طرف دیگر ، شما همچنین می توانید پست ها را بر اساس هشتگ هدف قرار دهید یا فقط کسانی را دنبال کنید که از رقبای شما پیروی می کنند.

دلایل گرفتن ربات اتوماسیون اینستاگرام:

باعث صرفه جویی در وقت می شود: دستی بررسی می کنید که هر شخص از کجاست؟ بله ، نه متشکرم

تمام وقت آنلاین باشید: حتی وقتی تلفن شما نیست ، اجازه دهید ربات شما کار خسته کننده ای را برای شما انجام دهد.

پیروان پیروان و مانند تعداد افراد را تقویت کنید: Duh .

به نظر جالب میاد؟ اگر بعد از ایجاد چندین حساب کاربری خود را دارید ، PVA Creator را امتحان کنید و اگر بعد از اتوماتیک کردن یک حساب کاربری که قبلاً در اختیار دارید ، جارو را امتحان کنید . همچنین می توانید در مورد بررسی عمیق و دستورالعمل های نحوه استفاده از این ربات در اینجا بررسی کنید .

اتوماسیون رسانه های اجتماعی جاروی
اتوماسیون اینستاگرام: نکات و ترفندها
از آنجا که اخیراً اینستاگرام بیشتر از گذشته پیروان و ربات های جعلی را دنبال می کند ، بیایید در مورد برخی از نکاتی درباره نحوه اجرای ربات غیر قابل کشف خود صحبت کنیم.

از پروکسی استفاده کنید: هنگام اجرای چندین حساب بات اینستا ، حتماً از پروکسی اینستاگرام استفاده کنید. این یکی دیگر از مناطق خاکستری است زیرا برخی افراد ادعا می کنند که می توانید حداکثر 5 حساب را از همان IP اجرا کنید ، سایر سوگندها 3. شماره تلفن شما بارها و بارها. بنابراین آن را به خطر نیندازید ، برخی از پراکسی ها را بدست آورید و فراموش نکنید. ما توصیه می کنیم برای این یکی از پراکسی های مسکونی استفاده کنید زیرا IP های داده شده از دستگاه های واقعی زندگی می شوند. به هیچ وجه اینستاگرام قادر نخواهد بود ساعت مشکوک را تماشا کند.

تقلید از رفتار انسان: اساساً ، ربات شما باید آن رذیله انسان را تسلیم کند. هیچ فردی با زندگی واقعی قادر به ارسال 24/7 نیست. حتی اگر ربات شما بتواند ، به این معنی نیست که باید باشد. نکته کلیدی در اتوماسیون اینستاگرام این است که از استفاده از بات استفاده نکنید. بنابراین یک خواب واقع بینانه را کنار بگذارید که حساب شما فعال نباشد ، مثلاً 6-7 ساعت عدم فعالیت .

تعداد لایک ها ، دنبال کردن ها و نظرات خود را واقع بینانه محدود کنید: یک کاربر عادی نباید بیش از 150 لایک ، 60 اظهار نظر و 60 دنباله / عدم انتشار در ساعت داشته باشد. بیشتر از این بدست آورید و اینستاگرام حساب شما را به عنوان هرزنامه ساعت می کند.

اشتباهات متداول
چند مورد وجود دارد که می تواند برای یک کاربر عادی مشکوک به نظر برسد. و اگر اینگونه باشد ، شما خوب می دانید که اینستاگرام در هیچ زمانی بر شما قرار نمی گیرد.

این مواردی است که باید از آن جلوگیری کنید:

کم و بدون عکس: در پایان روز ، اینستاگرام یک بستر به اشتراک گذاری عکس است. بنابراین اگر 5 عکس و بیش از 5K دنبال کننده دارید ، باید اعتراف کنید ، ممکن است کمی عجیب به نظر برسد.

حروف / شماره های تصادفی در نام کاربری شما: داشتن یک جست و خیز تصادفی از اعداد پرچم قرمز بزرگی است که به راحتی قابل مشاهده است. بیایید از آن جلوگیری کنیم ، آیا باید؟

شماره تلفن / آدرس ایمیل واقعی ندارید : اطمینان حاصل کنید که موارد واقعی را در حساب خود دارید. اینستاگرام با پاک شدن حساب های اخیر جعلی ، دوست دارد مردم را از سیستم خارج کند و از آنها بخواهد شماره تلفن های خود را تأیید کند.

هیچ عکس بیوگرافی / پروفایل: آه ، چهره کلاسیک خاکستری. خودتان اعتراف کنید: هیچ کس واقعاً به آن نگاه نمی کند و می رود آره ، به نظر مشروعیت است . <

DM های خود را خودکار نکنید: لطفا ، فقط این کار را نکنید . اگرچه ممکن است در ابتدا ایده خوبی به نظر برسد ، به ما اعتماد کنید ، این طور نیست. هیچ کس از موارد زیر تشکر نمی کند! محصول من را بررسی کنید! پیام ها. فقط در توییتر حرکت کنید که DM های خودکار حاکم هستند. مردم با اشتیاق از آنها متنفر هستند.

نظرات خودکار خود را عمومی و غیر تبلیغی نگه دارید: مانند DM ها ، از تبلیغ صحیح محصولات / خدمات خود در نظرات خودداری کنید.

با تمام اصول اولیه ای که اکنون پوشانده شده است ، باید درک خوبی از اینکه چرا باید حساب های اینستاگرام خود را خودکار کنید ، داشته باشید. بهترین مورد برای شما این است که خودتان از پس رفتن برآیید. امیدواریم در این دنیای اتوماسیون خودران گم نشوید.

اغلب در مورد اتوماسیون اینستاگرام سؤالاتی انجام می شود

اتوماسیون اینستاگرام چیست؟
اتوماسیون اینستاگرام به شما کمک می کند تا حساب های خود را مدیریت کنید و پست ها را برنامه ریزی کنید ، معمولاً به کمک ربات های اتوماسیون و پراکسی های اینستاگرام .

آیا اینستاگرام اجازه اتوماسیون را می دهد؟
از نظر فنی ، اینستاگرام موعظه اتوماسیون نمی شود. با این حال ، اگر شما از حد علاقه و موارد زیر پیروی می کنید ، نباید مشکلی داشته باشید.

آیا رباتها ارزش آن را دارند؟
رباتها می توانند در زمان اتوماسیون حساب کاربری شما صرفه جویی کنند. این می تواند مانند خودکار ، دنبال / باز کردن و اظهار نظر با توجه به دستورات داده شده است.

بهترین ربات اینستاگرام چیست؟
بستگی به نیاز شما دارد. اگر می خواهید برنامه ها را تنظیم کنید ، Hootsuite یا Buffer را امتحان کنید. اگر بعد از ایجاد چندین حساب کاربری دارید ، PVA Creator را بررسی کنید . و اگر نیاز دارید که حساب خود را خودکار کنید ، به Jarvee مراجعه کنید.