تمیز کردن قطره قطره شدن اصول اولیه – ابزار ساده و روش به کار با خیال راحت

[ad_1]

گاهی اوقات ما را به شغل زیرا آنها به نظر می رسد دشوار و خطرناک است. قطره قطره شدن تمیز کردن و نگهداری است که احتمالا در بالای تعویق لیست اما ناودان باید تمیز دو بار در سال در صورت امکان. بهار تمیز کردن پس از دانه ها و هلیکوپتر پایین آمده است مهم ترین است. بسیاری از دانه های شناور و به سرعت راه خود را به ناودان که آن را تبدیل به مسدود در هیچ زمان. در پاییز آب و هوا می تواند تغییر سریع و سرد و مرطوب است و بدبختی و خطرناک برای بالا رفتن از نردبان. من شده اند در قطره قطره شدن تعمیر و نگهداری کسب و کار برای بیش از پنج سال و من می توانم به شما بگویم که اواخر بهار تمیز کردن بسیار مهم است به سالانه قطره قطره شدن تعمیر و نگهداری. ما به چند ابزار ساده و روش ها است که کار را کمی کمتر ترسناک و کمی ساده تر به انجام.

بزرگترین ابزار البته نردبان. من در بر داشت یک فرمت نردبان بهترین نوع برای تمیز کردن قطره قطره شدن زیرا شما می توانید بالاتر از قطره قطره شدن و نگاه کردن به آن. نگران نباشید در مورد خارش قطره قطره شدن. این پوشش استفاده می کنند در ناودان ها بسیار دشوار است و تعداد بسیار کمی از مردم در حال رفتن به آشکارا انتقاد شما در مورد یک زن و شوهر از مریخ در ناودان خود را. ایمنی نگرانی اصلی خود را و شما نمی خواهید برای رسیدن به کورکورانه پشت و بیش از لبه جوی. بالا رفتن بر روی سقف باید اجتناب شود بیش از حد: زمین از سقف بسیار دشوار است به کار و بدتر اگر شما با تکیه به بیش از لبه. زونا هستند آسان به شکستن و چکمه های خود را گول زدن و دور ریز سنگ کاهش زندگی از سقف. همچنین شما می خواهد نیاز به تخت و گوه به اندازه کافی بزرگ برای استراحت پای نردبان پس از آن خواهد شد در سطح; سنگین جفت لاستیک کار دستکش و کمربند قلاب برای حمل یک باغ کوچک کج بیل زدن. سخت افزار محلی انجام خواهد داد بسیاری از این موارد اما رفتن به صفحات زرد و پیدا کردن یک نردبان و داربست فروشگاه عرضه. شما خوشحال خواهید بود برای پیدا کردن بسیاری از محصولات فروشگاههای جعبه بزرگ نمی تواند حمل. و به یاد داشته باشید برای پوشیدن بیش از حد مچ پا توری تا چکمه.

فرمت نردبان است که گسترش تا 14 فوت خوبی برای یک داستان و حداقل 24 فوت دو داستان اصلی. نردبان را دستورالعمل در کنار آن باید به دنبال نزدیک. باغ کوچک کج بیل زدن نباید بیش از سه اینچ در سراسر و رسیدگی بیش از دو پا بلند. این خواهد بود آسان برای حمل در یک کمربند قلاب و یا دیگر ابزار کمربند. سنگین دستکش های لاستیکی مورد نیاز برای جلوگیری از برش های متعدد تیز پیچ ها و لبه ها در داخل قطره قطره شدن. دستکش را نیز نگه داشتن دستان خود را تمیز و خشک (یک برکت و رحمت واقعی در سرما!).

شروع در پایان از قطره قطره شدن در مقابل ناودان. کار راه خود را در امتداد رسیدن با کج بیل زدن اما همیشه نگه داشتن شانه های خود را در داخل ریل های عمودی نردبان. شما باید قادر به رسیدن به سه تا چهار پا از قطره قطره از هر طرف در یک زمان با خیال راحت. بسیار مراقب باشید در هنگام تمیز کردن بیش از ناودان. نمی کشیدن کج بیل زدن در سراسر باز به جای استفاده از انگشتان دست خود را به آرامی در رسیدن به زیر برگ ها و دانه ها و فشار آنها را بارها و حذف. من زحمت با یک شلنگ. شیلنگ خطرناک هستند و برای رسیدگی به مشکل بر روی یک نردبان و تنها چیزهایی را که لغزنده است. شلنگ را نیز شستن بیش از حد مواد جامد به بالای آرنج در یک زمان گرفتگی آنها. فقط ترک بیت های کوچک که نمی آیند با دست به صورت باران به آرامی دور. به یاد داشته باشید ناودان خود هستند نه جراحی در اتاق عمل. من هرگز استفاده از یک برگ دمنده چون این فقط نیروی برگ و دانه به ناودان و سقف با تکان دادن یک قطعه سنگین از تجهیزات در اطراف فقط برای تلفن های موبایل مانند یک فاجعه!

بهترین چیز در مورد استفاده از یک فرمت نردبان است که قادر به نگاه کردن به ناودان. ضربت بر روی آن چند بار و شما می خواهید بدانید که اگر آن متصل شده است. از همه ناودان و downspouts من دیده ام این فوقانی آرنج بدترین مکان برای شمع. اگر آرنج ها پرچ با هم (یک پرچ به نظر می رسد مانند یک دیسک با یک سوراخ کوچک در مرکز) شما باید به تمرین آن را با یک 1/8 مته با استفاده از یک دریل شارژی/راننده. این downspouts نیز ممکن است با هم پیچ با پیچ حفاری خود است که باید ¼ اینچ سحر و جادو سر. آرنج ممکن است در چند پرچ یا پیچ و گاهی اوقات سخت به جلو و از هم جدا. در می آیند موارد شما باید به کل ناودان پایین با حذف تسمه. آرنج و تسمه می تواند دوباره مونتاژ با پیچ های خود دریل (رنگ همسان پیچ موجود در قطره قطره شدن و جانبداری عرضه خانه).

بنابراین در حال حاضر شما آماده برای نگه داشتن خود را ناودان پاک و جریان آزادانه. اگر شما صرف مقدار زیادی از زمان در نردبان شروع با تکیه نردبان خود را در برابر خانه یا گاراژ و تمرین یک کمی احساس بودن در یک نردبان; نردبان انعطاف پذیر هستند و گزاف گویی خواهد شد ، با شروع آسان برای رسیدن به ناودان در اطراف گاراژ و 1 داستان; سپس کار راه خود را به سطوح بالاتر است. با استفاده از تخت و گوه به شیم نردبان اگر آن را عمود بر زمین است. دوباره به دنبال جهت است که با نردبان.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>