در دنیایی که همه چیز به هم متصل است، بیمه در حال جبران است

[ad_1]

در دنیایی که همه چیز به هم متصل است، بیمه در حال جبران است

هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و کلان داده در هر صنعتی برای شخصی‌تر کردن جهان استفاده شده است. کسب‌وکارها سیستم‌هایی فعال کرده‌اند که به آنها اجازه می‌دهد از ترجیحات مصرف‌کننده مراقبت کنند. ذهن‌های بزرگ با ایجاد الگوریتم‌ها و سیستم‌هایی که همیشه در حال تکامل هستند و به سرعت (یا سریع‌تر) توسط انسان‌ها آموخته می‌شوند، پیشرفت را تسریع کرده‌اند. دنیای بیمه با “آسیب های ضروری” انتظارهای طولانی، سیاست های “همه” و فرآیندهای جمعیتی بیمه رنگ آمیزی شده است. نوآوران در این فضا در تلاش برای ارتقا هستند و فناوری های جدید به آنها کمک می کند تا به این هدف برسند.

در تقاطع تحرک و بیمه

کمتر از شش سال پیش، روهان مالهوترا، متخصص رباتیک و هوش مصنوعی، پس از اینکه یکی از دوستانش در دهلی نو دچار سانحه رانندگی شدید شد، در صحنه حاضر شد. راننده به بیمارستان منتقل شد و مالهوترا در اطراف بود تا تدارکات را برای یدک‌کشی ماشین ترتیب دهد و با بیمه هماهنگ کند. در یک سری تماس های تلفنی که چندین ساعت در جاده های شلوغ به طول انجامید تا همه چیز را حل و فصل کند. این به او ضربه زد: دو دقیقه طول می کشد تا اوبر بگیرید، اما چهار ساعت و نیم طول می کشد تا یک ماشین از جاده خارج شود و بیمه؟ در دنیای دیجیتال، با بسیاری از فناوری‌های توانمند در دستان شما، این امر پوچ است.

 

مالهوترا، فارغ‌التحصیل کارنگی ملون، این بینش را برای تحریک تلاش‌هایی که به رودزن تبدیل خواهند شد، ترک کرد. از آن زمان، این شرکت به یک نیروی متحول کننده در دنیای هوش مصنوعی تبدیل شده است و از آن برای تغییر بیمه حمل و نقل و بازنگری در نحوه کمک به رانندگان کمک می کند تا امن تر و بیمه شوند، سریع تر و ارزان تر شوند.

ماشین ها دیگر فقط ماشین نیستند

در اینجا یک تشبیه مفید وجود دارد: تلفن ها دستگاه هایی بودند که برای برقراری تماس استفاده می شدند. آنها در حال حاضر سخت افزار پیچیده ای هستند که مجهز به حسگرها، نرم افزارها و برنامه هایی هستند که ما از آنها برای مدیریت زندگی و ارتباط با دنیای اطراف خود استفاده می کنیم. به طور مشابه، اتومبیل‌ها دائماً از ماشین‌های مکانیکی که ما رانندگی می‌کنیم به دستگاه‌هایی مجهز شده‌اند که به حسگرها و نرم‌افزارهایی مجهز شده‌اند که اطلاعات بلادرنگ را جمع‌آوری می‌کنند تا تجربیات داخل خودرو مانند نقشه‌برداری، پرداخت‌ها، سرگرمی‌ها، تجارت و بیمه را تغییر دهند. سه روش کلیدی وجود دارد که شرکت‌هایی مانند رودزن از ماشین‌ها و نحوه عملکردشان برای عملیات بیمه سطح بالاتر استفاده می‌کنند:

  1. تصاحب پویا و شخصی

بیمه منسوخ شده است: هر متخصص بیمه موافق است. عوامل زیادی در بیمه خودرو برای بیمه نامه نقش دارند. برخی از شرکت‌های بیمه شروع به سنجش عوامل شخصی کرده‌اند، مانند نحوه رانندگی یک فرد یا ملاحظات سبک زندگی. با این حال، بیشتر فرضیه ها همچنان بر یک رویکرد نادرست و کلی مبتنی بر داده های ایستا متکی است. به عنوان مثال، اگر فردی زیر 25 سال سن داشته باشد و دانشجو باشد، به طور خودکار هزینه بیشتری برای بیمه پرداخت می کند. با این حال، اکنون داده ها بسیار عمیق تر از داده های جمعیتی هستند.

 

طرفین ممکن است مجموعه داده‌هایی را در سطح فردی که شرایط رانندگی، نوع وسیله نقلیه، رفتار راننده و موارد دیگر را در نظر می‌گیرد، بررسی و تفسیر کنند. این باعث می‌شود سیاست‌ها بسیار منصفانه‌تر شوند، اما فناوری‌های جدید می‌توانند با فعال کردن اقداماتی که از مشکلات جلوگیری می‌کنند، از این هم فراتر روند. با استفاده از تله‌ماتیک، سیگنال‌های خودکار را می‌توان در صورتی فعال کرد که راننده رفتار خطرناکی از خود نشان دهد، در منطقه‌ای مستعد تصادف باشد، به نظر خواب‌آلود باشد یا در خطر دیگری باشد. این نه تنها می تواند تضمین کند که قیمت های خوب به رانندگان خوب پاداش می دهد، بلکه قطعاً تصادفات کمتری در جاده ها رخ می دهد.

  1. بیمه در معاملات

نقطه کانونی فناوری بیمه در 20 سال گذشته تکثیر بوده است. سیاست فروش آنلاین به عنوان جدید تبلیغ می شود، اما دیگر چیزی نیست که شایسته اخبار باشد. آنچه شایسته اخبار است، ابزارهای توزیع جدیدی هستند که می توانند با استفاده از API در هر تراکنش ایجاد شوند. به عنوان مثال، زمانی که شخصی یک ماشین جدید را به صورت آنلاین خریداری می کند، ممکن است با بیمه همراه باشد. وقتی خانواده به سفر می روند، می توانند به طور خودکار بیمه اضافه کنند. نمایندگان می توانند از این فناوری جدید استفاده کنند که در آن دستگاه توزیع می تواند کانال های آنلاین را برای تسهیل خریدها و ساده کردن عملیات پردازش کند.

  1. فرآیندهای ادعاهای پیشگیرانه

ارائه مطالبات بیمه ای چیزی است که هیچ بیمه شده ای نمی خواهد انجام دهد، اما در این مرحله، بیمه ارزش دارد. روند شکایت منزجر کننده است، اما فناوری نوآورانه این داستان را تغییر می دهد. این سناریویی است که در آن ویدئو، هوش مصنوعی و ML به ویژه در فعال کردن روش‌های گزارش ادعاهای جدید مؤثر بوده‌اند. با استفاده از تله‌ماتیک، سیستم‌های خودکار می‌توانند فوراً زمان وقوع حادثه را تشخیص دهند. به جای یک فرآیند واکنشی، یک سری رویدادهای فعال راه اندازی می شود. افراد می توانند بلافاصله از خودروی آسیب دیده خود عکس یا فیلم بگیرند و آن را با استفاده از هوش مصنوعی ارزیابی کنند و برآوردی از هزینه های تعمیر در زمان واقعی دریافت کنند. در بسیاری از موارد، این روند را از روزها یا هفته ها به چند دقیقه کاهش می دهد.

نوآوری گسترده و آینده

آینده بیمه قطعا در مسیر جدیدی قرار دارد. تسلا بخش بیمه خود را توسعه داده است که مدیرعامل ایلان ماسک معتقد است بخش قابل توجهی از درآمد را در آینده به خود اختصاص خواهد داد. رودزن، مانند تسلا، در حال ایجاد زیرساخت‌های سرتاسری برای تصاحب، توزیع و مطالبات است و به‌طور موثر روش بهره‌مندی مردم از بیمه خودرو را تغییر می‌دهد.

 

با این حال، چندین جزء نیاز به انعطاف پذیری در هر سیستم دارند. یک مثال این است که هر منطقه اجازه بودجه مبتنی بر رفتار را نمی دهد. باید به ارزش دارایی خودرو مربوط باشد. در اینجا، این فناوری همچنان می‌تواند برای اسکن یک وسیله نقلیه، ارزیابی تمام نقاط آسیبی که ارزش را کاهش می‌دهند، و مقایسه با ارزش دفتری نارنجی یا آبی که بیانگر قیمت‌های خط‌مشی است، مورد استفاده قرار گیرد.

 

پویایی دیگر بیمه مبتنی بر استفاده است که در طول COVID-19 رونق گرفت زیرا افراد زیادی از خودروهای خود استفاده نمی کنند. زمانی که خودرو ساکن است، آیا مصرف کنندگان باید تمام قیمت بیمه را بپردازند؟ بیمه مبتنی بر استفاده می گوید نه، و ممکن است در هنگام استفاده از نرم افزار یا سخت افزار از راه دور، تعرفه های جدیدی ارائه شود.

 

پیشرفته ترین رویکرد برای پوشش خودرو در حال حاضر بیمه مبتنی بر رفتار است. این امر هر عامل را در نظر می گیرد: مصرف کنندگان، ارزش دارایی و رفتار فردی راننده. داده‌ها یک مسیر متصل را از خود خودرو یا از دستگاه‌های داخل خودرو دنبال می‌کنند تا ماهیت راننده را مشخص کرده و ریسک و درصد آن‌ها را به‌طور دقیق محاسبه کنند.

 

یک متغیر مهم برای پذیرش این خواهد بود که کدام شرکت‌های فناوری می‌توانند گسترده‌ترین ارتباطات را ایجاد کنند و بیشترین گام را در این فرآیند داشته باشند. رودزن در حال حاضر این مسابقه را با یک پلتفرم پویا اجرا می‌کند که می‌تواند بیمه را از پیشنهاد تا ادعا، حداکثر یکپارچگی عمودی و مشارکت با بیش از 50 بیمه‌گر پیشرو و تولیدکننده خودرو در سراسر جهان مدیریت کند.

بهترین نوع بیمه

ما در دنیای غنی از داده زندگی می کنیم. بهترین نوع بیمه توانایی فعال بودن، جلوگیری از تصادفات جاده ای و استفاده از تمام نقاط داده برای ایجاد سیاست های بهتر برای کاربر نهایی است. در صورت وقوع تصادف، رانندگان باید فوراً مجاز به گرفتن مدارک عکاسی یا فیلمبرداری و شروع فرآیند تجدیدنظر باشند. از ناوگان غول پیکر گرفته تا رانندگان انفرادی، فناوری های جدید در بیمه حمل و نقل چشم اندازی تازه از آنچه ممکن است و همه افراد در جاده می توانند از آن بهره مند شوند، ارائه می دهد.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort