تیغه های خود تیز شونده چیست بسیار کاری


آیا نمی دانید چه نوع ماشین ریش تراش اصلاح برقی برای خرید دارید؟ آیا برای تصمیم گیری درست و عاقلانه به راهنمایی نیاز دارید؟
با افزایش روشهای جدید اصلاح ، روشهای سنتی اصلاح رو به کاهش است.
با افزایش روشهای جدید اصلاح ، روشهای سنتی اصلاح رو به کاهش است.
طلال عبدالله
06-09-2016 17:13
فناوری در 60 سال گذشته زندگی ما را تغییر داده است ، آن را بهبود می بخشد و آن را کارآمدتر می کند زیرا دستگاه ها و ماشین ریش تراش ها وظایفی را انجام می دهند که برای اتمام زمان صرف می شود ، زمان و تلاش کمتری می کند. از شستن لباس ، گرفته تا تهیه و ذخیره مواد غذایی و بسیاری کارهای روزانه دیگر از جمله تراشیدن !

علاوه بر صرفه جویی در وقت و تلاش ، تحقیقات علمی همچنین نشان می دهد که استفاده از ریش تراش برقی از روش های سنتی برای پوست حتی بهتر است. همچنین ظاهری ظریف تر به وجود می آورد و تراشیدن برقی ها را در زندگی روزمره مردان به یک ضرورت تبدیل می کند.

ممکن است برای شما کار ساده ای به نظر برسد و همین ساده است که بدانید کدام نوع از بین همه مارک ها و انواع مختلف موجود در بازار برای شما مناسب است. با خواندن این مقاله ، شما ایده های بهتری را برای آنچه مورد نیاز است ، خواهید داشت و فراموش نکنید که آنچه را در بودجه خود انتخاب می کنید ، انتخاب کنید.

داشتن یک ریش تراش برقی از مزیت اقتصادی آن نیز برخوردار است ، زیرا شما فقط یک بار هزینه می کنید به جای خرید تیغ های سنتی به دلیل خرید مداوم ، به عنوان خرید مداوم خریداری کنید.

همچنین تراشهای برقی در وقت شما صرفه جویی می کنند! دستگاه به جای صرف وقت زیادی برای تراشیدن چانه خود در صبح ، دستگاه را با نصف زمانی که معمولاً مصرف می کنید ، انجام می دهد ، حتی اگر کمتر هم نباشد! همچنین روی پوست صاف تر شده و تلاش شما را برای خرید مداوم کرم و تراشیدن تراشیدن صرفه جویی می کند. ماشین ریش تراش های برشکاری برقی مردان معمولاً سالها به طول می انجامند.

تیغه های خود تیز شونده چیست مشخصات مهمی را که باید هنگام خرید ریش تراش برقی برای صورت خود در نظر بگیرید ، ذکر خواهیم کرد ، اما همچنین باید بدانید که برخی از ماشین ریش تراش های دیگر نیز وجود دارند که برای سر و بدن مشخص شده اند (که در ادامه در مورد آنها خواهیم نوشت) مقالات)

راهنمای مردان برای ماشین ریش تراش های اصلاح

ریش تراش برقی به سه دسته اصلی تقسیم می شود: ماشین ریش تراش ریش تراش برقی فویل ، ماشین ریش تراش ریش تراش برقی دوار و صاف کننده ریش و سبیل:

ماشین ریش تراش ریش تراش برقی فویل
راهنمای مردان برای ماشین ریش تراش های اصلاح

این نوع ماشین ریش تراش ریش تراش برقی دارای یک یا چند سر استوانه ای چرخان در بالای دستگاه به نام فویل ها است. فویل دارای تیغه های زیادی در داخل آن و همچنین سوراخ هایی برای گرفتن فولیکول های مو و رسیدن آنها به تیغه است.

این نوع از ماشین ریش تراش ریش تراش های برقی برای پوست حساس مناسب هستند زیرا مو را می گیرند و از فاصله کمی از صورت آن را تراشیده اند. همچنین در تعریف موهای صورت مفید است.

ریش تراش برقی فویل برای افرادی که روزانه تراشیده می شوند نیز مفید است و همانطور که در بالا گفته شد می تواند ریش را به راحتی تعریف کند. مارک های مختلف برای تغییر تیغه ها (سر) دارای بازه های زمانی مختلف هستند ، برخی از آنها 6 ماه طول می کشد و برخی از آنها 36 ماه طول می کشد. مطمئن شوید که یک ریش تراش برقی را دریافت کرده اید که مدت زمان بیشتری ادامه دارد.

اگر روزانه ریش خود را اصلاح می کنید ، موهای نرم و صاف داشته باشید و می خواهید ریش خود را تعریف کنید ، پس این مناسب ترین نوع برای شما است. فراموش نکنید که تراشهای برقی نیاز به تمیز کردن مداوم دارند!

ماشین ریش تراش ریش تراش برقی چرخشی
راهنمای مردان برای ماشین ریش تراش های اصلاح

این نوع دارای سه سر فلزی چرخشی دایره ای است. هر دایره دارای طرفه های کوچک است و سر این نوع با منحنی های صورت مناسب تر است.

باید خاطرنشان کنیم که ماشین ریش تراش ریش تراش های برقی دوار امروزه محبوبیت بیشتری کسب می کنند ، زیرا برای مقاومت در برابر آب بیشتر از هر نوع دیگری ایجاد شده است.

این نوع برای افرادی مناسب است که غالباً تراشیده نمی شوند و موهای ضخیم و پراکنده دارند. اما این نوع از فاصله کوتاهی تراشیده نمی شود و به تمیز کردن دوره ای نیاز دارد. اگر این توضیحات مطابقت با شما باشد ، Labeb به شما توصیه می کند که از این نوع استفاده کنید.

اصلاح و ریش و سبیل
راهنمای مردان برای ماشین ریش تراش های اصلاح

این نوع ماشین ریش تراش ریش تراش برقی در بازار بسیار رایج است و برخی از این نوع ها قلم مانندی برای مسافرت دارند و برای سبیل مناسب هستند. دستگاه اصلاح مو دارای چندین سر پلاستیکی است و شما می توانید برای موهای مورد نظر خود یکی را انتخاب کنید.

به طور کلی ، بیشتر افرادی که این نوع را خریداری می کنند ، سالن های مو هستند و می توان آن را توسط افرادی که می خواهند موهای خود را اصلاح کنند (نه تنها ریش و سبیل) خریداری کرد و گرانترین نوع آن است!

پس از این ارائه سریع در مورد انواع و مشخصات انواع برش های برقی ، باید ویژگی های این سه نوع را بررسی کنید و انتخاب کنید که مناسب شما چیست؛ بنابراین ، تضمین یک تصمیم خرید هوشمند!

ریش تراش برقی یا سیم بی سیم
ریش تراش برقی با سیم کشی را می توان به دو نوع تقسیم کرد: نوع اول دارای باتریهای قابل شارژ است که سیم در آن به پایه شارژ متصل است و می توانید پس از خارج کردن آن از پایه ، از دستگاه استفاده کنید. این نوع تحرک بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد.

نوع دوم کابل متصل به خود ریش تراش است و بنابراین شما باید هنگام استفاده نزدیک منبع تغذیه باشید.

در مورد ماشین ریش تراش ریش تراش های بی سیم ، آن دارای باتری های لیتیوم است که به مدت کوتاهی برای شارژ شدن نیاز دارد. اگر زیاد مسافرت می کنید و به ماشین ریش تراش شارژ سریع احتیاج دارید ، تراشیدن باتری های لیتیوم برای شما مناسب خواهد بود. مطمئن شوید که چه نوع باتری دستگاه را در اختیار دارید و مدت زمان شارژ آن نیز چقدر طول می کشد.

استفاده مرطوب یا خشک
بسیاری از ماشین ریش تراش ریش تراش های برقی ضد آب هستند و آنها را برای افرادی که با استفاده از آب و در هنگام دوش گرفتن در حال اصلاح هستند اصلاح می کند. از مدلهای دیگر فقط در صورت خشک بودن پوست می توان استفاده کرد – مقاوم در برابر آب نیست. دستگاههای مقاوم در برابر آب معمولاً از ماشین ریش تراش های خشک گران تر هستند.

این موضوع به عهده کاربر و ترجیح وی است.

خلاصه
راهنمای مردان برای ماشین ریش تراش های اصلاح

پس از انتخاب مدلی که با نوع پوست و مو مناسب است ، باید انتخاب کنید که آیا می خواهید مقاوم در برابر آب باشد یا خیر. پس از تصمیم گیری در مورد نیاز شما و در بودجه خود ، برخی از ویژگی های دیگر وجود دارد که از یک مارک به مارک تجاری دیگر متفاوت است ، بنابراین قبل از خرید مطمئن شوید که آنها را بررسی کنید.

این ویژگی ها شامل لرزش های کوچک برای اصلاح راحت تر ، تعداد لرزش در دقیقه است. سر چرخش ، فشار پوست ، و فرآیندهای تمیز کردن آسان.

فراموش نکنید که ویژگی های فوق فقط ثانویه است و مهمترین آنها مواردی است که در مورد این مقاله به تفصیل در مورد آنها صحبت کردیم: نوع ، اتصال و مقاومت در برابر آب.

برای اطمینان از اتخاذ تصمیم درست و هوشمندانه ، اطمینان حاصل کنید که مورد نیاز و در بودجه خود را انتخاب می کنید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>