برای طبقه بندی NFT در بازارها و پایگاه های داده Artprice

[ad_1]

پاریس، 19 ژانویه 2022 / PRNewswire / – در دنیای پلتفرم های NFT، که در حال حاضر محصولات متنوعی را ارائه می دهند، نیاز فوری به وضوح بیشتر وجود دارد. برای بهبود تجربه ناوبری، OpenSea در حال حاضر پیشنهاد خود را در ده دسته سازماندهی کرده است: جدید، هنر، کلکسیون، نام دامنه، موسیقی، عکاسی، ورزش، کارت های تجاری، دنیای مفید و مجازی، اما حتی این سازمان دارای همپوشانی ها و مناطق خاکستری زیادی است. ما معتقدیم که این بازارها برای جذب کلکسیونرهای جدید به وضوح، ثبات و شفافیت بیشتری نیاز دارند.

تیری ارمن، مدیرعامل و موسس Artmarket.com و بخش Artprice آن: پدیده NFT با استقبال از بسیاری از ابتکارات بسیار نوآورانه، در بسیاری از مناطق در هم تنیده در حال گسترش است. اما با نگاهی به آینده، Artprice در حال کار بر روی چارچوبی است که به بازیگران این بازار در مورد آنچه مبادله می شود و آنچه که ارزش ایجاد می کند، آگاه می کند. به طور خلاصه، روشی واضح و عینی برای ارائه اطلاعات مربوط به NFT (منشا، انتشار، عرضه، تقاضا، استفاده و غیره)، اطلاعاتی که برای آرام کردن بازار مورد نیاز است.

بهترین … و نه چندان خوب

Sotheby’s برای Natively Digital: A Curated NFT Sale که در 10 ژوئن 2021 به پایان رسید، آیتم‌های متنوعی مانند خلاقیت‌های مجموعه Art Blocks، تفسیری دوباره از Meules کلود مونه توسط هنرمند دیجیتال مت کین و اثری مفهومی از Rhea Myers جمع‌آوری کرد. به درستی با عنوان اثر هنری مخفی (محتوا)، که هنرمند در مورد آن گفت: “هیچ چیز نادرتر از چیزی نیست که در واقع وجود نداشته باشد.”

امروزه واضح است که NFT ها بازاری را نشان می دهند که برای هر گونه هیبریداسیون باز است، مانند هنر و بازی، طراحی و ورزش و غیره. حتی با وجود اینکه برخی تفاوت ها قدیمی به نظر می رسند، ساتبیز همچنان تصمیم گرفت تا کریپتوپانک شماره 7523 را به طور جداگانه بفروشد (به دلار آورده شده است). 11,754,000)، نشان می دهد که برخی از NFT ها هنوز مستحق درمان خاص هستند. بدیهی است که چنین تقسیم بندی صرفاً بر اساس تقاضا برای تأکید بر همگنی جلسات مفید خواهد بود.

این لزوماً به این معنی نیست که کریپتوپانک‌ها را از فروش هنر دیجیتال حذف کنید، فقط به این دلیل که آنها تصاویر نمایه (PFP) هستند و آثار واقعی نیستند. اما باید اذعان کرد که کریپتوپانک‌ها که توسط ترکیب‌های تصادفی تولید می‌شوند، هر چقدر هم که این بخش غیرجذاب به نظر برسد، بهتر در دسته کلکسیون‌ها قرار می‌گیرند.

سردرگمی، پارادوکس ها و مرزها

سردرگمی بین دسته‌های کلکسیونی و هنری تا حدی بر اساس قیمت است … زیرا یک عکس پروفایل خریداری شده با چند میلیون دلار نیز ممکن است یک اثر هنری باشد. به همین ترتیب، هنگامی که سانی استاوی اولین توییت جیک دورسی را به مبلغ 2.9 میلیون دلار در مارس 2021 به دست آورد، او این کد را با مشهورترین اثر هنری جهان، مونالیزا اثر داوینچی مقایسه کرد.

بنابراین، بازار NFT همچنان پر از ابهام و پارادوکس است. ظاهراً در سمت تمرکززدایی و شفافیت، بازار NFT هنوز ناهنجاری‌های زیادی را پنهان می‌کند، که گزارشگران فایننشال تایمز، هانا مورفی و جاشوا الیور در مقاله‌ای تا حدودی نگران‌کننده با عنوان «چگونه NFT به بازاری 40 میلیارد دلاری در سال 2021 تبدیل شد» فهرست کردند:

فضای نامنظم نیز گرفتار تقلب، تقلب و دستکاری بازار است، به ویژه به این دلیل که یافتن هویت واقعی خریداران و فروشندگان، اگر نگوییم غیرممکن، دشوار است. تجزیه و تحلیل Nansen نشان داد که 2 میلیون دلار فعالیت مشکوک در مجموعه های CryptoPunk و Bored Ape برای 30 روز تا اواسط دسامبر انجام شده است. به عنوان مثال، برخی از NFT ها با 95 درصد تخفیف در میانگین قیمت فروش فروخته شدند، یا به دلیل اشتباهات خریداران و فروشندگان، فرار مالیاتی یا برخی کلاهبرداری های دیگر که شامل مصرف کنندگان فاقد صلاحیت است. محققان همچنین هشدار دادند که بازار احتمالاً توسط تجارت شویی متورم می شود – زمانی که یک معامله گر هر دو طرف معامله را برای ایجاد یک تصور جستجوی نادرست انجام می دهد.

به سوی شفافیت بیشتر

تاکنون نتایج روشن و شفاف کافی برای رفع چنین شبهاتی وجود ندارد. در سال 2021، پایگاه‌های داده Artprice کمتر از 300 قطعه NFT فروخته شده در حراج عمومی به مبلغ 228 میلیون دلار را فهرست می‌کند که تنها 1.5 درصد از بازار هنر ثانویه جهان را نشان می‌دهد. در میان 100 نتیجه برتر حراج NFTS 2021، Artprice دارای 65 اثر هنری دیجیتال، 32 “کلکسیون”، 2 “منطقه دیجیتال” و 1 مجموعه فیلم است.

اما این تنها بخش نوپای بازار است که با سرعتی تصاعدی در حال رشد است. هرچه زودتر بازارهای NFT به مصرف‌کنندگان اجازه دهند تا با ارائه اطلاعات عینی و مفید با اطمینان حرکت کنند، زودتر به مجموعه‌داران و متخصصان هنر اطمینان داده و دنیای NFT را به روی بازیگران جدید باز می‌کنند.

به گفته تیری ارمن، مدیرعامل و موسس Artmarket.com و بخش Artprice آن: «به طور کلی، NFT با موفقیت بازار هنر را در عرض چند ماه متحول کرد و آن را با آثار جدید پر کرد و کانال فروش جدیدی را ارائه کرد. در ابتدا با جذب کلکسیونرهای جوان و علاقه مندان به فناوری و ارزهای دیجیتال، اما بعداً با جذب کلکسیونرهای سنتی. زیرا امروزه همه می خواهند تجربه NFT را امتحان کنند. مانند هر انقلابی، این انقلاب نیز ناپایدار با نوسانات زیادی است که به مرور زمان ضعیف می شود. در واقع کاملاً طبیعی است که یک فضای بکر جدید شکل طلا راش را با نبوغ و افراط در آن واحد تجربه کند. اما به عنوان پیشرو در اطلاعات بازار هنر، Artmarket.com راه‌حل‌های عمل‌گرایانه را برای NFT Marketplaces ارائه می‌کند تا اعتمادی را که نیروی محرکه پشت هر مبادلات اینترنتی است، ایجاد کند، به‌ویژه در این مرحله جدید از غیر مادی‌سازی بازار. در واقع، این همیشه ارزش افزوده اصلی Artmarket.com بوده است: تبدیل بازار هنر به بازاری کارآمد در طول سال‌ها از طریق گردآوری و استفاده از جامع‌ترین پایگاه‌های اطلاعاتی متمرکز بر هنر جهان، ارائه داده‌های اولیه به فروشندگان و خریداران. نیاز دارند. آنها باید با اعتماد کامل در معاملات شرکت کنند.

ساتبیز روشن کرد که بازار هنر با NFT و متاورس وارد مرحله جدیدی از رشد بسیار قوی شده است. به همین دلیل است که گلدمن ساکس و مورگان استنلی در حال آماده شدن برای بازگرداندن ساتبی به بازار سهام از طریق عرضه اولیه سهام هستند. Sotheby’s قبلاً با افتتاح Sotheby’s Metaverse https://metaverse.sothebys.com/ قدمی برداشته است.

علاوه بر این – و این در واقع تایید انکارناپذیر تغییر پارادایم در حال وقوع است – ساتبیز به تازگی اعلام کرده است که پیشنهادات ارزهای دیجیتال بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و کوین USD (USADC) را با Coinbase Commerce برای 555 می پذیرد – الماس سیاه قیراط!

تصویر: [https://imgpublic.artprice.com/img/wp/sites/11/2022/01/image1-alchemical-fractal-NFT.jpg]

حق چاپ 1987-2022 تیری ارمن www.artprice.com – www.artmarket.com
دریغ نکنید با بخش اقتصاد سنجی ما برای نیازهای خود برای آمار و نظرسنجی های شخصی تماس بگیرید: [email protected] خدمات ما را امتحان کنید (نمایش رایگان): https://www.artprice.com/demo مشترک خدمات ما شوید: https://www.artprice.com/subscriptionAbout Artmarket:

Artmarket.com توسط Euronext Paris در Eurolist گنجانده شده است، فقط SRD long و Euroclear: 7478 – Bloomberg: PRC – Reuters: ARTF.

Artmarket و بخش Artprice آن را در ویدیو کشف کنید: www.artprice.com/video

Artmarket و بخش Artprice آن در سال 1997 توسط مدیر عامل آن تیری ارمن تأسیس شد. Artmarket و بخش Artprice آن توسط Groupe Serveur که در سال 1987 تأسیس شد، کنترل می شود.

بیوگرافی تایید شده را در Who’s Who مشاهده کنید ©: Biographie_thierry_Ehrmann_2022_WhosWhoInFrance.pdf

Artmarket یک بازیگر جهانی در بازار هنر است و در میان سایر ساختارها، بخش Artprice آن، یک رهبر جهانی در انباشت، مدیریت و بهره برداری از اطلاعات بازار هنری تاریخی و فعلی در بانک های داده حاوی بیش از 30 میلیون فهرست و نتایج حراج است که موارد بیشتری را پوشش می دهد. بیش از 770000 هنرمند

Artprice از Artmarket، رهبر جهانی اطلاعات بازار هنر، از طریق بازار استاندارد جهانی خود، این آرزو را دارد که NFT پیشرو در جهان برای هنرهای زیبا باشد.

Artprice Images اجازه دسترسی نامحدود به بزرگترین بانک تصویر در بازار هنر جهان را می دهد: حداقل 180 میلیون تصویر دیجیتالی از عکس ها یا تکثیر حکاکی شده از آثار هنری از 1700 تا کنون، که توسط مورخان هنر ما اظهار نظر شده است.

Artmarket با بخش Artprice خود، داده ها را به صورت دائمی از 6300 خانه حراج جمع آوری می کند و اطلاعات کلیدی بازار هنر را برای مطبوعات و آژانس های رسانه ای بزرگ تولید می کند (7200 نشریه). 5.4 میلیون کاربر آن (“اعضا وارد می شوند” + رسانه های اجتماعی) به تبلیغات منتشر شده توسط سایر اعضا دسترسی دارند، شبکه ای که امروزه پیشرو بازار استاندارد جهانی برای خرید و فروش آثار هنری با قیمت ثابت یا پیشنهادی (حراج ها) است. طبق بندهای 2 و 3 ماده L 321.3 قانون تجارت فرانسه).

آرت مارکت با بخش Artprice خود برچسب دولتی “شرکت نوآور” را توسط بانک سرمایه گذاری عمومی (BPI) (برای دومین بار در نوامبر 2018 برای یک دوره جدید 3 ساله) دریافت کرد که از این شرکت در پروژه خود برای تجمیع آن حمایت می کند. موقعیت در یک بازیگر جهانی در هنر بازاریابی.

گزارش بازار هنر معاصر Artprice 2020/21 از Artmarket.com: https://www.artprice.com/artprice-reports/the-contemporary-art-market-report-2021

Artprice از گزارش بازار هنر جهانی Artmarket در سال 2020، منتشر شده در مارس 2021: https://www.artprice.com/artprice-reports/the-art-market-in-2020

فهرست بیانیه های مطبوعاتی منتشر شده توسط Artmarket با بخش Artprice آن: serveur.serveur.com/Press_Release/pressreleaseEN.htm

با Artmarket و بخش Artprice آن در فیس بوک و توییتر تمام اخبار بازار هنر را به صورت بلادرنگ دنبال کنید: www.facebook.com/artpricedotcom/ (بیش از 5.4 میلیون دنبال کننده) twitter.com/artmarketdotcomtwitter.com/artpricedotcom

کیمیاگری و جهان Artmarket و بخش قیمت هنری آن را کشف کنید https://www.artprice.com/video در موزه مشهور هنر معاصر ارگان “محل آشوب” (dixit The New York Times): https: // issuu . com / demeureduchaos / docs / demeureduchaos-abodeofchaos-opus-ix-1999-2013
L’Obs – Museum of the Future: https://youtu.be/29LXBPJrs-o www.facebook.com/la.demeure.du.chaos.theabodeofchaos999 (4.4 میلیون دنبال کننده) https://vimeo.com/124643720تماس با Artmarket .com و بخش Artprice آن – تماس: تیری ارمن، [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1729845/Artmarket_com.jpg لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1009603/Art_Market_logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma