اینفوسیس سریع‌ترین برند خدمات فناوری اطلاعات در جهان را معرفی کرد. در میان 25 برند برتر در حال رشد در سراسر بخش ها در سطح جهان

[ad_1]

ارزش نام تجاری سال به سال با رشد 52 درصدی به 12.8 میلیارد دلار رسید و Infosys با 56 رتبه در رتبه بندی Brand Finance Global 500 2022 ارتقا یافت.
بنگالورو، هند، ژانویه 26، 2022 / PRNewswire / – Infosys (NSE: INFY) (BSE: INFY) (NYSE: INFY)، پیشرو جهانی در خدمات و مشاوره دیجیتال نسل بعدی، امروز اعلام کرد که به عنوان سریع ترین خدمات فناوری اطلاعات در حال رشد شناخته شده است. برند، توسط Brand Finance، شرکت پیشرو در ارزیابی برند در جهان، در گزارش جهانی 500 2022 خود. ارزش گذاری برند یک جهش کوانتومی در رشد برند برای Infosys ثبت می کند که با افزایش 52 درصدی ارزش برند آن در سال به سال و بیش از 80 درصد از سال 2020 مشخص شده است و آن را در بین 3 برند برتر خدمات فناوری اطلاعات در سطح جهان قرار می دهد.

Salil Parekh، مدیر اجرایی Infosys، گفت: «مشتریان ما در دو سال گذشته به سرعت پذیرش دیجیتالی خود را افزایش داده‌اند و اعتماد و اطمینان فوق‌العاده‌ای به توانایی ما برای کمک به تغییر شکل داده‌اند.» کارمندان ما با تلاش‌های فوق‌العاده‌ای پاسخ داده‌اند که از قابلیت‌های متفاوت دیجیتالی و ابری ما برای سرعت بخشیدن و مقیاس‌بندی نوآوری‌هایی که به مشتریان ما کمک می‌کند در یک محیط اقتصادی و تجاری در حال تغییر رقابتی باقی بمانند، استفاده کرده‌اند. این یک چرخه فضیلت‌انگیز را آغاز کرده است که موقعیت برند Infosys را به عنوان شریک تحول دیجیتال ترجیحی صنعت به‌طور محکمی تثبیت کرده است.

Infosys امسال رشد چشمگیری را نشان داده است و به لطف تعهد خود به مشتریان و تمرکز بر نوآوری، آن را به سریع ترین برند خدمات فناوری اطلاعات در سال 2022 تبدیل کرده است. در حالی که همه‌گیری COVID-19 ضرورت انتقال دیجیتال در سراسر جهان را برانگیخت، Infosys به این چالش گام برداشت که منجر به جهش عظیم 80٪ در ارزش برند در طول دو سال گذشته شد. همچنین با نگاهی به آینده، Infosys برندی است که باید تماشا کرد و می‌توان انتظار داشت که در سال‌های آینده شاهد رشد مداوم ارزش برند باشد.»

رشد ارزش نام تجاری و قدرت برند Infosys که توسط Brand Finance بیان شده است، نتیجه تلاش های هماهنگ شرکت برای ایجاد یک نام تجاری عمیقا مرتبط با مشتری است که همچنین به عنوان موتور قابل اعتماد تغییر عمل می کند. این شرکت برای تحقق این آرزو به سرمایه گذاری در برندهای دیجیتال جدید ادامه داده است. ظهور Infosys Cobalt به عنوان یک برند خدمات ابری پیشرو در صنعت، در کمتر از یک سال، برای کمک به شرکت‌ها برای تسریع یکپارچه و ایمن سفر خود به ابر، نمونه خوبی از تمرکز Infosys بر پرورش مارک‌های مرتبط با بازار است. پرورش یک برند کارفرمای متمایز شده با فرصت های یادگیری قابل توجه، مسیرهای رشد و مسیرهای شغلی هدفمند برای کارمندان بخش بزرگی از تمرکز Infosys است.

این شرکت همچنین در چندین همکاری دیجیتال و برند سرمایه گذاری های استراتژیک انجام داده است. این شامل مشارکت بازاریابی امضای Infosys با باغ مدیسون اسکوئر است – همچنین Infosys را به شریک رسمی نوآوری دیجیتال در املاک کلیدی MSG از جمله نیویورک نیکس، نیویورک رنجرز و میدان مدیسون اسکوئر گاردن تبدیل می کند. علاوه بر این، این شرکت به پرورش همکاری های بسیار موفق خود با ATP، رولان گاروس و مسابقات آزاد استرالیا ادامه می دهد و در عین حال همکاری های جدیدی را با The Economist، Financial Times و Bloomberg Media ایجاد می کند.

بلوغ رو به رشد برند Infosys به عنوان یک شهروند شرکتی مسئولیت پذیر که دستور کار قوی محیط زیست، اجتماعی و حکمرانی را هدایت می کند، با راه اندازی جهانی چشم انداز ESG 2030 آن در سال 2020 به شدت تقویت شد و Infosys 30 سال قبل از 2050 کربن را خنثی کرد، جدول زمانی تعیین شده توسط توافق نامه پاریس. یکی دیگر از نمونه‌های اخیر تمرکز پایدار ESG Infosys، پیشرفت سریع Infosys Springboard است – برنامه برجسته جهانی مهارت مجدد این شرکت که یادگیری را دموکراتیزه می‌کند، با محتوای دیجیتال رایگان، برای توانمندسازی بیش از 10 میلیون نفر با مهارت‌های دیجیتال تا سال 2025.

درباره Infosys

Infosys یک رهبر جهانی در خدمات و مشاوره دیجیتال نسل بعدی است. ما مشتریان بیش از 50 کشور را قادر می‌سازیم تا تحول دیجیتال خود را طی کنند. با بیش از چهار دهه تجربه در مدیریت سیستم ها و عملکرد شرکت های جهانی، ما مشتریان خود را به طور ماهرانه در سفر دیجیتال آنها هدایت می کنیم. ما این کار را با فعال کردن شرکت با یک هسته مبتنی بر هوش مصنوعی انجام می دهیم که به اولویت بندی اجرای تغییرات کمک می کند. ما همچنین کسب و کار را با دیجیتال چابک در مقیاس توانمند می کنیم تا سطوح بی سابقه ای از عملکرد و رضایت مشتری را ارائه دهیم. دستور کار یادگیری همیشه در حال ما باعث بهبود مستمر آنها از طریق ایجاد و انتقال مهارت های دیجیتال، تخصص و ایده ها از اکوسیستم نوآوری ما می شود.

از www.infosys.com دیدن کنید تا ببینید چگونه Infosys (NSE، BSE، NYSE: INFY) می‌تواند به شرکت شما در جهت‌یابی بعدی شما کمک کند.

بندرگاه امن

برخی از بیانیه‌های این نسخه در مورد چشم‌انداز رشد آینده، انتظارات مالی و برنامه‌های ما برای کنترل تأثیر COVID-19 بر کارمندان، مشتریان و سهامداران، اظهارات آینده‌نگر هستند که برای واجد شرایط بودن برای «بندر امن» تحت قانون اصلاحات دعوی حقوقی اوراق بهادار خصوصی در نظر گرفته شده‌اند. در سال 1995، که شامل تعدادی از خطرات و عدم قطعیت ها می شود که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با نتایج چنین اظهارات آینده نگر متفاوت باشد. خطرات و عدم قطعیت های مربوط به این اظهارات شامل، اما نه محدود به، خطرات و عدم قطعیت های مربوط به COVID-19 و اثرات دولت و سایر اقداماتی که به دنبال مهار گسترش آن هستند، خطرات مربوط به رکود اقتصادی یا رکود اقتصادی در هند، ایالات متحده است. ایالات و کشورهای دیگر در سراسر جهان، تغییرات در شرایط سیاسی، تجاری و اقتصادی، نوسانات در درآمد، نوسانات نرخ ارز، توانایی ما در مدیریت رشد، رقابت شدید در خدمات فناوری اطلاعات از جمله عواملی که ممکن است بر مزیت هزینه، دستمزد ما تأثیر بگذارد. افزایش در هند، توانایی ما برای جذب و حفظ متخصصان بسیار ماهر، مازاد بر زمان و هزینه در قراردادهای با قیمت ثابت، مدت زمان ثابت، تمرکز مشتری، محدودیت‌های مهاجرت، تمرکز بخش صنعت، توانایی ما برای مدیریت عملیات بین‌المللی، کاهش تقاضا برای فناوری در حوزه های اصلی تمرکز ما، اختلال در شبکه های مخابراتی یا خرابی سیستم، توانایی ما برای تکمیل و ادغام موفقیت آمیز خریدهای بالقوه، مسئولیت خسارات وارده به قراردادهای خدمات ما، موفقیت شرکت هایی که Infosys در آنها سرمایه گذاری استراتژیک انجام داده است، خروج یا انقضای انگیزه های مالی دولتی، بی ثباتی سیاسی و درگیری های منطقه ای، محدودیت های قانونی در افزایش سرمایه یا خرید شرکت ها. در خارج از هند، استفاده غیرمجاز از مالکیت معنوی و شرایط عمومی اقتصادی ما که بر صنعت ما و نتیجه دعاوی معلق و تحقیقات دولتی تأثیر می گذارد. خطرات اضافی که می‌توانند بر نتایج عملیاتی آینده ما تأثیر بگذارند در پرونده‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از جمله گزارش سالانه ما در مورد فرم 20-F برای سال مالی منتهی به 31 مارس 2021 به طور کامل توضیح داده شده است. این پرونده‌ها در www.sec موجود است. دولت Infosys ممکن است هر از چند گاهی اظهارات آینده نگر کتبی و شفاهی دیگری از جمله اظهارات موجود در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار و گزارش های ما به سهامداران ارائه دهد. شرکت متعهد نمی‌شود که اظهارات آینده‌نگر را که ممکن است هر از گاهی توسط یا از طرف شرکت انجام شود، به‌روزرسانی کند، مگر اینکه طبق قانون الزامی باشد.

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/633365/Infosys_Logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط هیات تحریریه ایسترن هرالد تایید یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraPapaz Büyüsügates of olympus oyna