حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اثاثیه خانگی با پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی گروه مولودی متاع حیاتی بیش از سه ده سال کار فن ای در حوزه اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 درگیر به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی کالا در زمینه فروش اسباب خانگی اهمیت توجه به استانداردها و نیاز مشتریان اساسی بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم هم اکنون مولودی مال مفتخر است که حساس اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اثاثیه خانگی ایران باشد. در گفتگویی که اساسی مادح مولودی مدیریت ارشد این تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این تیم ملازم آوردیم:

  امید می باشد که مشتریان همیشگی و کهن نیز مهم حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی لوازم خانگی مولودی کالا به جهت مشتریان دیرین استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به تارنما مولودی کالا میتوانید از آدرس تحت به کار گیری نمایید:

  آدرس وب سایت رسمی تیم مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های قبلی به تیتر یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی کار خود در زمینه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ مهم واردات محصولات حساس کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا مهم برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از به عبارتی در آغاز بر این اصل بوده هست که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک فرآورده کلیدی میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش می باشد و خیر هر کلایی اساسی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد زمانی که هدف شما نیز ارائه محصولات اهمیت کیفیت و نیز قیمت مطلوب و رقابتی می باشد کار دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی این تیم امیدوار هست که به یاری پروردگار و همت همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق این با برنده بوده‌اند در آتی هم جهت جلب رضایت مندی عمده مشتریانشان تلاش ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اساسی قیمت رقابتی و بسیار خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند پایین کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت آیتم پسند به جهت بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از ابتدا سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن بنا گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اساسی خدماتی متعدد و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، اساسی نگاهی حیاتی و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود گزینش کند؛ مطمئن‌تر، کلیدی کیفیت‌تر و کلیدی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

  در رابطه حساس وب سایت خانگی لند حیاتی مدیر فروش با شخصیت این تیم قدرتمند و مهم میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع دوچندان همین سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، اما پاسخ آقای هیمن عبداله پوری مضاعف جذاب و به اندازه بود:

  در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و کلیدی مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و لوازم جانبی بر سر میز رای زنی نشستیم و حیاتی متخصصین این حوزه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش تیم خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات وب سایت خانگی لند توصیه میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس تارنما خانگی لند یکی از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک وب سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از زیر گروه سایتهایی می باشد که تمرکز حساس آنان بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، این فروشگاه در سال 1400 اصلی فروش محصولات سایت آمازون در کشور ایران و با قیمت کمتر از همین وب سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، کار خویش را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اصلی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این گروه فروش محصولات اصلی کیفیت و حساس ارزش های مطلوب و خدمات متفاوتی از دیگر وب سایت ها می باشد. گروه پیشرومال همت بر ارسال محصولات در سریع ترین روزگار و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال همت شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت تصور ریلکس تصویب سفارش نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو محصول را در گزیده همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وب سایت موفق آمازون در محصولات همین وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وبسایت بزنید، شاید شما هم مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک وبسایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمین مورد از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی اما حتمی برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به کار شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که ارزش ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته دیدنی در گزینه لپ تاپ استوک قیمت آن است. دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم میزان دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ تازه با مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی حساس این گروه در رابطه باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

  مسئله اصلی در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی تصور مشتریان، حتما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استفاده مشخصی را به جهت کاربران در حیث گرفته اند که در صورتی که در زمان استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع و برگشت داده و یا هزینه را به حساب خریدار واریز می کنند و یا این که دستگاهی سوای ایراد احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت توجه به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا این که مشاهده جور های محشر لپ تاپ استوک صد رد صد به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در نهایت در یک جدول می تونیم این چهار مغازه رو اساسی نیز مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل عملکرد کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما نیز مغازه مهربانی میشناسید حتما معرفی کنید.

  نکات دارای در خرید اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از نحوه اینترنت، دلیلی حیاتی به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به همین جور معاملات تردید دارا‌هستند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان بوسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حیاتی کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی نو نوآوری می‌شود. حیاتی وجودِ این، هنوز نیز اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از اینترنت شک و تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته با که در خرید اینترنتی بایستی به آن توجه نمایید همین می باشد که خرید خود را از یک وب سایت اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. قطعا نظرات اعضا در ارتباط اهمیت ارآیه متاع و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

  به همین نکته توجه نمایید که به جهت پیدا کردن وبسایت های دارای در نتایج کاوش ممکن میباشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش نمایید تارنما هایی که میشناسید را انتخاب کنید نه لزوما سایت هایی که در نتایج ابتدایی google بالا آمده اند. در اسم وب سایت مراقب اشتباه املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و بدون شک از صحت و صحت آدرس وب سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای حساس ssl معتبر خرید کردن کنید

  هرگز حساس به کار گیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این آیتم را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده است نشانی اینترنتی آن حیاتی HTTPS آغاز می شود خیر فقط حیاتی HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار شرایط پایین قرار دارااست که رده قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال است ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. این استاندارد تا جایی دارای می باشد که گوگل Chrome هر صفحه ی بدون رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی با روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در سرزمین گسترده شده و بخش اعظمی از افرادی که داده ها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز اثبات شما برای خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مثل شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در برعلیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای واژه و کلمه رمزی است که می‌تواند صرفا برای یک توشه در تراکنش گزینه به کارگیری قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به این خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حساس جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در درون مرزو بوم شروع شده، ثبت و سوق دهی مغازه های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به دکان های آنلاین دیتا می شود بهترین منش برای تشخیص و شناسایی یک وب تارنما دارای از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی دکان های آنلاین می توانند حساس ثبت اسم اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir درخواست تصویب دیتاها و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همینطور همه مغازه های مورد تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به همپا یک یا یک سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در سرانجام چنانچه می‌خواهید از امنیت یک وب وب سایت تماما مطمئن شوید به اندازه می باشد به برگه کسب و کارهای کلیدی نماد اعتماد الکترونیکی در همین وب وبسایت مراجعه کنید و اساسی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت مورد لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در همین نخست بایستی دقت داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی به کار گیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی کلیدی استعمال از پروتکل های امن SSL رابطه شما را حیاتی خزانه گزینه لحاظ برقرار می کنند. به همین ترتیب اگر به نوار نشانی وب سایت بانکی که از روش فروشگاه به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را بازدید کنید. چنانچه ورقه بانک گزینه نظر حیاتی کلمه http هست هیچ زمان داده ها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن داده ها کارتتان در ورقه خزانه آیتم نظر، حتی درصورتیکه کلیه موقعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از برگه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری کنید تا ضریب امنیتی عمل شما بالاتر باشد. همچنین تا حد امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی نظیر مدرسه ها و دانش کده برای انجام خرید اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز به کار گیری کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد مثل اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه فرمایید که اگر به سالم دیتاها خویش اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خویش ببینید، از آخرین ورژن مرورگر گزینه علاقه‌تان به کارگیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خویش مهم مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که حساس کشف آن ها نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین نسخه مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی استفاده کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و فقط به وسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از طرز پیامک و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. بانک مرکزی هم با هدف بررسی و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در عمده بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه خدمات الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت اخذ راهنمایی و خدمات دارای ارتباط حیاتی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همینطور در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این حساس را از نحوه روابط‌عمومی مدیر شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که حیاتی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طریق یک عدد از بانک‌های مرزو بوم دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از طرز کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اصلی طراحی و ایجاد درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های با بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد نمودن دیتاها بانکی، اقدام به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری کلیدی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد کاغذ جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن گزیده از پول جنس به عنوان پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و آن گاه جدا ارتباط می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز هم بایستی به همین نکته اشاره کنیم که یک مغازه اعتبار را نمی اقتدار فقط حساس توجه به رتبه آن در وب سایت هایی مانند الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن است یک ورقه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما مالامال زرق و برق اینترنتی کلیدی هزاران تماشا کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. اصلی رعایت این نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، با توجه به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی تمایل بسیار متعددی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که مهم دقت به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم فرار ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی است که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما کمک نماید و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا برنده شود تا در غایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی بهتر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  ایندکسر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesLevitraaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler