تغییر رنگ پوست از سبزه به سفید با لیزر در زرکلینیک

داشتن پوستی بی عیب و نقص و رویایی از زمان های بسیار قدیم آرزوی زنان در سراسر جهان بوده است و امروزه علم توانایی تغییر رنگ پوست از سبزه به سفید با لیزر را دارد.

 

طی چند دهه گذشته ، نیاکان ما چندین داروی خانگی ، روغنهای طبیعی و گیاهان را برای دستیابی به پوست درخشان ترکیب کرده اند.

 

بسیاری از افراد به تقلید از گذشته از مواد طبیعی استفاده می کنند و همچنین رژیم خاصی را دنبال می کنند. این روند بسیار طولانی است و به نتایج فوری منجر نمی شود. از طرف دیگر ، مردم امروز وقت و حوصله تهیه ماسک های طبیعی طبیعی را ندارند و روزها منتظر می مانند تا نتایج مطلوبی بگیرند.

 

در اینجا دنیای علم در حال گام برداشتن برای سهولت زندگی برای آرایشگران است! معجزه ای به شکل لیزر درمانی اتفاق افتاد!

 

چگونه پوست را با لیزر روشن کنیم

غلظت زیاد ملانین (رنگدانه) در پوست در بعضی از افراد باعث تیرگی پوست آنها می شود.

 

لیزر چه می کند: با کاهش غلظت ملانین ، پوست با لیزر شفاف می شود.

 

جوان سازی پوست با لیزر به عنوان آخرین روش سفید کردن پوست شناخته می شود. در این روش اشعه های کوتاه نور به ناحیه مورد نظر هدایت می شوند و هدایت می شوند و لکه های پوستی ناخواسته و تیرگی را کاهش می دهند.

 

این فرآیند گردش خون و بازسازی سلول های جدید پوست را تحریک می کند ، که منجر به تشکیل رنگدانه های روشن در پوست می شود.

 

جوان سازی پوست با لیزر تا 30 دقیقه طول می کشد. در برخی موارد ، بسته به شرایط پوست یا مناطقی که نیاز به درمان دارند ، می تواند بیش از دو ساعت افزایش یابد.

از لیزر درمانی برای سایر مشکلات پوستی مانند جوشگاه های آکنه ، علائم زایمان ، درمان چین و چروک های پوستی ، هایپرپیگمانتاسیون ، روزاسه ، لکه های پیری ، کلواسما ، ملاسما و سایر شرایط مرتبط با رنگ غیرطبیعی پوست به دلیل تولید بیش از حد ملانین استفاده می شود.