حرف آخر ؛ انقلابی در آموزش ابتدایی تا کنکور

کنکور را سرنوشت ساز ترین آزمون زندگی هر فرد که می‌تواند مسیر و شیوه زندگی یک فرد را زمین تا آسمان تغیر دهد. آزمونی سرنوشت ساز که داوطلب در حدود 5 ساعت داوطلب مشغول اجرای آن خواهد شد و ثمره تمام تلاش های خود را در آن 5 ساعت به نمایش خواهد گذاشت. اما کمی به عقب تر بازگردیم هنوز تا کنکور چندین ماه فرصت مانده است و داوطلب در این مدت زمان باقی مانده خود را برای روز کنکور آماده می‌کند. امروز که مشغول نوشتن این گزارش برای شما هستیم حدود 4 ماه تا کنکور زمان باقی است و تصمیم گرفتیم امروز را به دنیای کنکور و کنکوری ها اختصاص دهیم. در این بازه زمانی با سه دسته از داوطلبان مواجه هستیم. دسته اول افرادی که مدت هاست شروع کرده اند و بسیار عالی پیش رفته اند، افرادی که مطالعه داشته اند ولی دست و پا شکسته بوده.

دسته سوم هم افرادی هستند که مدت هاست آرزوی قبولی در سر می‌پرورانند اما هنوز موفق به شروع مطالعه برای کنکور نشده اند. برای هر سه دسته یک خبر خوشحال کننده داریم. قرار است سبک آموزشی جدیدی را به شما معرفی کنیم که از معتبر ترین مراکز بین المللی مانند یونسکو و دانشگاه های مالزی و فرانسه مدارک معتبر بین المللی به خاطر سبک آموزش نوین خود دریافت کرده اند و قرار است که شما نیز با این موسسه آشنا شوید. اگر کنکوری هستید و یا فرزند کنکوری دارید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید که به کمک آن می‌توانید تحولی بزرگ در مسیر مطالعه یک داوطلب کنکوری ایجاد کنید و قرار است امروز با موسسه حرف آخر آشنا شوید که جزو پر بازده ترین موسسات آموزشی در ایران است.

حرف آخر برای تمام پایه های ابتدایی و متوسطه اول و دوم فیلم آموزشی تولید کرده و هم اکنون می توانید این مجموعه ها را تهیه کنید.

مطابقت های بی نظیر حرف آخر با کنکور

موسسه حرف آخر و تدریس آن را ممکن است در شبکه های صداوسیما مشاهده کرده باشید. این موسسه از سال 1390 فعالیت خود را به عنوان یک نشر دیجیتال شروع کرده است و با سبکی کاملا نوین در حال آموزش دروس کنکور است. سبکی که مورد تایید مراکز معتبر است  و جالب است بدانید این موسسه در حال صادر کردن آموزش خود به کشور های همسایه و حتی اروپایی نیز می‌باشد. متاسفانه دیدگاه های مثبتی در رابطه با نشر های دیجیتال در داخل ایران وجود ندارد اما یک فرد تا زمانی که تدریس های این موسسه را مشاهده نکند و از نزدیک نبیند نمی‌تواند قدرت این سبک آموزشی را درک کند. این موسسه به همت استاد عبدالرضا منتظری بنا شد و کار خود را با درس ریاضی شروع کرد و با هدف شهودی سازی این درس عده زیادی طرفدار نیز پیدا کرد. موفقیت این موسسه به حدی رسید که برای سایر دروس هم مانند ریاضی تدریس شهودی ایجاد شد.

در ادامه می توانید شیمی حرف اخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

سال به سال هم دانش آموزان این موسسه افزایش یافت و قدرت این موسسه در سال 98 به اوج رسید به طوری که در سال 98 اکثر دروس آن با کنکور تطابق بالای 90 و حتی درسی مانند دینی تطابق 100 درصد داشت و نتیجه آن 51 رتبه برتر این موسسه در کنکور سراسری 98 بود. در بین این رتبه ها افرادی چو علیرضا مردانی با رتبه 10، روژین و هانا یاری یا دو قلو های افسانه ای با رتبه های 12 و 18 نیز به چشم می‌خورد و به کمک این بازدهی درخشان به پرطرفدار ترین موسسه آموزشی ایران تبدیل شد. همچنین رتبه های برتر این مجموعه داستان و سرگذت جالبی دارند و در بین آن ها افرادی مانند مجتبی سعادت پیشه که بعد از 14 سال دوری از کنکور موفق به رسیدن به رشته دندان شد به چشم می‌خورد و می‌توانید داستان و نحوه موفقیت آن ها را در صفحه رتبه برترهای حرف آخر بخوانید.

کم حجم ترین و کامل ترین منابع آموزشی

کامل بودن منابع آموزشی از دغدغه های اصلی دانش آموزان کنکوری و الدین آن ها به شمار می‌آید و اکثرا از هر منبعی که استفاده می‌کنند کنار آن به سراغ منابع دیگر برای کامل کردن نیز می‌روند. اما در این مجموعه آموزشی چنین چیزی وجود ندارد زیرا هر آنچه که داوطلب برای پیمودن مسیر کنکور خود نیاز دارد در اختیار او قرار می‌گیرد. برای آموزش محتوا ها در قالب لوح آموزشی برای داوطلب ارسال می‌شود که در کنار هر لوح آموزشی کتاب کار نیز وجود دارد که با استفاده از آن داوطلب دیگر نیازی به صرف زمان زیاد جهت نت برداری نخواهد داشت. حال بحث برنامه ریزی پیش می‌آید که داوطلب چگونه و با چه برنامه ای باید از لوح های آموزشی استفاده کند؟ در کنار منابع برنامه ای در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت که همه چیز در آن مشخص است.

همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، 5 روز با حرف اخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهد.

داوطلب باید هرروز چه دروسی را مطالعه کند و از هر درس چه مبحثی را بخواند و برای مطالعه آن مبحث چه قدر زمان اختصاص دهد. با این روش داوطلب دیگر با سردرگمی و بی برنامگی خداحافظی خواهد کرد. اما در کنار آموزش به محک هم نیاز است که داوطلب بازدهی خود را بسنجد. به همین دلیل آزمون های حرف آخر برای محک داوطلب آماده شده اند که به کمک آن داوطلب میزان بازدهی خود را می‌تواند بسنجد. چنین امکاناتی و جامع بودن در ایران اختصاص به موسسه آموزشی حرف اخر دارد و داوطلب با صرف کمترین هزینه می‌تواند از بهترین منابع برای کنکور بهره مند شود. برای مشاهده تدریس و قیمت محصولات این مجموعه می‌توانید به صفحه فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>