بهترین ردیاب خودرو در ایران (بروزرسانی آذر 1398) – دلتا جی پی اس

به محض ورود و یا خروج وسیله نقلیه از محدوده مشخص شده ،دستگاه به شما هشدار می دهد. همچنین اگر وسیله نقلیه در حال حرکت باشد دستکاه از طریق ارسال پیامک و برقراری تماس با شماره تماس های اضطراری تنظیم شده روی آن به شما هشدار می دهد.همچنین این ردیاب قابلیت تعریف محدوده های جغرافیایی بر روی نقشه را دارا می باشد. پس هر وسیله ای که بتواند ولتاژی داخل این باز به ردیاب بدهد، می تواند آن را روشن کند. ولتاژ پایینتر از حداقل، موجب روشن نشدن دستگاه و بیشتر از حداکثر آن موجب سوختن ردیاب می شود. بعد از این کار باید چراغهای دستگاه روشن شود. توصیه می کنیم که نصب این دستگاه را به شرکتهای ارائه دهنده خدمات نصب دستگاه ردیاب و یا تعمیر کاران و برق کاران اتوموبیل بدهید. استفاده از سیستم ردیاب برای شرکتهایی با چه اندازه کاربرد دارد؟ در گذشته ستارگان راهنمای انسان ها برای رفتن از نقطه ای به نقطه ی دیگر بودند. اگر هم این دستگاه را در نقطه ای قرار دهید که آنتن دهی لازم برای سیمکارت داخل دستگاه محیا نباشد، عملا دستگاه بلا استفاده خواهد شد. این مدل دستگاه که دارای آنتن های داخلی می باشد یکی از بهترین ردیاب های وارداتی(ردیاب ماشین ردیاب خودرو ) موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد.

استفاده کنید. فقط ببینید جایی که شما زندگی میکنید کدامیک از اپراتورها آنتن دهی و اینترنت مناسبتری دارند. از سال دوم در صورت تمدید نکردن، فقط خدمات ردیابی از طریق پیامک امکانپذیر خواهد بود. مدلهای ساده فقط نیاز به اتصال سیم مثبت و منفی به برق خودرو دارد. چه کسانی به ردیاب خودرو نیاز دارند؟ ردیاب هایی که برق مورد نیازشان از طریق باتری مجزا تامین می شود، هیچ محدودیتی در محل نصب ندارند اما ردیاب هایی که برق مورد نیازشان از طریق اتصال به سیم کشی باتری خودرو تامین می شود، معمولا در قسمت پشت ضبط و یا زیر داشبورد نصب می شوند و برای نصبشان نیاز به تغییر در سیم کشی خودرو وجود دارد. برای استفاده از ردیاب شما باید هزینه ای بابت استفاده از سرور بپردازید که در شرکتهای مختلف این مبلغ متفاوت است. این مبلغ بستگی به تنظیماتی دارد که بر روی دستگاه اعمال شده است. یعنی کمتر از یک درصد قیمت اتومبیل شما که اگر به صورت منطقی به آن نگاه کنید متوجه می شوید واقعا مبلغ زیادی نبوده و کاملا داشتن آن توجیه پذیر است.

همچنین در صورت بلند شدن صدای دزدگیر ماشین متوجه علت آن نمی شوید. بلافاصله پس از اینکه ردیاب خودرو را نصب کردید باید نرم افزار آن را نیز دانلود کرده و روی گوشی موبایل خود نصب کنید، قبل از خرید مطمئن شوید شرکت ارایه دهنده این ردیاب ، نرم افزار اندروید و IOS مخصوص گوشی شما را ارایه می نماید. شما علاوه بر سرعت وسیله نقلیه می توانید محدودیت های دیگری نیز برای وسیله نقلیه خود تعریف کنید. اگر بخواهید دستگاه هر یک ساعت اطلاعات را به سرور ارسال کند به مراتب هزینه کمتری برای شما در مقایسه با ارسال ۳۰ ثانیه یک بار خواهد داشت. نصب کنندگان دستگاه ردیاب دارای مهارت و تجربه لازم برای نصب خوردیاب هستند و می دانند در هر نوع اتومبیلی بهترین محل نصب کجاست. ردیاب بیسیم آهنربایی مدل AT4 یکی از پیشرفتهترین ردیابهای دنیا است که با طراحی نوع باتری قابل شارژ 10000 میلیآمپر ساعت داخل آن توانستهاند مدت زمان نگهداری شارژ باتری را تا 30 روز ارتقا بخشند . شرکت ردیاب اتاکو با ارائه اسناد علمی این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که در طراحی ردیاب خودرو ، از پیشرفته ترین و به روز ترین قطعات الکترونیکی استفاده نموده است.

6. در چه فاصلهای میتوان خودرو خود را از راه دور با ارسال اس ام اس خاموش کرد؟ این ردیاب خیلی زیبا بوده و برای تمام وسایل نقلیه و حتی انسان میتوان از آن استفاده کرد. عملکرد اصلی این است که ردیاب GPS با استفاده از یک فرآیند به نام Trilateration (اندازهگیری زمان مطلق انتشار امواج از سه ماهواره منبع مختلف) برای تعیین مکان فیزیکی خود بر اساس فاصله ای که از سه ماهواره GPS دارد استفاده میکند . برای اینکه مکان نصب آن توسط سارقین خودرو شناسایی نشود، معمولا در محل های متفاوتی از خودرو آن ها را نصب می کنند. همچنین برای نصب دستگاههای جانبی که در بالا به آنها اشاره کردیم، باید اطلاعات روی دستگاه جانبی را بخوانید تا مطابقت کامل با ولتاژهای اشاره شده بر روی دستگاه را داشته باشند. شما می توانید با تعریف یک حصار بر روی نقشه، به دستگاه خود دستور دهید تا در صورت عبور وسیله نقلیه از این منطقه، برای شما پیامی ارسال شود. این کاربرد جزو مواردی است که می تواند برای صاحبان کسب و کار بسیار مفید باشد.