تاکدا عوامل بیوتراپی تطبیقی ​​را برای توسعه درمان‌های جدید با درمان‌های درگیرکننده سلول‌های T گاما دلتا (?D) که تومورهای جامد را هدف قرار می‌دهند، به دست خواهد آورد.

[ad_1]

HKTB محله های هنگ کنگ را برای راه اندازی West Kowloon برای ترویج هنر و گردشگری فرهنگی در این محله گسترش می دهد.
              Osaka, Japan & London, United Kingdom:
             <p style="margin: 0px 0px 1.5em; font-size: 16px; color: rgb(68, 68, 68); font-family: "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, "Lucida Grande", sans-serif;">− Acquisition Adds Adaptate’s Novel Antibody-based γδ T-cell Engager Platform to Takeda’s Immuno-oncology Portfolio Built Around the Innate Immune System</p>

– مشارکت موفقیت‌آمیز تحقیق و توسعه چند ساله منجر به سومین خرید تاکدا در زمینه انکولوژی ساخت برای خرید شد که در کمتر از یک سال اعلام شد.

شرکت دارویی تاکدا با مسئولیت محدود (TSE: 4502 / NYSE: TAK) (“Takeda”) امروز اعمال گزینه خود را برای به دست آوردن Adaptate Biotherapeutics (“Adaptate”) اعلام کرد، یک شرکت بریتانیایی که بر توسعه درمان های مدولاسیون مبتنی بر آنتی بادی دلتای متغیر متمرکز است. 1 (Vδ1) گاما دلتا (γδ) سلول T. از طریق این خرید، تاکدا یک پلتفرم مبتنی بر آنتی بادی برای درگیر شدن با سلول‌های γδ T Adaptate، از جمله برنامه‌های کاندیدای بالینی و برنامه‌های تشخیص، دریافت می‌کند. فعال‌کننده‌های سلول T γδ برای تعدیل پاسخ‌های ایمنی با واسطه سلول T در محل‌های تومور طراحی شده‌اند، در حالی که آسیب به سلول‌های سالم را کاهش می‌دهند.

این بیانیه مطبوعاتی شامل چند رسانه ای است. نسخه کامل را اینجا ببینید: https://www.businesswire.com/news/home/20220110005102/fa/

خرید برنامه ریزی شده Adaptate به دنبال خرید اخیر تاکدا از GammaDelta Therapeutics (“GammaDelta”) است و هدف آن تسریع بیشتر در توسعه درمان های نوآورانه مبتنی بر سلول های γδ T است. ترکیب پلت فرم GammaDelta مبتنی بر سلول درمانی و پلت فرم مبتنی بر آنتی بادی برای درگیر کردن سلول‌های γδ T Adaptate با سازمان تحقیق و توسعه قوی تاکدا، Takeda را در خط مقدم به کارگیری پتانسیل کامل سلول‌های γδ T در مبارزه با سرطان قرار داده است. خرید برنامه ریزی شده تکمیل کننده تحقیق و توسعه مداوم تاکدا در زمینه فعال کننده های سلولی برای کاربردهای تومور جامد است که توسط پلت فرم جدید تعامل سلول T COBRA پشتیبانی می شود که توسط Maverick Therapeutics در یک همکاری ساخت-خرید موفق دیگر خریداری شد.

دکتر کریستوفر آرنت، رئیس بخش درمان و درمان با سلول های سرطانی تاکدا گفت: «همکاری با نوآوران در مراحل اولیه برای دسترسی به پلت فرم های پیشرفته در مبارزه با سرطان، در مرکز استراتژی تحقیق و توسعه ما قرار دارد. پلت فرم درگیر شدن سلول T γδ Adaptate و درک عمیق این تیم از زیست شناسی سلول T γδ ما را قادر می سازد دسته جدیدی از درمانگران را ایجاد کنیم که از مکانیسم های ایمنی ذاتی قدرتمند استفاده می کنند. اکتساب برنامه ریزی شده تلاش های تحقیق و توسعه ما را در زمینه ایمونونوکولوژی به عنوان بخشی از تلاش مداوم ما برای داروهای تغییر دهنده زندگی برای بیماران سرطانی تقویت می کند.

Adaptate در سال 2019 به عنوان یک شرکت جداگانه از GammaDelta با سرمایه گذاری Abingworth LLP و Takeda تأسیس شد که در آن تاکدا حق انحصاری خرید Adaptate را در مقابل پیش پرداخت از پیش توافق شده دریافت کرد. انتظار می‌رود خرید Adaptate و GammaDelta در سه‌ماهه اول سال مالی تاکدا 2022 نهایی شود، در انتظار تکمیل بررسی تحت قوانین ضد انحصار قابل‌اجرا، از جمله قانون بهبود هارت-اسکات-رودینو (HSR) در سال 1976 در ایالات متحده آمریکا

دکتر ناتالی مونت، مدیر عامل آداپتیت، گفت: «خرید ما از تاکدا، کار عظیمی را که طی دو سال گذشته توسط تیم فوق‌العاده با استعداد آداپتیت انجام شده است، به رسمیت می‌شناسد. ما به سرعت پتانسیل درمانی آنتی‌بادی‌های جدید هدف‌دار Vδ1 را در مدل‌های بالینی نشان داده‌ایم، و این حرکت ما را گامی هیجان‌انگیز به تحقق پتانسیل کامل درمان‌های هدف‌دار سلول T Vδ1 برای بهبود نتایج بیماران مبتلا به سرطان نزدیک‌تر می‌کند.

علاوه بر این، تیم هاینز، رئیس و شریک مدیریت Abingworth، گفت: «پس از ایفای نقش مهم در توسعه Adaptate، ما خوشحالیم که شاهد توسعه چشمگیر مجموعه آنتی بادی های درمانی او برای سلول های γδ T تا به امروز، به رهبری ناتالی. کوه. ما مشتاقانه منتظر پیشرفت تاکدا در زمینه آنتی بادی های درمانی بسیار امیدوارکننده آداپتیت در کلینیک هستیم.

خط لوله سرطان تاکدا بر استراتژی های جدیدی تمرکز دارد که از قدرت سیستم ایمنی با تمرکز بر ایمنی ذاتی استفاده می کند. پاسخ های ایمنی ذاتی به عنوان اولین مکانیسم دفاعی بدن در برابر بیماری عمل می کند و شامل سازماندهی زرادخانه وسیعی از مکانیسم ها و انواع سلول ها، از جمله سلول های γδ T و سلول های کشنده طبیعی (NK) است که ممکن است به غلبه بر توانایی سرطان برای فرار از تشخیص ایمنی کمک کند. Adaptate مجموعه منحصر به فردی از آنتی بادی ها را یافت که به طور انتخابی فعالیت سلولی γδ T را در ریزمحیط تومور تعدیل می کنند. آنتی‌بادی‌ها سیگنال هدفمندی دقیقی را به سیستم ایمنی ارائه می‌کنند، بنابراین پتانسیل اثربخشی و ایمنی برتر را در مقایسه با رویکردهای ایمونولوژیکی مرسوم در تومورهای جامد ارائه می‌دهند.

تعهد تاکدا به انکولوژی

ماموریت اصلی ما برای تحقیق و توسعه ارائه داروهای جدید به بیماران سرطانی در سراسر جهان از طریق تعهد به علم، نوآوری پیشگامانه و اشتیاق برای بهبود زندگی بیماران است. چه درمان‌های هماتولوژی، لوله‌های قوی، یا داروهای تومورهای جامد، ما تلاش می‌کنیم که هم نوآورانه و هم رقابتی باقی بمانیم تا درمان مورد نیاز بیماران را ارائه دهیم. برای اطلاعات بیشتر به www.takedaoncology.com مراجعه کنید

درباره شرکت دارویی تاکدا با مسئولیت محدود

شرکت دارویی تاکدا با مسئولیت محدود (TSE: 4502 / NYSE: TAK) یک رهبر بیودارویی جهانی، مبتنی بر ارزش و مبتنی بر تحقیق و توسعه مستقر در ژاپن است که متعهد به کشف و ارائه درمان‌های تغییر دهنده زندگی، با تعهد ما به بیماران، مردم و سیاره. تاکدا تلاش های تحقیق و توسعه خود را بر چهار حوزه درمانی متمرکز می کند: سرطان شناسی، ژنتیک نادر و هماتولوژی، علوم اعصاب و گوارش (GI). ما همچنین سرمایه گذاری هدفمندی در تحقیق و توسعه در درمان ها و واکسن های مشتق شده از پلاسما انجام می دهیم. ما بر توسعه داروهای بسیار نوآورانه تمرکز می‌کنیم که با پیش‌بردن مرزهای گزینه‌های درمانی جدید و استفاده از موتور بهبود یافته‌مان برای تحقیق و توسعه مشترک و فرصت‌هایی برای ایجاد یک خط لوله قوی و متنوع، به تغییر زندگی افراد کمک می‌کنند. کارکنان ما متعهد به بهبود کیفیت زندگی بیماران و همکاری با شرکای مراقبت های بهداشتی خود در حدود 80 کشور و منطقه هستند. برای اطلاعات بیشتر به https://www.takeda.com مراجعه کنید.

پیام مهم

از نظر این اطلاعیه، “بیانیه مطبوعاتی” به این سند، هرگونه ارائه شفاهی، هر جلسه پرسش و پاسخ و هرگونه مطلب کتبی یا شفاهی که توسط شرکت دارویی تاکدا محدود (“Takeda”) در مورد این اطلاعیه مورد بحث یا انتشار قرار گرفته است، اطلاق می شود. این بیانیه مطبوعاتی (شامل هرگونه جلسه توجیهی شفاهی و هرگونه سؤال و پاسخ به آن) در نظر گرفته نشده است و هیچ پیشنهاد، دعوت یا درخواستی برای هر پیشنهادی برای خرید، در غیر این صورت به دست آوردن اشتراک، مبادله، فروش یا در غیر این صورت از بین بردن، تشکیل، نمایندگی یا بخشی از آن نیست. هر گونه اوراق بهادار یا درخواست رای دادن یا تایید در هر حوزه قضایی. هیچ سهام یا سایر اوراق بهادار از طریق این بیانیه مطبوعاتی به عموم عرضه نمی شود. هیچ اوراق بهاداری را نمی توان در ایالات متحده عرضه کرد مگر طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933، که اصلاح شده یا مستثنی شده است. این بیانیه مطبوعاتی (همراه با هر گونه اطلاعات اضافی که ممکن است به گیرنده ارائه شود) ارائه می شود، مشروط بر اینکه توسط گیرنده فقط برای مقاصد اطلاعاتی استفاده شود و نه برای ارزیابی هر گونه سرمایه گذاری، اکتساب، دفع یا هر معامله دیگری). . هر گونه عدم رعایت این محدودیت ها ممکن است به منزله نقض قانون اوراق بهادار قابل اجرا باشد.

شرکت هایی که تاکدا به طور مستقیم و غیرمستقیم در آنها سرمایه گذاری دارد، نهادهای جداگانه ای هستند. در این بیانیه مطبوعاتی، گاهی اوقات تاکدا برای راحتی در هنگام مراجعه به تاکدا و شرکت های تابعه آن به طور کلی استفاده می شود. به همین ترتیب، کلمات «ما»، «ما» و «ما» نیز برای اشاره به شرکت‌های تابعه به طور کلی یا کسانی که برای آنها کار می‌کنند استفاده می‌شود. این اصطلاحات همچنین زمانی استفاده می شود که شناسایی یک شرکت یا شرکت های خاص هدف مفیدی را دنبال نمی کند.

اظهارات تاکدا برای آینده

این بیانیه مطبوعاتی و هر مطلبی که در ارتباط با این بیانیه مطبوعاتی توزیع می‌شود ممکن است حاوی اظهارات، باورها یا نظرات آینده‌نگر درباره کسب‌وکار آینده، موقعیت آتی و نتایج عملیات Takeda، از جمله برآوردها، پیش‌بینی‌ها، اهداف و برنامه‌های Takeda باشد. بدون محدودیت، اظهارات مربوط به آینده اغلب شامل کلماتی مانند “اهداف”، “برنامه”، “باور”، “امید”، “ادامه”، “انتظار”، “اهداف”، “نیت”، “ارائه”، “اراده” است. “، “مه”، “باید”، “باید”، “می توانست” “پیش بینی”، “ارزیابی”، “پروژه ها” یا عبارات مشابه یا موارد منفی آنها. این اظهارات آینده نگر مبتنی بر مفروضاتی در مورد بسیاری از عوامل مهم است، از جمله موارد زیر، که می تواند نتایج واقعی را به طور قابل توجهی از نتایج بیان شده یا ضمنی توسط اظهارات آینده نگر متمایز کند: شرایط اقتصادی پیرامون تجارت جهانی تاکدا، از جمله شرایط عمومی اقتصادی. ژاپن و ایالات متحده؛ فشار رقابتی و توسعه؛ تغییرات در قوانین و مقررات قابل اجرا، از جمله اصلاحات مراقبت های بهداشتی جهانی؛ چالش های ذاتی در توسعه محصول جدید، از جمله عدم اطمینان در مورد موفقیت بالینی و تصمیمات نظارتی و زمان بندی؛ عدم اطمینان در مورد موفقیت تجاری برای محصولات جدید و موجود؛ مشکلات یا تاخیر در تولید؛ نوسانات در نرخ بهره و نرخ ارز؛ ادعاها یا نگرانی ها در مورد ایمنی یا اثربخشی محصولات به بازار عرضه شده یا متقاضیان محصول؛ تأثیر بحران‌های بهداشتی، مانند همه‌گیری کروناویروس جدید، بر تاکدا و مشتریان و تأمین‌کنندگان آن، از جمله دولت‌های خارجی در کشورهایی که تاکدا در آن‌ها فعالیت می‌کند، یا بر جنبه‌های دیگر تجارت آن؛ زمان و تأثیر تلاش‌های ادغام پس از ادغام؛ امکان فروش دارایی‌هایی که برای عملیات تاکدا ضروری نیستند و زمان انتشار چنین (هایی)؛ و سایر عوامل شناسایی شده در آخرین گزارش سالانه 20-F تاکدا و سایر گزارش های تاکدا ارسال شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، موجود در وب سایت Takeda به آدرس: https://www.takeda.com / investors / reports / sec- applications / یا در www.sec.gov. تاکدا متعهد نمی‌شود که هیچ یک از اظهارات آینده‌نگر مندرج در این بیانیه مطبوعاتی یا سایر اظهارات آینده‌نگر را که ممکن است بیان کند، به‌روزرسانی کند، مگر اینکه طبق قانون یا قوانین بورس اوراق بهادار اقتضا کند. عملکرد گذشته نشانگر نتایج آتی نیست و نتایج یا اظهارات تاکدا در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است نشانگر نباشد و ممکن است ارزیابی، پیش‌بینی، تضمین یا پیش‌بینی نتایج آتی تاکدا نباشد.

درباره Adaptate Biotherapeutics

Adaptate Biotherapeutics یک شرکت ایمونوتراپی است که مجموعه ای نوآورانه از آنتی بادی های درمانی طراحی شده برای تعدیل فعالیت سلول های سیتوتوکسیک گاما دلتا T خود بیمار را در محل ایجاد می کند. رویکرد بسیار متمرکز ما این پتانسیل را ارائه می دهد که به طور ایمن و موثر به چالش های رایج در ایمنی درمانی سرطان فعلی رسیدگی کند.

Adaptate Biotherapeutics در اواخر سال 2019 از GammaDelta Therapeutics جدا شد. این شرکت سرمایه گذاری هایی را از Abingworth LLP و Takeda Pharmaceutical Company Limited با حمایت کالج کینگ لندن، موسسه فرانسیس کریک و فناوری تحقیقات سرطان دریافت کرد.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler