خرید کتاب آنلاین با تخفیف

مدیر کتابفروشی دنیای کتاب در کوم خرید کتاب آنلاین با تخفیف با انتقاد از کیفیت پایین تبلیغات پروژه زمستان کتاب 99 گفت: در پروژه های قبلی تبلیغات بیشتر بود اما در کتاب زمستان 99 حتی شعاری برای این پروژه اعلام نشده بود.
تبلیغات برای پروژه کتاب زمستان ضعیف بود
حسین گوامیان ، مدیر دنیای کتاب قم ، در مورد طرح کتاب زمستانی به خبرگزاری کتاب ایران (خرید کتاب آنلاین با تخفیف) در کوم گفت: “پس از پایان نمایشگاه کتاب مجازی تهران و فروش عادلانه 65 میلیارد ، آنها ایجاد و ایجاد کردند احساس ناامیدی

وی افزود: تعدادی از کتابفروشان و ناشران که در نمایشگاه مجازی تهران شرکت نکردند نیز دست به دست هم داده و مطالب کتابراه را در حمایت از کتابفروشان در برخی سایت ها و فضای مجازی منتشر کردند. این امر وزارت فرهنگ و رهبری اسلامی را بر آن داشت تا همزمان با افزایش 50 درصدی بودجه ، پروژه زمستان 99 را آغاز كنند.

گوامیان گفت: این تصمیم خرید کتاب آنلاین با تخفیف باعث ایجاد حس امید در کتابفروشی ها می شود. برخی از فروشندگان کتاب معتقد بودند که با فروش 65 میلیارد نمایشگاه مجازی در تهران دیگر از طرح زمستان استقبال نمی شود اما مردم و خوانندگان عزیز کتاب با تلاش خرید کتاب آنلاین با تخفیف و انگیزه در برنامه زمستان 99 شرکت کردند و نشان دادند که این افراد عاشق فرهنگ و آنها علاقه مند هستند.

مدیر کتابفروشی دنیای کتاب در کوم یادآور شد: در سه روز اول بسیاری از کتابفروشی ها بارگیری اولیه خود را به پایان رساندند و این با توجه به پایان سال و خریدهای عید از اهمیت برخوردار است. می بینیم که خرید کتاب آنلاین با تخفیف در روزهای قبل از عید ، مردم حقوق یا عیدی خود را به خرید کتاب اختصاص می دهند.

گوامیان در مورد کیفیت تبلیغات در طرح زمستانی کتاب 99 ، افزود: در برنامه های قبلی تبلیغات بیشتر بود ، حتی رادیو و سایر مناطق کشور اخبار را پوشش می دادند ، اما در طرح زمستانی 99 این کار انجام نشد و هیچ شعار حتی اعلام شد. وی افزود: “ما مجبور شدیم درخواست کتاب برای کتابخانه شخصاً تبلیغات و فضای مجازی را در سطح شهری انجام دهیم كه این امر برای ما بسیار گران تمام می شود. من باید از مخاطبان و دوستداران كتاب كه خرید کتاب آنلاین با تخفیف نقش رسانه ای را برای ما بازی كردند و طرح زمستان را تبلیغ كردند تشكر كنم.

پروژه تور کتابخانه به استثنای شهرهای نارنجی و سرخ در استان فارس خرید کتاب آنلاین با تخفیف در حال اجرا است.
حذف “تور کتابخانه” در شهرهای نارنجی و سرخ فارس
به گزارش خبرنگار خبرگزاري كتاب ايران (خرید کتاب آنلاین با تخفیف) در فارس ، طرح “تور كتابخانه” از امروز 7 تا 18 مارس ماه در سه روز متوالي در كتابخانه هاي تازه افتتاح و افتتاح شده امسال و كتابخانه هاي كليدي اجرا مي شود. ، که با توجه به شیوع ویروس. تاج در شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع است و در شهرهای دارای شرایط آبی و زرد ، با رعایت کامل روشهای بهداشتی و فاصله اجتماعی ، جلوگیری از ازدحام بیش از حد ایران کتاب و برنامه ریزی خرید کتاب آنلاین با تخفیف برای مهمانان اعمال می شود.