تیم اجرایی در SophiA GENETICS استخدام می کند تا تجارت BioPharma را بهبود بخشد

[ad_1]

بوستون و لوزان، سوئیس، 10 ژانویه 2022 / PRNewswire / – SophiA GENETICS SA (Nasdaq: SOPH)، خالق یک پلت فرم جهانی برای تجمیع داده ها و به اشتراک گذاری دانش که پزشکی مبتنی بر داده را بهبود می بخشد، افزوده های کلیدی را به تیم رهبری خود اعلام کرده است. با استخدام پیتر کاساسانتو به عنوان مدیر عامل شرکت BioPharma و Abhimanyu (Abhi) Verma به عنوان مدیر ارشد فناوری. اضافات بخشی از استراتژی SophiA GENETICS برای بهبود تجارت خود در صنعت داروسازی است. پیتر و ابی به شرکت کمک خواهند کرد تا با تمرکز بر استفاده از داده‌ها برای صنعت BioPharma، عمیق‌تر کار کند.

Jurgie Kamblong، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل SophiA GENETICS گفت: “ما در ماه های اخیر با گسترش هیجان انگیز ردپای جهانی و تجارت BioPharma خود شاهد رشد قابل توجهی بوده ایم.” «اولویت‌بندی BioPharma و نوآوری‌های فناوری، چشم‌انداز کلی ما را برای حمایت و تسریع نیازهای تحقیقاتی در حال رشد مؤسسات مراقبت‌های بهداشتی در سراسر جهان هدایت می‌کند. پیتر و ابی بینش ها و تجربیات رهبری متنوعی دارند و تجربه آنها برای اطمینان از دستیابی به این چشم انداز حیاتی خواهد بود.

پیتر بیش از 15 سال تجربه در صنعت علوم زیستی در توسعه کسب و کار و استراتژی فروش در پورتفولیوی رو به رشد SophiA GENETICS دارد. قبل از این سمت، او معاون ابتکارات تجاری‌سازی جدید در CellCarta بود، جایی که او استراتژی‌های تجاری برای طرح‌های شرکتی، از جمله بازاریابی همراه با تشخیص / IVD در یک سایت و یک استراتژی بازاریابی برای یک پلت فرم تجزیه و تحلیل SaaS داخلی و همچنین ابتکارات را رهبری کرد. با هوش مصنوعی برای بینش‌ها و پیش‌بینی‌های مبتنی بر multivomics. پیتر همچنین در نقش های توسعه شرکتی و تجاری در Tempus Labs، NeoGenomics و LabCorp خدمت کرده است. او کار خود را به عنوان دانشمند در آزمایشگاه واکسن و زیست شناسی مرک آغاز کرد و در نهایت تلاش های توسعه کسب و کار را برای بخش جدید واکسن PPD رهبری کرد.

Abhi بیش از 17 سال تجربه در صنعت علوم زیستی در سازمان‌های چند منظوره جهانی برای توسعه قابلیت‌ها و پلتفرم‌های فناوری و مبتنی بر داده برای تسریع تحقیق و توسعه دارو و دسترسی بیماران به درمان‌های انقلابی دارد. قبل از آن، آبی در Novartis خدمت می‌کرد، جایی که چندین نقش رهبری را در اختیار داشت که چندین عملکرد، مکان‌ها و حوزه‌های درمانی را در نوآوری‌های فناوری کاربردی، شواهد واقعی، توسعه دارو، فناوری سازمانی، استراتژی فناوری اطلاعات، علم داده و هوش مصنوعی پوشش می‌داد. چندین پلتفرم، محصولات و قابلیت های مبتنی بر فناوری و داده را که در قلب تحول دیجیتال Novartis قرار دارند، انکوبه و مقیاس می کند. او قسمت های اولیه کار خود را در GE و Patni Computers گذراند.

پیتر گفت: «من هیجان‌زده و فوق‌العاده مفتخرم که به سازمانی ملحق می‌شوم که چنین رویکرد دقیقی را برای استفاده و استاندارد کردن مجموعه داده‌های پیچیده ژنوتیپی، رادیومیک و فنوتیپی برای بهبود مراقبت از بیمار و توسعه دارو اتخاذ می‌کند. «من قبلاً بخشی از یک سازمان متمرکز بودم، از نزدیک اهمیت رویکرد غیرمتمرکزتر برای جمع‌آوری داده‌ها در سراسر جهان را دیدم. کلان داده ها و یادگیری ماشین تاثیر قابل توجهی بر اکوسیستم مراقبت های بهداشتی خواهند داشت، اما بدون یک پلت فرم تجزیه و تحلیل هوشمند برای هماهنگ سازی و درک داده ها، مفید بودن آن محدود خواهد بود. داشتن یک پلتفرم مانند SOPhiA DDM که از یک شبکه جهانی استفاده می کند برای تسریع در استخدام و انتخاب سایت و بهبود طراحی آزمایش و انتخاب بیمار اهمیت فزاینده ای خواهد داشت.

“به عنوان فردی که انگیزه تأثیرگذاری بر بیماران را دارم، بسیار هیجان زده و متواضع هستم که این فرصت را دارم تا بخشی از یک تیم و فرهنگی باشم که از نظر فکری صادقانه، پرشور، آگاه است و رویکردی دقیق به بینش های چندوجهی در حمایت از موسسات بهداشتی به کار می گیرد. آبی گفت: و تسریع تحقیق و توسعه. پلتفرم Sophia DDM در قابلیت‌های خود منحصر به فرد است، زیرا می‌تواند مجموعه داده‌های مختلف را برای ایجاد بیماری‌ها و بینش‌های چندوجهی برای بیماران مبتنی بر هوش مصنوعی ترکیب کند، در حالی که دانش و بینش را در تحقیقات بالینی و جامعه مراقبت‌های بهداشتی به اشتراک می‌گذارد. من به تیمی می‌پیوندم که با چالش‌های بسیار پیچیده روبرو می‌شود و مشتاقانه منتظر هستم تا بخشی از این سفر برای تحریک بیشتر و تسریع نوآوری‌های تکنولوژیکی و توسعه محصول باشم.»

پیتر دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت دارویی از کالج تجارت LeBow درکسل، مدرک کارشناسی ارشد در شیمی زیست پزشکی از دانشکده پزشکی توماس جفرسون و مدرک کارشناسی در ایمونولوژی و ژنومیک از دانشگاه مریلند در کالج پارک است.

Abhi دارای مدرک MBA از دانشکده بازرگانی هند، مدرک کارشناسی ارشد در پزشکی دارویی و مهندس است. او همچنین یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه غیرانتفاعی هک سلامت است.

درباره SophiA GENETICSSOPHiA GENETICS (Nasdaq: SOPH) یک شرکت فناوری سلامت است که به ایجاد عمل پزشکی مبتنی بر داده به عنوان استاندارد مراقبت و تحقیق در علوم زیستی اختصاص دارد. او خالق پلتفرم SaaS مبتنی بر ابر SOPhiA DDM است که قادر به تجزیه و تحلیل داده ها و ایجاد بینش از مجموعه داده های چندوجهی پیچیده و روش های تشخیصی مختلف است. پلت فرم SOPhiA DDM™ و راه حل ها، محصولات و خدمات مرتبط در حال حاضر توسط بیش از 790 بیمارستان، آزمایشگاه و مؤسسه زیست دارویی در سراسر جهان استفاده می شود. برای اطلاعات بیشتر، به SOPHiAGENETICS.COM مراجعه کنید یا در توییتر، لینکدین و اینستاگرام متصل شوید. جایی که دیگران داده ها را می بینند، ما پاسخ ها را می بینیم.

محصولات SophiA GENETICS فقط برای استفاده تحقیقاتی هستند و برای استفاده در روش های تشخیصی استفاده نمی شوند مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. اطلاعات موجود در این بیانیه مطبوعاتی برای محصولاتی است که ممکن است در کشورهای مختلف در دسترس باشند یا نباشند و در صورت لزوم، ممکن است تأییدیه یا مجوز بازاریابی را از یک مرجع نظارتی دولتی برای نشانه های مختلف استفاده دریافت کرده باشند. لطفا تماس بگیرید [email protected] برای به دست آوردن اطلاعات محصول مناسب برای کشور محل اقامت خود.

بیانیه های Sophia GENETICS برای آینده: این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی است که بیانگر بیانیه هایی برای آینده است. تمام اظهارات، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی، مندرج در این بیانیه مطبوعاتی، از جمله اظهارات مربوط به نتایج آتی عملیات و وضعیت مالی، استراتژی تجاری، محصولات و فناوری‌ها، و برنامه‌ها و اهداف مدیریت برای عملیات آتی، بیانیه‌هایی برای آینده هستند. . اظهارات آینده نگر مبتنی بر باورها و مفروضات مدیریت ما و اطلاعاتی است که در حال حاضر در اختیار مدیریت ما قرار دارد. چنین اظهاراتی در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی است و نتایج واقعی ممکن است به دلیل عوامل مختلف، از جمله مواردی که در اسناد ما به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده توضیح داده شده است، با موارد بیان شده یا ضمنی در اظهارات آینده نگر متفاوت باشد. هیچ تضمینی برای دستیابی به چنین نتایجی در آینده وجود ندارد. چنین اظهارات آینده نگر موجود در این سند فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می کند. ما صراحتاً از هرگونه تعهد یا تعهدی برای به روز رسانی این اظهارات آینده نگر مندرج در این بیانیه مطبوعاتی برای منعکس کردن هرگونه تغییر در انتظارات ما یا هرگونه تغییر در رویدادها، شرایط یا شرایطی که این اظهارات بر آن استوار است، خودداری می کنیم، مگر اینکه در موارد قابل اجرا به نحو دیگری بیان شده باشد. قانون هیچ گونه اظهارنظر یا ضمانتی (صریح یا ضمنی) در مورد صحت چنین اظهارات آینده نگر ارائه نمی شود.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1673202/SOPHiA_GENETICS_Logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر