توقف عفونت های بيمارستانی

[ad_1]

هر سال در بیمارستان و در نهایت کشتن دو بار به عنوان بسیاری از مردم نسبت به خودرو برخی از 90000 مرگ و میر در ایالات متحده است. آن است نه از قصور آن است که به علت عفونت است. عفونت های بيمارستانی تحت تاثیر قرار بیش از 2 میلیون نفر در هر سال است. دانشمندان در حال کار برای جلوگیری از این عفونت یکی از جدیدترین نوآوری است, نقره, نانو ذرات است. میکروسکوپی ضد میکروبی با پوشش نانو ذرات استفاده می شود به نگه داشتن عفونت در خلیج. ابزارهای مورد استفاده در جراحی خواهد بود پوشش داده شده با این ذرات همراه با شاید دستکش لاستیکی. یکی از شرکت های مشغول به کار در این طرح این است AcryMed که باعث می شود فولاد دستگاه در پورتلند اورگان است.

تقریبا هر دستگاه پزشکی است که مورد استفاده در عمل جراحی و یا pokes از طریق پوست به طور بالقوه در معرض خطر گسترش عفونت مرگبار. کشنده میکروب می تواند در زندگی بيوفيلم و یا نازک لایه لزج نوع ماده بیولوژیکی آنقدر کوچک است که نمی توان آنها را بدون میکروسکوپ دیده می شود. اگر کسی آلوده به آن می تواند هزینه بیش از $50,000 به نگه داشتن آنها را در بیمارستان به درمان آنها بدیهی است که بازگشت سرمایه گذاری برای استریل و کت جراحی ظروف حس می کند. نقره استفاده شده است برای درمان عفونت ها در طول زمان هستند و نوشته های باستانی از استفاده از آن در هر دو یونانی و رومی نوشته.

به تازگی یکی دیگر از تکنولوژی پوشش آمده است, بر روی صحنه با استفاده از دی اکسید تیتانیوم که در حال استفاده در آزمایشگاه شمارنده رستوران فست فود فولاد ضد زنگ مواد غذایی تهیه جداول و تجهیزات نظامی در صورت شیمیایی و یا بیولوژیکی حمله. یک نقره مبتنی بر زخم پماد واضح است برای استفاده از این تکنولوژی و همچنین برای پزشکان و اولین پاسخ دهندگان. این پوشش نسبتا آسان به درخواست و با استفاده از شبیه آبگریز روش های مورد استفاده در پوشش شیشه ای برای جلوگیری از لکه های آب و آنها را به تراشه مقاوم است. فکر می کنم در این و تمام پتانسیل خود را برنامه.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>