در سبک با بهترین دوچرخهسواری تکه

[ad_1]

آن است که معمولا تصور می کردند که دوچرخه سواران و کسانی که در دوچرخهسواری باندهای اراذل و اوباش به سادگی یا بد به استخوان مردان که کم یا بدون دلیل خود را با صدای بلند خالکوبی به طور کلی مبتذل پوستر و چندین تکه های پر زرق و برق. اما اگر شما نگاه از نزدیک و بدون تعصب شما را پیدا خواهد کرد یک فرهنگ است که اجرا می شود عمیق و با احساس و شور و برادری.

به عنوان در هر گسترده سرگرمی شما خواهد شد نگاه خوب بد و زشت است. وجود دارد سواران مانند جهنم فرشتگان که به دست آورده شهرت خود را در عین حال تبدیل شدن به راه شایع تر هستند سازمان سواران مانند پاتریوت گارد سواران که رول ‘ در سراسر کشور برای رفتن به مراسم تشییع جنازه پس از تشییع جنازه سربازان کاهش یافته ما به فریاد کسانی که روز بدتر برای خانواده این بزرگ مردان و زنان است. گروه های دیگر را صندوق بهبود سواری برای همه نوع از مسائل. یکی از دوستان این وبلاگ نویس رو پزشکی پمپ انسولین و عمل جراحی مورد نیاز به طور کامل پرداخت می شود از جمله دوچرخهسواری ،

هر دوچرخهسواری پچ در جلیقه یک سوار به معنی چیزی ضروری است. در خواندن در مورد آنچه آنها به معنی به رسمیت شناخته شده است که بالای چوب زیر گهواره’ می دهد خود را به منطقه های اخیر و پایین خود را برای حرکت سوپاپ ماشین فراهم می کند و دولت خود را از مبدا. از وجود تکه های اضافه شده به یک جلیقه معنی هر چیزی از یک دستاورد به عنوان مثال. کراس کانتری سوار یا استثنایی به نمایش در هفته دوچرخه به یک رویداد و یا موسسه است که قوی در زندگی پوشنده لباس من.e:

-POW مسائل

-سواران میراث

-و حتی حیوانات ظلم و ستم مسائل

چند تکه از صحبت افراد رتبه در گروه خود خواهد شد و در حال حاضر طول عمر و توانایی رهبری. یک ‘باند’ رهبر ممکن است پوشیدن بزرگترین جمجمه بزرگترین مجموعه ای از بال و یا حتی خود فرد نام اجازه دهید به دیگر دوچرخه سواران می دانم که از دستاوردهای خود را.

تکه های فرسوده توسط سواران بی شباهت نیست به کسانی که مورد استفاده در پیشاهنگی پسر به پسر احساس تعلق و غرور در موفقیت است. من می دانم آن را عجیب و غریب است که آنها دیده می شود به طوری ضعیف برای آنچه که ما آنها را تشویق به سمت در جوانان خود را اگر چه دوچرخه سواران’ تکه در حد مقیاس بزرگتر و مسلما به سمت سرکش نشان.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>