جراحی چاقی چیست ؟

این روزها استفاده از جراحی‌ های چاقی برای کاهش وزن یکی از متداول‌ ترین شیوه‌ ها برای رسیدن به وزن مناسب و داشتن اندامی ایده‌ آل است.

دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی می گوید:

به‌ همین دلیل متقاضیان بسیاری سالانه به انجام جراحی‌ های چاقی روی می‌ آورند.

شیوه‌ های متداولی برای انجام جراحی‌ هایی چاقی وجود دارد که هر کدام دارای مزیت‌ های بسیاری است. قدمت جراحی‌ های چاقی به بیش‌ از ۶۰ سال می‌ رسد و در گذشته جراحی‌ های چاقی به شیوه‌ های دیگر انجام می‌ گرفته است.

 اما این امروزه جراحی چاقی با روش های لاپاراسکوپی انجام خواهد شد و طول مدت بستری بودن بیمار به یک شب کاهش پیدا خواهد کرد.

 همچنین میزان درد و عوارض پس‌ از عمل به‌ طور چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. اما همچنان سوالات بسیاری برای مقایسه بین روش‌ های جراحی‌ های لاغری وجود دارد که همواره پرسیده می‌شود از مهم‌ ترین مزایای جراحی‌ های لاغری می‌ توان به بازگشت فرد با سرعت بیشتر به زندگی عادی اشاره کرد. که می‌تواند فعالیت‌ های روزمره خود را از سر بگیرد.

با استفاده از جراحی‌ های چاقی فرد پس‌از یک‌ سال حداقل دو سوم از وزن خود را از دست خواهد داد و با استفاده از این روش‌ ها کاهش وزن بسیار مؤثر و پایدار و خوبی را مشاهده خواهید کرد.

 

جراحی چاقی به چه منظوری انجام می‌شود ؟

در این قسمت از مقاله می‌خواهیم به بررسی جراحی چاقی بپردازیم که جراحی چاقی معمولاً به چه منظوری انجام می‌شود و بعد از انجام آن تأثیری که بر روی جسم و بیماری‌ های فرد خواهد گذاشت چه خواهد بود. بعد از جراحی چاقی می‌توانید کیفیت زندگی و سلامت جسم و روح خود را افزایش دهید و بعد از انجام این عمل‌ ها معمولاً افراد با اعتماد به‌ نفس بیشتری رو به‌ رو می‌ شوند و بسیاری از بیماری‌ های خطرناک آنان به درمان خواهد شد در ادامه به توضیحی درباره تاثیر انجام جراحی‌ های چاقی بر روی بیماری‌ ها خواهیم پرداخت.

رفلاکس معده : یکی از بیماری‌ هایی که می‌توانید امید به بهبودی آن پس‌ از انجام جراحی لاغری داشته باشید. رفلاکس معده است که با تغییراتی که بر روی معده افراد بعد از انجام جراحی‌ های چاقی انجام می‌ شود می‌توانید امید به بهبودی و درمان بهتر بیماری‌ های مرتبط با چاقی مخصوصاً بیماری رفلاکس معده داشته باشید.