برنامه چت آمینو

برنامه چت روم آمینو

ابتدا چت روم ایرانی چت باران را ببینید و اگر نیازتان را برطرف نکرد از آمینو استفاده کنید:♡♡

گپ ها عشقی که قبلاً داشته اند را به دست نمی آورند. با وجود جهش به جلو در توسعه پیام رسانی مبتنی بر داده ، پیام فوری AOL ، IRC و سایر سرویس های گفتگوی مشابه دیگر در دسترس نیستند. با این حال ، اگر می دانید کجا آنها را پیدا کنید ، چت کردن یک تجربه عالی است. برنامه های پیام رسانی بسیاری وجود دارد که امکان گپ گروهی را فراهم می کنند. در واقع ، تقریباً همه آنها کاری را که ما می دانیم انجام می دهند.

با این حال ، این رویدادها به ندرت شامل اتاق های گفتگوی عمومی هستند و با افراد تصادفی ارتباط برقرار می کنند. اگر می خواهید پیام گروهی داشته باشید ، می توانیم لیستی از بهترین پیام رسانی را از لینک زیر به شما پیشنهاد دهیم. در غیر این صورت ، بیایید نگاهی به بهترین برنامه چت روم اندروید بیندازیم!

آمینو
باند
اختلاف
گرووی
ICQ
بیا دیدنم
تلگرام
وایبر
نجوا
زلو


آمینو

قیمت: خرید رایگان درون برنامه ای

Amino یک اپلیکیشن چت روم محبوب است ، دامنه ای مشابه برنامه هایی مانند Band و Discord. هر موضوع دارای انجمن متفاوتی است و در صورت لزوم می توانید انجمن های خود را ایجاد کنید. Discord دوست دارد بیشتر به گیمرها خدمت کند ، اما آمینو دوست دارد تا آنجا که ممکن است به دیگران خدمت کند. احتمالاً به همین دلیل بسیار محبوب است. در هر صورت ، می توانید برنامه را مرور کنید ، به انجمن ها بپیوندید ، با دیگران گپ بزنید و حساب خود را سفارشی کنید.

با این حال ، افراد به ویژگی های اضافی مختلف مانند داستان های اینستاگرام و اسنپ چت ، توانایی افزودن رأی و تست و حتی توانایی تماشای فیلم و خواندن وبلاگ ، اعتماد می کنند. اگر به آن علاقه دارید ، این یک چت شسته و رفته است.

در مطالب بعدی راجب برنامه ها و اپلیکیشن های چت روم رایگان برای چت کردن معرفی می کنیم و کامل توضیح میدهیم.

حال اگر آمینو نیاز های چت کردن شما را برطرف نکرده است برای دیدن و استقبال از باران چت اینجا کلیک کنید