درباره فولاد کاوه چه چیزهایی باید بدانیم؟

یکی از شرکتهایی که بعنوان هلدینگ صنایع معدنی توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به منظور توسعه صنایع زیرساختی کشور مشغول به فعالیت است، شرکت کاوه پارس می باشد که شامل 23 شرکت زیر مجموعه در ۶ زمینه فعالیت شامل ۶ شرکت سیمانی، ۱ شرکت آلومینیومی، ۲ شرکت معدنی و آهک، ۷ شرکت خدمات مهندسی، مشاوره و بازرگانی و 3 شرکت خدمات ساختمانی و ترابری مشغول به فعالیت میباشد.

همچنین این بنیاد در راستای کسب سهمیه از تولید فولادخام طبق سند چشمانداز 1404 اقدام به راهاندازی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در بندرعباس نموده است. 

 

 

مزایا و توجیه اقتصادی مناسبی در راستای تاسیس و راه اندازی شرکت فولاد کاوه

  • با توجه به اینکه نزدیک به بزرگترین بندر کشور می باشد، و به آبهای آزاد دسترسی دارد که سبب می گردد واردات و صادرات محصول و مواد اولیه تسهیل شود
  • به منظور تولید مداومو باثبات محصول، از اب دریا استفاده می نماید
  • در مجاورت صنایع مرتبط قرار دارد، 
  • در زمینه ترانزیت کالا به دلیل منطبق بودن با مسیر حمل کالا از جنوب به شمال دارای رتبه اول می باشد، 
  • دسترسی به منابع انرژی از قبیل برق، گاز، معادن و آب 

 

حال با توجه به این مزیتهای استراتژیک؛ فولاد کاوه جنوب کیش بعنوان بخش مهمی در ذخیره اقتصادی و اجتماعی برای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی محسوب شده، و همچنین پشتوانهای اقتصادی برای صنعت فولاد و انقلاب می باشد.

قیمت میلگرد امروز فولاد کاوه را در تجارت گرام مشاهده کنید

شرکت تجارت گرام با شعار «خرید و فروش محصولات صنعتی به روشی نوین» همواره یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه تجارت محصولات صنعتی به شمار می‌رود. یکی از زمینه‌های اصلی فعالیت تجارت گرام تهیه، توزیع و خرید و فروش میلگرد است. خرید و فروش میلگرد در وب‌سایت تجارت گرام ابتدا نیازمند درج قیمت میلگرد است که همچون هر فروشگاه آنلاین دیگری، تجارت گرام قیمت انواع میلگرد را در وب‌سایت خود قرار داده است.

 

ولی تفاوت تجارت گرام با شرکت‌های دیگر در ارائه یک مزیت برتر برای خریداران محترم است. مزیت اصلی و برتری تجارت گرام نسبت به سایر شرکت‌ها این است که مشتریان برای خرید میلگرد می‌توانند در هر لحظه از قیمت روز میلگرد مطلع شوند چرا که تیم تجارت گرام با کارشناسان زبده خود قیمت روز میلگرد را برای خریداران فراهم می‌آورد. این امکان تا حدی به‌روزرسانی می‌شود که با مراجعه به وب‌سایت تجارت گرام می‌توان از قیمت میلگرد آجدار امروز نیز مطلع شد. در ادامه به بررسی خرید و فروش میلگرد و قیمت روز میلگرد در تجارت گرام می‌پردازیم.

 

 

مشخصات دسته‌ها دسته‌بندی نشده