خرید سینک آشپزخانه سال 99

راهنماهای چگونه ایده ها و الهام بخش راهنمای خرید فیلم های DIY واژه نامه مرکز کمک

قلب هر خانه آشپزخانه است ، و سینک یک قطعه حیاتی از آن است. شستن دستها ، شستن ظرف ها ، آماده کردن غذا ، حمام کردن توله سگ – این یکی از پرکاربردترین ویژگی های هر خانه است. در حالی که برای سینک جدید شما برای تکمیل برنامه های طراحی شما مهم است ، عملکرد آن نیز پاسخگوی نیازهای روزمره شما است. خرید یک کالای جدید نیازی به اغراق ندارد. یک سینک کامل برای فضای شما وجود دارد و این راهنما در یافتن آن به شما کمک می کند.

گزینه های اندازه من برای سینک آشپزخانه چیست؟

گزینه های زیادی برای سینک آشپزخانه جدید شما وجود دارد که برای فضاهای بزرگتر می توان به اندازه 9 “طول یا بالاتر از 40” یافت. هدف از سینک و نحوه استفاده آن را بدانید. به عنوان مثال ، اگر برای کمک به تهیه غذا به دنبال سینک ظرفشویی در جزیره آشپزخانه خود هستید ، به احتمال زیاد فقط به یک سینک آماده شونده کوچک نیاز دارید که طول آن 24 یا طولانی تر باشد.

اگر جایگزین سینک اصلی آشپزخانه خود شوید ، می خواهید کمی بزرگتر شوید. متداول ترین اندازه برای سینک آشپزخانه 30 “یا 33” است ، با این وجود اندازه استاندارد می تواند در هر نقطه بین 24 “و 36” اندازه داشته باشد. بخش عمده ای از آنچه در حین خرید می یابید در این محدوده اندازه قرار می گیرد. به طور کلی ، سینک ظرفشویی تا 30 اینچ حاوی یک کاسه بزرگ تنها است. این سینک ها برای شستن گلدان ها و قابلمه های بزرگتر فوق العاده هستند ، بنابراین برای خانواده های بزرگتر که آشپزی زیادی با اجاق گاز انجام می دهند ایده آل هستند. اگرچه آنها وجود دارند ، ممکن است شما در پیدا کردن طول کمتر از 30 “با مشکل مواجه شوید. سینک های با اندازه بیش از 30 اینچ معمولاً حاوی دو یا چند کاسه هستند ، با این وجود ، هنوز هم می توانید سینک ظرفشویی های تک کاسه ای را در این اندازه های بزرگ پیدا کنید.

سینکهای آشپزخانه که از طول آنها بزرگتر از 36 “هستند ، سینکهای بزرگ محسوب می شوند .اینها خیلی خوب در آشپزخانه های بزرگ جا می گیرند ، جایی که یک سینک آشپزخانه با اندازه کوچک یا استاندارد ممکن است در طراحی از بین برود. ، که در آن حوضه های بزرگ می تواند واقعا استفاده از گرفته شده است.

گذشته از طول سینک، شما باید با توجه به عمق حوضه و همچنین عرض از جلو به عقب است. کسی که به دست ترجیح شستن ظروف خود ممکن است درک یک سینک عمیق تر برای خیساندن یا سینک وسیع تری که فضای بیشتری را برای کار فراهم می کند.

چگونه می توان برای یک سینک آشپزخانه جدید اندازه گیری کرد؟

اکنون ممکن است ایده ای از اندازه دلخواه سینک آشپزخانه تان داشته باشید ، اما قبل از تصمیم گیری باید بدانید که چه چیزی مناسب خواهد بود. اگر در حال تعویض یک سینک موجود هستید ، طول و عرض دهانه را که در آن سینک فعلی شما است مستقر کنید. برای انجام این کار ، احتمالاً باید سینک را جدا کنید. همچنین عمق کاسه ها را اندازه گیری کنید ، زیرا یک کاسه قابل ملاحظه ای عمیق تر از آنچه در حال حاضر دارید ممکن است نیاز به تغییر در لوله کشی درون دیواری داشته باشد. شما باید بدانید که چه چیزی مناسب خواهد بود و آیا باید تغییرات لازم را در صفحه اصلی ، کابینت یا لوله کشی خود انجام دهید.

اگر قصد دارید از یک سینک کم عمق به چیزی با یک حوضه عمیق تر پرش کنید ، برخی از اندازه گیری ها را از لوله کشی موجود انجام دهید. اگر حوضه خیلی کم آویزان باشد ، سینک ظرفشویی به درستی تخلیه نمی شود و ممکن است تغییراتی در پشت دیوار ایجاد شود ، به عنوان مثال پایین آوردن لوله ای که به دیواره تغذیه می شود. برای اینکه بدانید چقدر عمیق تر می توانید بدون اصلاح بروید ، طول لوله ای را که اتصال سینک سینک را به میله زیر سینک متصل می کند اندازه بگیرید. از این لوله به عنوان تکیه گاه یاد می شود. اگر طول خیاطی 2 “طول داشته باشد ، باید بتوانید سینک جدیدی نصب کنید که 2” عمق آن از آنچه در حال حاضر بدون مشکل است نصب کنید.

سبک های مختلف خرید سینک ظرفشویی چیست؟

بعد از اینکه اندازه ای برای سینک آشپزخانه جدید خود تعیین کردید ، وقت آن است که گزینه های سبک موجود را کشف کنید. اطلاعات زیر برای کشف نوع سینک ظرفشویی آشپزخانه که در برنامه های طراحی شما قرار می گیرد مفید خواهد بود.

 مزرعه مزرعه یا جبهه پیش بند   
 طراحی شده برای داشتن کاسه های بزرگ و عمیق برای نگه داشتن مقدار زیادی آب ، غرق شدن خانه های مزرعه از زمان قبل از وجود لوله کشی داخل ساختمان وجود داشته است . این سینک ها جلوی در معرض آن را دارند که یا روی آن قرار گرفته است که روی آن خیط و پیت شده باشد یا بالای کابینت هایی که بین آن قرار گرفته است آویزان شود. این سبک سینک را می توان در طیف گسترده ای از مواد ، اندازه ها ، رنگ ها و طرح ها یافت تا به خوبی در هر آشپزخانه مدرن یا سنتی متناسب باشد. 

 رها کردن  
 سینک ظرفشویی آشپزخانه به گونه ای طراحی شده است که به داخل دهانه قبل از برش در پیشخوان فرو رود. این سینک ها دارای یک لبه در معرض هستند که بر روی صفحه ایستاده قرار دارد و اغلب حاوی یک یا چند سوراخ نصب برای نصب شیر آب هستند. سینک ظرفشویی گزینه ای عالی برای کسانی است که به دنبال نصب و حذف آسان آن هستند (در صورت لزوم) و در صورت وجود هر نوع مواد کانتر قابل استفاده هستند. 

 کم کردن   
 سینک های آشپزخانه Undermount به قسمت زیر میز نصب می شوند و با استفاده از گیره یا براکت و چسب به یکدیگر چسبانده می شوند. این امر باعث می شود تا لبه سینک مخفی شود و ظاهری براق داشته باشد و نظافت اطراف سینک را بسیار ساده تر کند. به دلیل روشی که این سینک ها پشتیبانی می شوند ، آنها به طور معمول نیاز به یک کانتر سطح جامد مانند گرانیت یا کوارتز دارند.  

 دیوار کوه  
 سینک ظرفشویی آشپزخانه دقیقاً به همین ترتیب است که مستقیماً روی دیواره آشپزخانه پیچ می شوند. این نوع سینک ها به طور معمول از چدن ، چینی ، یا فولاد ضد زنگ ساخته می شوند و برای تحمل وزن خود به پشتوانه دیگری نیاز دارند. با این حال ، پس از نصب ، جذابیت های شهری یا پرنعمت آنها را به یک محور منحصر به فرد در آشپزخانه های صنعتی یا مزرعه با مزارع تبدیل می کند.   

 گوشه  
 برای ایجاد فضای خاموش متنوع تر ، سینک های آشپزخانه گوشه ای در گوشه میز شما نصب می شوند و معمولاً به شکل L هستند. بسیاری از سینک های آشپزخانه گوشه ای از جنس استنلس استیل ساخته شده اند ، با این وجود گزینه های دیگر مواد نیز وجود دارد. غرق گوشه همیشه به نصب یا پایین آمدن نیاز دارد.  

 دبستان یا نوار 
 سینک های دبستانی ، که به آنها می توان به سینک های میله ای نیز اشاره کرد ، سینک های کوچک تک کاسه ای هستند که علاوه بر سینک اصلی آشپزخانه ، به طور معمول نصب می شوند. آنها به طور کلی برای کارهای کوچک مانند شستن دست یا شستشوی میوه و سبزیجات محفوظ هستند. با این حال ، در یک آشپزخانه بسیار کوچک ، یک سینک ظرفشویی می تواند ضمن صرفه جویی در فضای گرانبها ، وظایف یک سینک آشپزخانه را انجام دهد.   

گزینه های من برای مواد سینک آشپزخانه چیست؟

هنگام کاوش گزینه های سینک آشپزخانه جدید خود ، می خواهید تشخیص دهید که آنها در انواع مختلفی از مواد ساخته شده اند. در حالی که دوام بسیار مهم است ، همچنین مهم است که مواد سینک که شما انتخاب می کنید از نظر زیبایی شناسی درون موضوع فضای شما قرار بگیرد.

 چدن   
 این سینک های آشپزخانه از چدن سنگین ، جامد ساخته شده و هسته آنها تقریبا غیر قابل تخریب است. سینک های چدنی که از دوام بالایی برخوردار هستند ، حاوی یک پوشش مینای چینی هستند که باعث نگهداری بسیار کم آنها و نسیم تمیز کردن آنها می شود. بسیاری از سینک های چدنی در پایان رنگ سفید ارائه می شوند ، اما گزینه های رنگ دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آن جمله بیسکوییت ، مشکی ، سایه های برنزه و حتی بلوز یا سبزیجات انتخاب کنید.  

 شومینه 
 سینک های آشپزخانه Fireclay از خشت متراکم ساخته شده است که در دماهای بسیار زیاد آتش گرفته می شود و این رس را به روکش مینا کاری پرسلن خود می چسباند. مواد با دوام دیگر ، سینک های آتش نشانی مقاوم در برابر زنگ زدگی ، تغییر رنگ و محو شدن هستند. پایان صاف و براق باعث تمیز کردن و حفظ آنها می شود. سینک ظرفشویی آشپزخانه ساخته شده از چوب آتش در بسیاری از موارد دیگر در سایه های سفید ، سیاه ، خاکستری ، بژ ، بیسکویت و آبی وجود دارد.  

 فولاد ضد زنگ  
 قابلمه محبوب ترین سینک ظرفشویی آشپزخانه ، سینک های ضد زنگ از فولاد ضد زنگ 14 (ضخیم تر) ، 16 یا 18 (نازک تر) ساخته شده است. آنها معمولاً در قسمت زیرین پوشش خود از مواد ضد صوت را پوشش می دهند و در برابر تراشیدن و ترک خوردگی نیز مقاوم هستند. فولاد ضد زنگ همچنین از مزایای مقاومت در برابر لکه های طبیعی در برابر غذاهای اسیدی و نوشیدنی ها برخوردار است و ضد زنگ است. این ماده به دلیل سازگاری آن با هر نوع طراحی آشپزخانه یک انتخاب رایج است.  

 مس 
 شبیه به فولاد ضد زنگ ، سینک های مسی در ضخامت های مختلف از 20 سنج تا 14 سنج ساخته می شوند (هرچه تعداد آن پایین تر باشد ، فلز ضخیم تر است). سینک مس معتبر با 99.9٪ مس خالص ساخته شده است که باعث می شود آنها به طور طبیعی ضد میکروبی برای از بین بردن باکتری های مضر باشند. از آنجا که مس حاوی یک محل زندگی است ، برخی از تعمیرات اضافی توصیه می شود تا از آن به نظر برسد تازه مانند اپیلاسیون ماهانه ، و شستشو با پاک کننده ای که به طور خاص برای مس تهیه شده است تا از خوردگی و تغییر رنگ جلوگیری شود. با این حال ، با تمیز کردن و اپیلاسیون کمتر ، می توانید به سینک مسی شما اجازه دهید یک پاتینای طبیعی زیبا ایجاد کند تا آن را واقعاً یک نوع جلوه دهد.  

 سنگ طبیعی  
 سینک های سنگی طبیعی از انواع مختلفی از سنگ مرمر ، گرانیت یا تراورتن ساخته شده اند که در طیف گسترده ای از رنگ های منحصر به فرد قرار می گیرند. از آنجا که آنها از یک قطعه طبیعی سنگ حک شده اند ، هیچ دو سینک یکسان نیستند ، بنابراین هرگز نیازی به نگرانی در مورد داشتن یک سینک مشابه همسایه خود نخواهید داشت. مانند مسی ، سینک های سنگ طبیعی نیاز به نگهداری کمی بیشتر از غرق یک ماده سنتی دارند. بسته به مکرر استفاده آن ، سینک ظرفشویی با استفاده از سیلر سنگی هر چند ماه یکبار بسته می شود.  

 کامپوزیت گرانیت   
 کامپوزیت گرانیت ماده ای است که از ترکیب سنگ گرانیت و رزین های اکریلیک ساخته شده است. نتیجه یک ماده با کیفیت بالا ، با کیفیت پایین و بسیار با دوام است که به طور خاص برای استفاده روزانه طراحی شده است. سینک های کامپوزیت گرانیتی در طیف گسترده ای از رنگ های خنثی برای تطابق با دکوراسیون اطراف آن موجود است ، و اغلب دارای دردهای یکپارچه و حفاری های شیر آب هستند.   

کاسه منفرد ، کاسه دوبل یا کاسه سه تایی؟

انتخاب بین یک ، دو یا سه کاسه برای سینک آشپزخانه جدید شما درمورد ترجیح شخصی است و باز هم ، نحوه استفاده از سینک استفاده می شود. میزان پخت و پزهای انجام شده در خانه ، اندازه خانواده و نحوه شستن ظرف های شما باید در تعیین تعداد کاسه هایی که دوست دارید سینک شما باشد ، باشد.

سینک های تک کاسه ای حاوی یک حوضچه بزرگ هستند. این سینک ها برای کسانی که غالباً با گلدان های بزرگ و قابلمه ها ، سینی ها و ورق های پخت طبخ می کنند ، بسیار عالی کار می کنند. شما می توانید به راحتی تعداد بیشتری از این وسایل بزرگ را درون یک ظرف سینک ظرف قرار دهید و هنوز هم جایی برای تمیز کردن دست بدون اینکه یک تقسیم کننده کاسه در راه باشد وجود دارد.

سینک های دو کاسه عالی هستند اگر دست خانواده شما همه یا بیشتر ظروف شما را بشویید. جدا کردن کاسه ها به شما امکان می دهد تا یک طرف سینک را با آب برای خیساندن و شستشو پر کنید ، در حالی که طرف دیگر برای شستشو و خشک کردن محفوظ است. هرچه برای هر کاسه ای استفاده می کنید ، می تواند خوب باشد که آن جدایی را داشته باشد.

بعضی از سینک های بزرگ آشپزخانه حتی ممکن است دارای سه کاسه باشند که جدایی بیشتری را ارائه می دهند. در ظرف های سه تایی ، معمولاً دو کاسه بزرگ و یک کاسه کوچک وجود دارد. ظروف نقره ای در

فاکتورهای دیگری که باید در نظر بگیرند

بیشتر سینک ظرفشویی های داخل آشپزخانه و همچنین سینک های ساخته شده از کامپوزیت گرانیتی دارای حفره های شیر آب از پیش حفره شده در لبه عقب هستند. این امر به شما امکان می دهد به جای آنکه مجبور شوید روی کانتر پشت شیر ​​آب یا دیوار نصب کنید ، سوپاپ خود را بر روی سینک سوار کنید. همچنین می توانید از این سوراخ ها برای افزودن دستگیره های ضد شوینده دستی یا صابون ظرف استفاده کنید.

محل تخلیه روی سینک های آشپزخانه متفاوت است. در حالی که بسیاری از دارندگان خانه ترجیحا محل قرارگیری زهکشی ندارند ، برخی ترجیح می دهند به جای داشتن مرکز در حوضه ، سوراخ تخلیه جبران (به معنی در سمت چپ ، سمت راست یا به سمت پشت سینک) باشند. اطمینان حاصل کنید که سینک ظرفشویی که انتخاب کرده اید محل تخلیه مورد نظر شما یا لوله کشی موجود شما را دیکته می کند.

یک عامل غالباً نادیده گرفته شده هنگام خرید یک سینک آشپزخانه جدید ، اندازه آشپزخانه واقعی است که وارد آن می شود. بسیاری از افراد یک سینک بزرگ و خیره کننده را در آشپزخانه طراحی مجدد خود آرزو می کنند ، اما اگر آشپزخانه شما کمی تنگ باشد ممکن است از یک سینک ظرفشویی راضی نباشید. از طرف دیگر ، اگر یک آشپزخانه بسیار بزرگ دارید ، احتمالاً نمی خواهید یک دستشویی با اندازه در طرح از بین برود.

تخته تخلیه یکپارچه یکی دیگر از ویژگی هایی است که گاهی اوقات در سینک های آشپزخانه ارائه می شود. تخته های زهکشی برای استفاده به عنوان سکوی خشک کردن ظروف و وسایل آشپزخانه بسیار مناسب هستند ، زیرا آب سطح شیب دار و شیار و داخل سینک را تخلیه می کند.

لوازم جانبی سینک آشپزخانه

 شبکه های سینک  
 قرار دادن یک شبکه سیم در حوضچه سینک به شما کمک می کند تا سینک شما در اثر گلدان های سنگین ، قابلمه ها یا پخت و پزها از بین نرود. شبکه های سیمی علاوه بر محافظت از ظاهر سینک شما ، وسایلی را در قسمت زیر کاسه نگه می دارند که باعث می شود آب از کارآمد بودن آن به داخل تخلیه محدود نشود.  

 دفع زباله  
 دفع زباله به جای ریختن آنها در سطل زباله ، جایی که بو ایجاد می کند و می تواند باعث آشفتگی شود ، برای دور ریختن مواد غذایی بسیار مفید است. مطمئناً نصب دفع زباله در سینک آشپزخانه جدید شما ، راحتی بیشتری به شما می بخشد و به نظافت بسیار کمک می کند.   

 سبدهای تنگ و فلنج دور ریختن   
 این قطعات برای هر سینک ضروری است ، فقط دانستن این است که به چه پیکربندی نیاز دارید. سبدهای استرینی مینی کلرهایی هستند که درون سوراخ تخلیه یک سینک آشپزخانه قرار می گیرند که حاوی زباله نیست. سبد کشویی مانع از ریختن مواد غذایی بزرگ مواد غذایی در زهکشی می شود و از این طریق از گرفتگی جلوگیری می کند. اگر سینک شما حاوی زباله باشد ، به یک فلنج دفع زباله نیاز خواهید داشت. فلنج های دور ریختنی حاوی یک خلال کننده نیستند که به شما امکان می دهد مواد غذایی به راحتی در ظرف شستشو شوند. در کنار فلنج دفع ، دریچه ای وجود دارد که در صورت نیاز به پر کردن ظرف ، می توان از آن برای وصل کردن تخلیه استفاده کرد. 

 دستگاه پخش کننده صابون و لوسیون   
 اضافه کردن یک صابون و لوسیون کم فشار به سینک شما یک راه عالی برای بیرون آوردن آن بطری های بزرگ است. ضسبنسرس در سبک های مختلفی وجود دارد و به پایان می رسد تا بتوانید یکپارچه در کنار شیر آب آشپزخانه جدید یا موجود خود قرار دهید.  

 کیت های هوا شکاف  
 در لوله کشی ، کیت شکاف هوا اجزایی است که از برگشت جریان برگشتی از سینک درون ماشین ظرفشویی جلوگیری می کند و می تواند باعث تمیز کردن ظروف شود. یک کیت شکاف هوا جدا از شیر آب ، به سوراخ نصب مخصوص خود احتیاج دارد و یک قطعه استوانه ای در معرض آن دارد که بالای پیشخوان قرار خواهد گرفت. این کیت ها را می توان در چند مرحله خریداری کرد تا به خوبی با شیر آب آشپزخانه مطابقت داشته باشد.