دانلود کتاب صوتی

مدیر کتابفروشی بیدال معتقد است؛ طرح های بهترین سایت کتاب صوتی و خرید فصلی کتاب می تواند در ایجاد نقدینگی برای کتابفروشان موثر باشد. از طرف دیگر شرایطی را فراهم می کنند که دانلود کتاب صوتی کتاب با قیمت کمتری در دسترس مخاطبان قرار گیرد و برگزاری یک کتاب زمستانی پس از نمایشگاه کتاب مجازی تصمیم درستی است.
حمل کتاب در زمستان پس از نمایشگاه مجازی تصمیم درستی است
حسن شاطریان ، مدیر کتابفروشی بیدگل ، در مصاحبه با خبرگزاری کتاب ایران (دانلود کتاب صوتی) ، گفت: اجرای طرح کتاب زمستانی کمک خوبی برای کتابفروشی ها و کتابفروشان است. اجرای برنامه های فصلی برای خرید کتاب کمک خوبی برای خریداران است ، زیرا همانطور که نقدینگی برای فروشندگان کتاب مهم است ، تخفیف نیز برای آنها مهم است.

وی افزود: ارائه تخفیف در طرح های خرید فصلی کتاب همچنین دانلود کتاب صوتی باعث افزایش نقدینگی مردم و خریداران می شود و آنها می توانند کتاب دیگری خریداری کنند و در شرایط فعلی اجرای طرح کتاب زمستانی گام مثبتی است.

شاطریان با بیان اینکه من همیشه گفته ام هر آنچه کتاب را بهتر و مناسب تر به مردم تحویل می دهد خوب و ضروری است ، گفت: از طرف دیگر اجرای طرح کتاب زمستانی در پایان سال به دلیل رکود نقدینگی ایجاد کنید تا موثر باشد. زیرا مردم قطعاً در آستانه نوروز و تعطیلات پیش رو کتاب می خرند.

وی با اشاره به علاقه مردم به کتاب توضیح داد: وقتی می بینیم مردم دانلود کتاب صوتی در پیاده روها به خرده فروشی ها می روند و کتاب می خرند ، این نشان از علاقه آنها به کتاب دارد. از آنجا که خرده فروشان کتاب را با تخفیف بالا ارائه می دهند ، نتیجه می گیریم که نحوه دانلود کتاب از آمازون ارائه تخفیف برای آنها مهم است و برنامه های فصلی که دارای تخفیف هستند نیز بسیار محبوب هستند.

شاطریان یادآور شد: ارائه تخفیف بر روی کتاب نوعی تشویق برای خریداران کتاب است و اگرچه کتابراه برخی از همکاران ما با تخفیف مخالف هستند ، اما من با آن موافقم و فکر می کنم ارائه آن در زمان های دانلود کتاب صوتی خاص می تواند موثر باشد.

وی درباره اولین نمایشگاه کتاب مجازی نیز گفت: این نمایشگاه دانلود کتاب صوتی بیشتر برای ناشران مفید بود و مورد استقبال مردم قرار گرفت اما برنامه های فصلی می تواند در ایجاد نقدینگی برای کتابفروشی ها مثر باشد. از طرف دیگر شرایطی را فراهم می کند که کتاب ها با قیمت کمتری در دسترس عموم قرار گیرند. “این کار باید انجام شود و فکر می کنم کار بسیار خوبی باشد ، زیرا نمایشگاه کتاب تصمیم درستی بود.

شاطریان با اشاره به بودجه های طرح زمستان گفت: بودجه و وام هایی که برای هر کتابفروشی دانلود کتاب صوتی در نظر گرفته می شود نسبتاً ناچیز است و اگرچه گاهی سقف اعتبار کتابناک به سرعت پر و شارژ می شود ، اما لازم است بررسی شود که کدام کتابفروشی ها موفقیت بیشتری داشته اند در دوره های مختلف “و چه کسی دانلود کتاب صوتی نتوانست سقف خود را پر کند و بنابراین باید بودجه اختصاص یابد.