انواع هندزفری

اگر نگران دوام هستید یا چیزی ارزان تر می خواهید ، با TIN Audio T2 همراه شوید. آنها می توانند در مقایسه با درایور سه گانه 1More Triple کمی تیز یا سوراخ کننده به نظر برسند ، اما ارزان تر هستند و با گوشواره های فلزی جامد و کابل جداشده ، ساخته شده بهتر هستند. آنها کار مناسبی انجام می دهند که نویز محیط را منزوی می کند ، و تقریباً هیچ صدایی از آنها نشت نمی کند ، به این معنی که می توانید بدون آزار دادن اطرافیان ، آنها را روشن کنید. در حالی که گوش های گوش در گوش بسیار پایدار هستند ، متأسفانه راحت ترین آنها مناسب نیستند و ممکن است برای کسانی که گوش کوچکتر دارند مناسب نباشند.

اگر کیفیت صدا برای شما مهمترین چیز است ، 1M را بدست آورید ، اما اگر در هدفون سخت گیر هستید و چیزی را می خواهید که بتواند کمی بیشتر از ضرب و شتم استفاده کند ، با TIN Audio بروید.

بررسی ما را ببینید
بهترین سر و صدا لغو گوشواره: Apple AirPods Pro واقعا بی سیم
Apple AirPods Pro واقعا طراحی بی سیم
اپل AirPods Pro واقعا بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
روش آزمون v1.4
7.3
طریقه استفاده مخلوط
6.8
صدا خنثی خرید هندزفری شیائومی airdots
8.0
رفت و آمد / مسافرت
8.3
ورزش / تناسب اندام
7.1
دفتر
5.5
بازی بی سیم
5.4
بازی سیم کشی
6.5
تماس های تلفنی
گوش را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم واقعا بی سیم
لغو صدا بله
بله
مبدل پویا

بهترین هدفون های گوش شنوایی که تاکنون مورد بررسی قرار داده ایم بهترین Apple AirPods Pro است. آنها به لطف ویژگی ANC بسیار خوب انزوا بسیار خوبی را ارائه می دهند و در جلسات طولانی گوش دادن راحت از پوشیدن آن ها راحت هستند. آنها نکاتی از سیلیکون دارند که باعث می شود آنها را با مدل های قبلی AirPods متفاوت کنید و به تناسب آنها کمک کند. آنها همچنین در اندازه های مختلف برای ارائه کمک به شما در یافتن بهترین و راحت ترین شکل ممکن کمک می کنند.

آنها بسیار خوب ساخته شده و دارای یک طرح کنترل لمسی جدید هستند که قابل استفاده است. آنها از مشخصات صدای بسیار خنثی و متعادل برخوردار هستند و به اندازه مدل های قبلی بیس ندارند. ویژگی ANC آنها برای کاهش صدای چرخ موتور یا حتی برای کاهش بسیار زیاد پچ پچ محیط در محیط اداری بسیار عالی است.

متأسفانه ، این هدفون هیچ گزینه سفارشی سازی ندارد زیرا رابط کاربری مخصوص iOS آنها امکان انجام کار با آنها را نمی دهد. آنها یکپارچه به هم وصل می شوند ، اما شما فقط می توانید کنترل ها را نقشه برداری کنید و بین ANC روشن ، خاموش و حالت شفافیت آنها جابجا شوید. با این وجود ، این هدفون های ممتاز گوش هستند که از ویژگی بسیار خوبی ANC برخوردار هستند و بیشتر کاربران را راضی می کند.

بررسی ما را ببینید
جایگزین قابل برنامه ریزی: سونی WI-1000X بی سیم
طراحی بی سیم سونی WI-1000X
سونی WI-1000X بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
گوش را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم بله
لغو صدا بله
بله
آرماتور متعادل مبدل

اگر می خواهید گوش هایی که ANC دارند اما می توانند با تلفن هوشمند خود سفارشی شوند ، سونی WI-1000X را دریافت کنید. آنها از طراحی داخلی سنتی تری برخوردار هستند ، بنابراین به آسانی Apple AirPods Pro Truly Wireless نیستند ، اما به دلیل سازگاری آنها با سونی بسیار با دوام تر هستند و بسیار قابل تنظیم هستند. هدفون اتصال برنامه. گردن بند آنها بسیار سفت و سخت است ، و به همین دلیل آنها یک کیف حمل مانند Bose ندارند ، که با توجه به قیمت کلی مشابه قیمت آنها کمی ناامیدکننده است.

از AirPods استفاده کنید اگر به دنبال گوشواره های لغو سر و صدای راحت تر برای سواری طولانی در اتومبیل یا پروازهای بین المللی هستید ، اما اگر می خواهید چیزی که احساس ماندگاری بیشتری داشته باشد و گزینه های سفارشی سازی بیشتری برای استفاده های گاه به گاه بیشتر داشته باشد ، به سراغ سونی بروید.

بررسی ما را ببینید
بهترین گوشواره های زیر 100 دلار: Anker SoundCore Liberty Air 2 بی سیم
طراحی واقعا بی سیم Anker SoundCore Liberty Air 2
Anker SoundCore Liberty Air 2 بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
روش آزمون v1.4
7.2
طریقه استفاده مخلوط
6.8
صدا خنثی
7.7
رفت و آمد / مسافرت
8.0
ورزش / تناسب اندام
6.9
دفتر
5.6
بازی بی سیم
5.5
بازی سیم کشی
6.6
تماس های تلفنی
گوش را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم واقعا بی سیم
خاموش شدن صدا
بله
مبدل پویا

بهترین هدفون های بی سیم زیر 100 دلار که ما تاکنون آزمایش کرده ایم ، Anker SoundCore Liberty Air 2 هستند. آنها یک آپدیت خوب نسبت به هدفون های قبلی Anker SoundCore Liberty Air Truly Air واقعا بی سیم هستند. آنها شکل مشابه ای با مدل قدیمی دارند ، اما Liberty Air 2 از یک کنترل کنترلی بسیار بهتر و طراحی برتر برخوردار است. این هدفون از شارژ باتری 6.5 ساعته بسیار خوبی برخوردار است و در مورد آنها 5 بار شارژ اضافی نیز وجود دارد ، این بدان معنی است که شما به سختی نیاز به شارژ آنها دارید.

این هدفون های بی سیم واقعاً بی سیم هستند و از نظر صدای متعادل نیز مناسب هستند اما ممکن است برای ژانرهای سنگین تر باس مناسب تر باشند. آنها کمی پرت و حیرت اضافی دارند ، که خود را به خوبی به مسیرهای EDM و هیپ هاپ می اندازد. تناسب آنها همچنین ایزولاسیون منفعل خوبی را ارائه می دهد و در رفت و آمد روزانه شما بسیار مناسب است.

متأسفانه ، در حالی که این هدفون Anker با برنامه جدید خود سازگار است ، اما هنوز هم نسبتاً کمرنگ است. این هیچ EQ گرافیکی یا پارامتری را ارائه نمی دهد و شما فقط می توانید از طریق برخی از پیش تنظیم شده انتخاب کنید و برخی از کنترل ها را نقشه برداری کنید. با این وجود ، اگر به دنبال هدفون بی سیم برای بودجه هستید ، این ها بسیار متنوع هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>