بهترین سشوار مسافرتی

سشوار مناسب می تواند موهای شما را از حالت خیره کننده خارج کند – ما بهترین مارک سشوار مسافرتی را برای همه بودجه ها بررسی کرده ایم
یک روز خوب مو واقعاً می تواند روحیه شما را بالا ببرد و اعتماد به نفس شما را تقویت کند و به همین دلیل بسیاری از ما پول زیادی را در آرایشگاه ها صرف می کنیم تا یک مدل موی با کیفیت تهیه کنیم ، البته در مورد درمان ها و مراقبت های بعدی برای ادامه این کار نیازی نیست. اگر شکوه تاج گذاری شما برای شما مهم است ، سرمایه گذاری روی یک سشوار خوب هم منطقی است. بهترین سشوارها می توانند وقت گرانبهای روزانه خود را بتراشند ، موها را نرم و صاف کنند و با تنظیمات حرارت ملایم تری از آسیب گرما جلوگیری کنند. خشک کن های مدرن با استفاده از فناوری سرامیک و یونی با سرعت بخشیدن به زمان خشک کردن ، توزیع یکنواخت گرما و درزگیری رطوبت ، باعث سلامت و براقیت مو به سلامت مو کمک می کنند.

ما وقت گذاشتیم و طیف وسیعی از سشوارها را آزمایش کردیم تا بهترین مواردی را که می توانید با هر قیمت خریداری کنید. در راهنمای کاربر ، ما ویژگی های کلیدی سشوارهای مختلف و عملکردی که باید از یک خشک کن مناسب داشته باشید را توضیح خواهیم داد. و در زیر ما گزینه های برتر خود را برای خشک کردن در خانه جمع می کنیم.

خواه به دنبال گزینه ای ارزان قیمت باشید که به موهای شما آسیب نرساند ، یا سشوار با کیفیت سالن که سالها و سالها ادامه خواهد داشت ، مورد دلخواه جدید خود را در خشک کن هایی که در زیر آزمایش کرده ایم پیدا خواهید کرد.

بهترین سشوارها: با یک نگاه
بهترین سشوار ارزان قیمت: چراغ سالن BaByliss 2100
بهترین سشوار لوکس: Dyson Supersonic
بهترین سشوار برای حالت دهی فوق العاده سریع: GHD Helios
شیک ترین سشوار: Remington Keratin Protect
بهترین سشوار برای قدرت و دوام: GHD هوا
بهترین سشوار به سبک حرفه ای: خشک کن یونی سالم الچیم 3900
بهترین سشوار زیر 100 پوند: Panasonic EH-NA65-K Nanoe
بهترین سشوار زیر 20 پوند: Tresemme Fast Dry 2000
چگونه بهترین سشوار را برای خود انتخاب کنیم
انواع مختلف خشک کن موجود است؟
همه سشوارها دالتک از یک فن برای هدایت هوا از طریق یک عنصر گرم کننده و خارج شدن از طریق یک نازل به سمت مو استفاده می کنند. سشوار پایه ممکن است کار دیگری بیش از روشن و خاموش کردن نداشته باشد ، اما خشک کن های مو پیچیده تر ، تنظیمات مختلفی را در مورد گرما و سرعت هوا دارند. دمای پایین برای موهای ریز آسیب کمتری دارد ، در حالی که تنظیمات بالاتر گرما باعث می شود موهای ضخیم و دارای بافت متراکم زود خشک شوند.

سشوارهای پایه همچنین تمایل به استفاده از یک عنصر حرارتی فلزی دارند ، در حالی که سشوارهای مدرن گران تر تمایل دارند از سرامیک استفاده کنند ، که گرما را به طور مساوی توزیع می کند تا از نقاط آسیب زا جلوگیری کند و گرمای مادون قرمز تولید می کند که به سرعت خشک می شود و کوتیکول مو را مهر و موم می کند ، پایان براق تورمالین معدنی همچنین در برخی از سشوارهای پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد و دارای بهترین مدل سشوار پرومکس مزایای مشابه سرامیک برای سلامتی مو است.

مشاهده مربوط
بهترین صاف کننده های مو: قفل های خود را با بهترین صاف کننده هایی که می توانید خریداری کنید اهلی کنید
بهترین چوب حلقه زدن 2021: با این چوب و انبرهای عالی موج های بهترین مدل سشوار مسافرتی ساحلی و فرهای بی دردسر بگیرید
بهترین روغن مو 2021: بهترین انتخاب ما برای داشتن موهای براق و سالم
بسیاری از سشوارهای مدرن همچنین از فناوری یونی برخوردارند که به بیان ساده ، هنگام عبور هوا از جریان الکتریکی در عنصر گرمایش ، یون های دارای بار منفی تولید می شوند. این یون ها مولکول های آب موجود در موهای شما را از بین می برند و به سشوارهای یونی اجازه می دهند تا موهای شما را سریعتر خشک کنند و رطوبت را به طور مساوی در سر موهای شما پخش کنند تا جلای صاف و براق داشته باشد. فن آوری یونی در بسیاری سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1040 قیمت از ابزارهای حالت دهی گرما محبوب است ، زیرا با گرم شدن یکنواخت و خشک شدن سریع مو به کاهش آسیب گرما کمک می کند و باعث رطوبت موهای براق و مرطوب می شود. فناوری یونی را می توان برای هر عنصر گرمایشی اعمال کرد ، بنابراین شما آن را در ترکیب با عناصر گرمایش سرامیکی ، تورمالین یا حتی فلزی مشاهده خواهید کرد.
امتیاز قدرت چه تفاوتی ایجاد می کند؟
به طور کلی ، وات بالاتر نشان دهنده خشک کن قوی و موثر است. در آرایشگاه ها به طور معمول از خشک کن هایی با موتور 2000W به بالا استفاده می شود که به آرایشگران باتجربه امکان سشوار کشی بهینه را می دهد. با این حال ، مانند بسیاری از محصولات سالن ، این ابزارهای قدرتمند بهتر است به دست متخصصانی سپرده شود که می دانند چگونه با خیال راحت از آنها استفاده کنند. سشوارهای خانگی معمولاً در محدوده 1000W-1600W قرار می گیرند.

ولتاژ تنها اندازه گیری قدرت نیست. جدیدترین “موتورهای دیجیتال” (EC یا موتورهای الکترونیکی ، اگر می خواهید فانتزی باشند) امکان افزایش سرعت هوا را با کاهش گرما فراهم می کنند ، تا نتایج شگفت آور کارآیی داشته باشند بدون آسیب دیدگی با گرمای بالاتر.

به دنبال چه ویژگی های دیگری باشم؟
یکی از ساده ترین مواردی که در هنگام خرید سشوار باید از آن چشم پوشی کرد ، طولانی بودن کابل است. برخی از مدل های ارزان قیمت دارای کابل های نسبتاً کوتاه هستند ، در حالی که مدل های گران قیمت اغلب دارای کابل های اصلی “به طول سالن” هستند که طول آنها 4 متر است.

بعضی از مدل ها با یک نازل کنسانتره طراحی شده اند تا هدایت دقیق جریان هوا ارزانترین سشوار مسافرتی به بخشی از مو را آسان کنند. این نازل ها بسیار عالی هستند اگر در اطراف یک برس گرد برای دمیدن به سبک سالن خشک شوید.

یافتن نازل پخش کننده نیز معمول است. اینها مخروط هایی با انگشتان داخلی است که اغلب برای خشک کردن موهای فرفری استفاده می شود. همچنین می توانید از پخش کننده در ریشه موهای صاف استفاده کنید