حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اثاثیه خانگی حیاتی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مجموعه مولودی فرآورده دارای بیش از سه دهه فعالیت فن ای در زمینه اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی مال در زمینه فروش اسباب و اثاث خانگی اساسی دقت به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم اکنون مولودی مال مفتخر است که حیاتی توجه به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اسباب خانگی جمهوری اسلامی ایران باشد. در گفتگویی که دارای مادح مولودی مدیر ارشد همین گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه همپا آوردیم:

  امید می باشد که مشتریان دائمی و قدیمی نیز اهمیت حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی محصول برای مشتریان کهن استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وبسایت مولودی کالا میتوانید از نشانی ذیل استفاده نمایید:

  آدرس وب سایت رسمی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالهای پیشین به عنوان یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی عمل خود در زمینه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ اساسی واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی ابتدا بر همین اصل بوده می باشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید کردن یک محصول اصلی کیفیت و رضایت بخش میباشد و نیکی هر کلایی با هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات حیاتی کیفیت و هم ارزش مطلوب و رقابتی می باشد عمل مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. اما این تیم امیدوار هست که به امداد آفریدگار و عملکرد همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق همین دارای چیره بوده‌اند در آینده هم جهت جلب رضایت مندی عمده مشتریانشان تلاش ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی با بها رقابتی و مضاعف عالی به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند پایین کلیک نمایید:

  آدرس وب تارنما مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو دکان کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت آیتم پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از در آغاز سرمایه خویش را بر تهیه محصولات دارای کیفیت بنا نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا با خدماتی گوناگون و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، با نگاهی با و هدف رضایت مشتریان خویش را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود گزینش کند؛ مطمئن‌تر، اصلی کیفیت‌تر و مهم ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در ارتباط مهم سایت خانگی لند حیاتی رئیس فروش متشخص این مجموعه حاذق و با کیفیت حرف کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع بسیار همین وبسایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، ولی پاسخ آقای هیمن عبداله پوری مضاعف جذاب و کافی بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و کلیدی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز رای زنی نشستیم و حیاتی متخصصین این راستا در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات سایت خانگی لند پیشنهاد میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس تارنما خانگی لند یکی از بهترین مراجع تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک تارنما جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آن ها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات وبسایت آمازون در کشور‌ایران و دارای بها کمتر از همین سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، فعالیت خویش را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اهمیت میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این گروه فروش محصولات اهمیت کیفیت و مهم ارزش های مطلوب و خدمات متمایز از دیگر وب سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمانه و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید دارای خیال سهل وآسان تصویب سفارش نمائید.

  در واقع موضوع خاصی که پیشرو فرآورده را در گزیده همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت غالب آمازون در محصولات این وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این وبسایت بزنید، شاید شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک وبسایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمین گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی ولی واجب برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به فعالیت شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را به جهت مشتریان مهیا می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جالب در آیتم لپ تاپ استوک ارزش آن است. دارایی آیتم نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم دارایی آیتم نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ تازه اهمیت مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی حیاتی این مجموعه در ارتباط باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

  مسئله اصلی در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب به جهت راحتی خیال مشتریان، بدون شک قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استفاده مشخصی را برای کاربران در حیث گرفته اند که در صورتی که در زمانه به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را بازگشت دیتا و یا هزینه را به حساب مشتری واریز می‌نمایند و یا دستگاهی فارغ از مشکل احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت اعتنا به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا این که تماشا نوع های محشر لپ تاپ استوک قطعا به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در نهایت در یک جدول میتوانیم همین چهار دکان رو حیاتی نیز مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل عملکرد کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 فروشگاه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز فروشگاه خوبی میشناسید بدون شک معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از طریق اینترنت، علتی مهم به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین جور معاملات شک دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که دیتاها شخصیشان بوسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. مهم یاری دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در هم اکنون پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی عمده خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی نو ابتکار عمل می‌شود. مهم وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از internet تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته حساس که در خرید اینترنتی باید به آن اعتنا کنید این هست که خرید خود را از یک وبسایت دارای و خوش سوابق انجام دهید. قطعا نظرات اعضا در ارتباط مهم ارآیه محصول و رضایت مشتریان را در لحاظ بگیرید.

  به این نکته توجه کنید که به جهت پیدا کردن وبسایت های دارای در نتیجه ها کاوش ممکن میباشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی نمایید وبسایت هایی که میشناسید را تعیین کنید نه لزوما وب سایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی google بالا آمده اند. در نام وبسایت مراقب غلط املایی یا دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و حتما از صدق و صدق آدرس سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای با ssl دارای خرید کنید

  هرگز اهمیت استعمال از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده میباشد ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این آیتم را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که اصلی SSL رمزگذاری شده می باشد نشانی اینترنتی آن مهم HTTPS شروع می شود خیر تنها اهمیت HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک نیز در نشانی توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار شرایط تحت قرار دارااست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال است ونشانه ای از امن بودن آن وب سایت دارد. این استاندارد تا جایی کلیدی میباشد که google Chrome هر برگه ی بدون رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در درون مرزو بوم شروع شده، ثبت و هدایت مغازه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به مغازه های آنلاین داده می شود بهترین شیوه برای تشخیص و شناسایی یک وب سایت اعتبار از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند حیاتی ثبت اسم اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir التماس تصویب داده ها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی مغازه های گزینه تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به یار یک یا یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان سختی نیست. در نتیجه چنانچه می‌خواهید از امنیت یک وب تارنما تماما مطمئن شوید به اندازه هست به ورقه به دست آوردن و کارهای با علامت اعتماد الکترونیکی در این وب وبسایت مراجعه نمایید و دارای یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما مورد لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در همین ابتدا بایستی اعتنا داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی به کار گیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اهمیت استعمال از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اهمیت خزانه آیتم حیث برقرار می کنند. به این ترتیب چنانچه به نوار نشانی وب وب سایت بانکی که از نحوه مغازه به آن متصل شده اید توجه کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را مشاهده کنید. درصورتیکه کاغذ خزانه مورد حیث حیاتی عبارت http هست هیچ گاه اطلاعات حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد کردن دیتاها کارتتان در ورقه بانک آیتم نظر، حتی درصورتیکه تمامی حالت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده کنید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همینطور تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مانند مدرسه های و دانش کده برای انجام خرید اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر استعمال می‌کنند.

  توجه فرمایید که در صورتی که به تندرست اطلاعات خود اساسی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق بر روی مرورگر خود ببینید، از نهایی نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان به کارگیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خود دارای مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اصلی کشف آن ها نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین ورژن مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی استفاده کنید.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اصلی روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مملکت مضاعف گسترده شده و بسیاری از اشخاصی که اطلاعات کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در موقعیت رمز اثبات شما به جهت خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا همان رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه و کلمه رمزی هست که می‌تواند صرفا به جهت یک توشه در تراکنش آیتم به کارگیری قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرز و بوم است. به این خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اساسی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و صرفا توسط خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از نحوه پیامک و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز اصلی هدف ارزیابی و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در عمده بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت دریافت راهنمایی و خدمات دارای ارتباط اصلی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همینطور در رخ پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین با را از روش روابط‌عمومی رئیس شعب هر بانک پیگیری کنند. یا دارای مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طرز یکی از از بانک‌های سرزمین دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طریق کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اصلی طراحی و تولید درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های کلیدی بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری اساسی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد صفحه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن چکیده از پول فرآورده به تیتر پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و بعد از آن جدا ارتباط می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز هم بایستی به این نکته اشاره کنیم که یک دکان معتبر را نمی اقتدار فقط حیاتی دقت به درجه آن در وب سایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن است یک برگه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت مالامال زرق و برق اینترنتی با هزاران تماشا کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، اهمیت توجه به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی تمایل زیاد متعددی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که کلیدی دقت به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی است که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری نماید و دور اندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا ببرد تا در غایت خرید اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی بهتر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دوچندان

  ایندکسر

  دیدگاهتان را بنویسید