انتشارات هارپر کالینز هند از انتشار کتاب “این بچه شماست” توسط دکتر سارودا بالان خبر داد.

[ad_1]

کتابی ضروری از یک متخصص اطفال و متخصص نوزادان معروف از بیمارستان ایندراپراستا آپولو دهلی.

«این بچه توست» مخصوصاً برای والدین هندی نوشته شده است. او به سوالات متداول پاسخ می دهد، راه حل هایی ارائه می دهد، به شخص کمک می کند تا چیزها را بفهمد – و به شما می گوید که چه زمانی به دکتر بروید. اصول اولیه مانند خواب و شیردهی را پوشش می دهد و شامل اطلاعات اولیه و به روز در مورد واکسن ها و کووید 19 است.

دهلی نو، 20 ژانویه 2022 / PRNewswire / – دکتر سارودا بالان، نویسنده و متخصص نوزادان، گفت: “تجربه خودم از بزرگ کردن کودک بدون حمایت خانواده و تنها کتاب درسی کودکان نلسون من به عنوان یک شرکت باعث شد متوجه شوم که والدین جوان این کار بسیار خوب خواهد بود. امروز برای داشتن یک گزارش آماده مفید است. و با این حال، چگونه باید همه چیزهایی را که در طول 34 سال کار پزشکی آموخته بودم جمع کنم؟ این کتاب تا حد امکان با کمترین اصطلاحات پزشکی نوشته شده است تا به شما کمک کند به فوری ترین سؤالاتی که به ذهن می رسد پاسخ دهید. این کتاب شامل جداول، لیست خرید، نکات سفر و پرچم قرمز است. هدف آن آسان کردن و لذت بخشی کردن فرزندپروری است، در حالی که به والدین می گوید چه زمانی فوراً به دنبال کمک پزشکی باشند.

دیا کار، ویراستار مشاور در هارپر کولینز هند، می‌گوید: «وقتی بچه‌دار شدم، می‌خواستم کتابی به من بگوید که چه انتظاری دارم: شب‌های بی‌خوابی، مشکلات پیچ‌خورده، مادربزرگ‌های خوش‌نیت و توصیه‌های آنها.» این کتاب است. دکتر بالان می‌گوید آن‌طور که هست.رویکرد عمل‌گرایانه اما دلسوزانه‌اش او را به بهترین پزشک اطفال تبدیل می‌کند. و من عاشق دستور العمل های دسی او هستم.

در مورد کتاب

پدر و مادر شدن می تواند هم ترسناک و هم هیجان انگیز باشد. یک میلیون سوال خواهد داشت، از چگونگی آماده شدن برای تولد گرفته تا نحوه تغذیه نوزاد، انتظار چه چیزی از نظر رشد و چه واکسن هایی که نوزاد نیاز دارد. همه اینها می تواند شگفت انگیز باشد. “نکات مفید” اغلب گیج کننده است و اینترنت می تواند منبع وحشت باشد.

دکتر سارودا بالان، متخصص اطفال در طول سی سال فعالیت خود، با هزاران والدین ملاقات کرده است و متوجه شده است که او به همان سوالات پاسخ می دهد. اگرچه او کاملاً معتقد است که والدین بیشتر در محیط کار یادگیری است، اما می‌داند که کمک کوچک فاصله زیادی دارد. به طور خاص برای والدین هندی نوشته شده است، “این بچه شماست” بهترین پشتیبانی برای همراهی در سفر یک فرد است.

هدف آن این است که به فرد کمک کند تا بفهمد چه زمانی یک کودک باید به پزشک مراجعه کند و چه زمانی یک فرد می تواند به تنهایی با آن کنار بیاید. دربرگیرنده اصول اولیه مانند خواب، شیردهی و بیماری‌های رایج است، همچنین شامل همه چیزهایی است که باید در مورد زمان تماشای صفحه نمایش، چاقی دوران کودکی، آلودگی و شیوه‌های فرزندپروری بدانید تا به شما کمک کند تا در دو سال اول والدینی حرکت کنید. رویکرد اطمینان‌بخش دکتر بالان این را به یک راهنمای اساسی برای یک کودک سالم و ایمن تبدیل می‌کند – و شما اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت!

ستایش برای این کودک شماست

“من شروع به خواندن کتاب کردم و نمی توانستم متوقف شوم. این یک کتاب کامل برای والدین امروزی است – همه چیزهایی را که باید بدانند وجود دارد – بنابراین آنها از یک متخصص اطفال با تجربه یاد می گیرند نه از وبلاگ های اینترنتی! ما تا کنون چنین کتاب جامعی نداریم که با توجه به بافت شهری هند نوشته شده باشد. پزشکان اطفال که کار خود را شروع می کنند نیز سود زیادی خواهند برد، زیرا به تمام سوالات متداول والدین به روشی ساده پاسخ داده شده است. “- دکتر آرون ودهوا، متخصص اطفال.

“این برای والدین آینده، والدین جدید و همچنین برای دانش آموزان و پزشکان اطفال ضروری و ضروری است. آنچه از جلد به جلد دیگر می درخشد، بینش و همدلی عالی دکتر سارودا بالان است که او را به پزشک ایده آل اطفال تبدیل کرد و نسل های مختلف والدین را قادر ساخت. «راج کمال جا، پدر راین».

«تجربه گسترده بالینی دکتر بالان، عقل سلیم و صراحت او به بسیاری از ما کمک کرده است که با پدر و مادر شدن مبارزه می کنیم. با این کار، او همان کاری را انجام می‌دهد که دکتر اسپاک برای آمریکای پس از جنگ انجام داد – توصیه‌های قابل اعتمادی را به رختخواب خود می‌آورد تا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها بتوانند در حین به اشتراک گذاشتن برخی از دستور العمل‌های خانگی خوشمزه، شبانه استراحت کنند!» – Gopal Shankaranarayanan، Annika، Ameya و Arjun’s پدر

«این بچه شماست که به سبک مکالمه نوشته شده است، منبعی ارزشمند برای والدین جدید است. دکتر سارودا بالان دستم را گرفت و به من یاد داد که چگونه از نوزادم در اولین باری که مادر شدم مراقبت کنم. این کتاب همان دسترسی را به توصیه‌های تخصصی، عملی و بی‌معنای او در مورد مسائل و چالش‌هایی که والدین ایجاد می‌کند، به ویژه در زمینه هندی فراهم می‌کند.» – شیوانی سیبال، مادر آنینا و آنیشا.

«دکتر بالان بهترین است! در این کتاب، درست همانطور که در تمرینات خود برای بیمارانش انجام می دهد، به ما یادآوری می کند که یک نوزاد سالم والدینی شاد و با اعتماد به نفس دارد. دکتر بالان با ارائه پیشنهادات و راهنمایی های عملی بر اساس چندین دهه تجربه، شایع ترین نگرانی های والدین جدید را پیش بینی کرده و برطرف می کند. حتما بخوانید!» “دواکی نامبیار، مادر کلیو و کالی.”

«تشخیص دقیق دکتر بالان از هر مشکل بهداشتی که فرزندانم از کودکی تا نوجوانی با آن روبرو بوده اند، باعث می شود باور کنم که او استعداد خاصی به عنوان یک پزشک دارد. رابطه فرزندان ما با او از دوران کودکی آنها گذشته است که کمیاب و ارزشمند است. این کتاب تجربه غنی دکتر بالان و گزارش دقیق او از بیماری های ساده تا پیچیده دوران کودکی را به تصویر می کشد. فقط ای کاش او این کتاب را 18 سال پیش می نوشت، زمانی که من فقط یک والدین حکاکی شده بودم. – مانیشا ناتاراجان، مادر ریوا و سیذارتا.

«در عصر اضافه بار اطلاعات، دکتر بالان سر و صدا می کند تا این راهنمای فروشگاهی یک مرحله ای را ساده، فیلتر شده و معتبر کند.» – آنجلی و پراناب دال سامانتا، والدین دیونا.

دکتر بالان این پزشک نادر است: ترکیبی عالی از درخشش فنی و عمل گرایی برای والدین. ما فوق‌العاده خوش شانس بودیم که راهنمایی او را دریافت کردیم – و اکنون همه می‌توانند با این کتاب!» دسای، یک اپیدمیولوژیست، زمزمه کرد.

«باید به دکتر سارودا بالان به خاطر نوشتن چنین کتاب خواندنی و آموزنده ای تبریک بگویم. تجربه سال ها و خرد به دست آمده در سال های درمان نوزادان و کودکان با مطالعه کتاب مشهود است. این توضیح می دهد که چه چیزی در طول زایمان، مشکلات احتمالی در دوران نوزادی، مراقبت از نوزاد تازه متولد شده، واکسیناسیون، رشد و تکامل طبیعی و همچنین مشکلات رایج و نه چندان رایج وجود دارد. اگر یکی از والدین سوالی داشته باشد، پاسخ آن در کتاب موجود است. به هر سوال به سادگی و با وضوح بسیار پاسخ داده می شود. برای هر مشکلی که ممکن است به عنوان والدین جدید با آن مواجه شوید راه حلی وجود دارد. دیگر نیازی به مشاوره از دکتر Google ندارید! ”- دکتر ویدیا گوپتا، متخصص نوزادان اطفال.

درباره نویسنده

دکتر سارودا بالان، مشاور ارشد نوزادان در بیمارستان Indraprastha Apollo، دهلی نو، متخصص در مراقبت های ویژه نوزادان و همچنین درمان سرپایی کودکان است. او از کالج پزشکی در مدرس فارغ التحصیل شد، در انگلستان در رشته اطفال و نوزادان تحصیل کرد و عضو کالج سلطنتی پزشکان گلاسکو است. دکتر بالان به عنوان متخصص اطفال در BabyCenter، پلتفرم آنلاین برای والدین جدید، مشاوره می کند. او چندین مقاله در مجلات و نشریات پزشکی ارائه کرده است.

درباره HarperCollins Publishers India:

HarperCollins Publishers India یکی از شرکت های تابعه HarperCollins Publishers است. هارپر کالینز هند تعدادی از بهترین نویسندگان شبه قاره هند و سراسر جهان را منتشر می کند و هر سال تقریباً 200 کتاب جدید را با کاتالوگ چاپی و دیجیتالی با بیش از 2000 عنوان در 10 چاپ منتشر می کند. نویسندگان آن تقریباً تمام جوایز ادبی مهم را از جمله جایزه من بوکر، جایزه JCB، DSC، جایزه بنیاد جدید هند، جایزه آتا گالاتا، شاکتی بات، جایزه کتاب آشپزی Gourmand، Publishing Next Award، تاتا Literature Live Award، جایزه کسب و کار سرمایه گاجا دریافت کرده اند. برای یک کتاب، جایزه BICW، جایزه سوشیلا دیوی، جایزه صدای زن Prabha Khaitan، جایزه Sahitya Akademi و جایزه جدول کلمات متقاطع. هارپر کالینز هند چهار بار جایزه ناشر سال را دریافت کرده است: در Publishing Next در سال 2015 و در Tata Literature Live! در سال‌های 2016، 2018 و 2021، هارپرکالینز هند همچنین برخی از بهترین ناشران جهان از جمله Egmont، Oneworld، انتشارات دانشگاه هاروارد، Bonnier Zaffre، Usborne، Dover و Lonely Planet را نمایندگی می‌کند.

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/1249409/HarperCollins_Publishers_India_Logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortbetroad giriş