بهترین بی بی چک که نتیجه را زود نشان دهد

بیبی چک یا بیبی چک یا آزمایش ادرار در خانه یک روش ساده و آسان برای تشخیص بارداری در خانه است. با استفاده از این ابزار ارزان قیمت ، می توانید وضعیت بارداری یا غیر بارداری خود را به راحتی تشخیص دهید. البته احتمالاً در Baby Check یک خطا و یک نتیجه اشتباه وجود دارد. به همین دلیل ، اگر آزمایش کودک مثبت است ، حتماً صحت آن را با آزمایش خون بررسی کنید. سپس برای یادگیری نحوه استفاده از بیبی چک ، نحوه خواندن و تفسیر پاسخ ها از بیبی چک ، در مجله اینترنتی لیلیماگ ثبت نام کنید و با بهترین مارک بیبی چک آشنا شوید.

چگونه از بیبی چک استفاده کنیم؟

آزمون BB چیست و چگونه انجام می شود؟
تست بارداری با بیبی چک چیست؟
نظارت بر کودک یکی از روشهای فوری تشخیص بارداری در خانه است. با این روش می توانید باردار شوید یا نه با هزینه کمتری نسبت به آزمایش خون برای تشخیص بارداری (آزمایش بتا). بنابراین اگر باردار هستید و قصد باردار شدن دارید و می خواهید خیلی زود نتیجه این خبر خوب را بدانید ، ساده ترین راه استفاده از تست خانگی بیبی چک است. این آزمایش میزان HCG یا هورمون بارداری را در ادرار اندازه گیری می کند و مثبت یا منفی بودن بارداری را نشان می دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار بیبی چک ، فیلم زیر را تماشا کنید:

اگر دوست دارید می توانید صدای این ویدئو را جداگانه گوش دهید:

در زیر نحوه استفاده و تفسیر پاسخ های Baby Check را به شما نشان خواهیم داد. اما قبل از آن بهتر است به سوال زیر پاسخ دهید:

چه زمانی بهترین زمان استفاده از بیبی چک است؟

کودک چند روز پس از لقاح یا بارداری بررسی می کند؟ این احتمالاً مهمترین سوال شما به عنوان خواننده است. در پاسخ به این س ،ال باید بگوییم که بهترین زمان استفاده از بیبی چک صبح روز چهاردهم پس از مقاربت یا یک هفته بعد از تأخیر است. به خاطر داشته باشید که این آزمایش در هر زمان از روز قابل انجام است ، لی لی مگ اما بهترین زمان برای تشخیص بارداری با مانیتور کودک صبح است (در هنگام آزمایش نیازی به روزه داری نیست).

چه زمانی بی بی چک ظاهر می شود؟

اولین بار برای تشخیص بارداری با بیبی چک
چگونه از BB Check استفاده کنیم؟
بیبی چک یک روش سریع و آسان برای تشخیص بارداری است. نحوه استفاده از Baby Check در مدل های مختلف یکسان است. فقط ادرار را در یک لیوان پلاستیکی یا یکبار مصرف بریزید. به خاطر داشته باشید که نیازی به پر کردن بطری نیست. همین که سطح ادرار در بطری حدود یک سانتی متر باشد ، کافی است. حال اگر از قطره های نوزاد استفاده می کنید ، چند قطره ادرار را با قطره داخل حفره دستگاه بریزید. اگر از مدل نواری استفاده می کنید ، رشته چک را به مدت 3 ثانیه در ادرار قرار دهید. پس از شستن دستگاه در ادرار ، چند دقیقه منتظر نتیجه آزمایش باشید.


صبح بی بی چک
اولین آزمایش BB صبح نتایج دقیق تری دارد
آزمایش ادرار کودک پس از حداقل 2 دقیقه یکی از علائم زیر را نشان می دهد. در این حالت ، روش خواندن Baby Check به شرح زیر است:

اگر خط در معاینه نوزاد مقابل حرف C باشد ، این نشان دهنده آزمایش منفی و عدم بارداری است.
اگر خط مقابل علائم C و T باشد ، نشانگر آزمایش مثبت و بارداری است. توجه داشته باشید که در این حالت نباید رنگ به طور مساوی در منطقه T توزیع شود.
اگر هیچ خطی نمایش داده نشود یا فقط یک خط مقابل علامت T ظاهر شود ، آزمون نامعتبر است و آزمایش باید تکرار شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده صحیح از Baby Check ، از شما دعوت می کنیم فیلم زیر را تماشا کنید:

مشاهده در دستگاه
مشاهده در YouTube
توجه: کودک خود را در دمای اتاق (بین درجه سانتیگراد) نگه دارید و آن را از تابش مستقیم نور خورشید ، گرما و رطوبت دور نگه دارید. علاوه بر این ، اگر آزمون به پایان رسید ، آن را کنار بگذارید و از استفاده از آن (اطلاعات بیشتر) خودداری کنید.

نحوه استفاده از بی بی چک

نحوه استفاده از چک لیست BB ، قطره ای و مستقیم

آزمون بیبی چک چقدر دقیق است؟

غربالگری کودک و استفاده از تجهیزات برای تشخیص بارداری در خانه نسبتاً دقیق است (منبع). با این وجود ، احتمال صفحه نمایش خطا و تست خطا وجود دارد. البته خطای تست فقط به دلیل دقت پایین دستگاه نیست. عوامل دیگر مانند زمان نامناسب تست یا استفاده نادرست از دستگاه نیز می تواند منجر به نتایج خطا شود. وقتی Baby Check پاسخ اشتباه نشان می دهد یا نشانگر سوم را نشان می دهد ، آزمایش به درستی انجام نشده است. اما وقتی آزمایش نتیجه مثبتی را نشان می دهد ، اما هیچ نشانه ای از بارداری وجود ندارد ، یا منفی نشان می دهد و علائم بارداری نیز وجود دارد ، در این موارد پاسخ به اصطلاح مثبت یا منفی غلط است. متأسفانه ، یک صفحه نمایش مثبت یا منفی کاذب معمولاً به یک مارک خریداری شده با رضایت نامطبوع نسبت داده می شود ، اما باید در نظر داشت که عدم پیروی از هرگونه توصیه می تواند منجر به نشان دادن نتیجه آزمایش نادرست شود.

ابتدا باید توجه داشت که زمان استفاده از آزمایش بارداری ادرار یا Baby Check Kit 14 روز پس از لقاح است. بنابراین اگر زودتر تلاش کنید ، نتیجه منفی خواهید گرفت. بهترین مارک بی بی چک که زود نشون میده اگر می خواهید بفهمید باردار هستید یا نه ، باید از آزمایش خون استفاده کنید. این روش که به عنوان تست بتا نیز شناخته می شود ، روش نهایی برای تشخیص بارداری است و نتیجه را 7 روز پس از مقاربت نشان می دهد. البته آزمایش خون دیگر در خانه نیست