استودیوهای دستگاه EMS

 

استودیوهای دستگاه  EMS

بسیار از استودیوهای دستگاه EMS با دستگاه های ایکس بادی در سراسر عالم عمل می‌نمایند ودلیل همین دستور متناسب بودن قیمت و کیفیت عمل کرد ان میباشد. طریقه به دست آوردن و کار کلیدی استودیوی کوچک ای ام اس یا هما میکرو استودیو ای ام اس  xbody،  microstudio میکرو استودیو ای ام اس بیست اند بیوتی یک مضمون‌ ثابت و فراوان محبوب در سراسر عالم شناخته شده است، سرمایه گذاری اندک و پتانسیلی عظیم برای بازگشت سریع سرمایه اهمیت ضریبی قلیل خطر.اکنون می توانید اهمیت سرمایه گذاری ذیل خیس مالی شروع نمایید و منابع خویش را به سرعت اساسی شتاب بیشتری به به دست آوردن و کارتان طولانی تر کنید. در آغاز یک جلیقه به شما پوشانده خواهد شد که احساس می نمایید یک عدد از حرفه ای ترین ورزشکاران دنیا می‌باشید ، مقداری بعد از آن مربی از شما خواهد خواست در حین دریافت ایمپالس های الکتریکی برنامه بدنسازی شامل یک سری حرکت گوناگون مثل اسکوات ، جلو بازو اهمیت دمبل و .. را اساسی وزنه های سبک انجام دهید که ولی حیاتی توجه به دریافت ایمپالس های الکتریکی در پایان حتی وزنه ۵ کیلوگرمی را نیز به دشواری حاذق خواهید بود حرکت دهید . ایا تمرین کلیدی EMS Training تاثیر گذارتر از تمرین سنتی و وزنه زدن است.

در بررسی های فعالیت آمده در دانش گاه تربیت بدنی شهر کلن آلمان اثبات شده که متد EMS تنها منش ارتقا شتاب هست و اهمیت به کار گیری از این متد، حداکثر توان سرعتی یک ورزشکار به طور متوسط می تواند تا 30 % ارتقاء یابد! علاوه بر این متد EMS تلفیقی از تمرینات سرعتی و استقامتی ارائه می دهد. بیش از 30 برنامه تمرینی در این اپلیکیشن وجود داراست و اهمیت استفاده از پاورباکس به Motion Skin متصل می شود. درصورتیکه شدت انجام ورزش هوازی بیش از حد بالا باشد، به ورزش غیرهوازی تبدیل میشود. بوضوح روشن است که داشتن جسمی مطلوب و سلامت سبب بهبود سلامت روانی می شود و همین تمرین یک خط مش خوب برای کسانی است که در کارهای اهمیت بازده بالا کار می کنند ، تا بیدلیل این حس عالی خویش را از دست ندهند . در این ورزشها تحرک و سرعت انجام حرکات بالا است. یکی از خصوصیات بارز متد EMS تاثیر فوق العاده آن بر مقدار شتاب ورزشکاران است.

همچنین این متد در ورزش های رقابتی جهت بهبود شتاب و استقامت ورزشکاران یا جبران عدم تعادل عضلانی آن‌ها به کارگیری می شود. یک عدد از مختصات بارز متد (ای ام اس) تاثیر فوق العاده ی آن بر میزان سرعت ورزشکاران است. اما EMS نیز از گوشه و کنار پزشکی و توانبخشی و به سمت ورزش نابغه حرکت کرده می باشد و ورزشکارانی همچون اوسین بولت و بایرن مونیخ FC تأثیر حرفه آوری در توان ، قدرت و شتاب آن را تشخیص دیتا اند. جان ایسینگ ، متخصص EMS در Easy Motion Skin توضیح می دهد : ” H eathe r آموزش دادن پای چپ ، که بخشی از قطع کاربر است ، دشوار میباشد ولی EMS می تواند عدم تعادل را برطرف کند.” برای تولید اقتدار و ایجاد توازن بهتر در تن از EMS بیشتر در پای چپ خود به کار گیری می شود. پس از تمرین EMS شما احساس متانت و خوشحال خواهید کرد، این صرفا درمقام کلام نیست که چطور شما شادمان خواهید بود که شما آغاز به دیدن نتایج فیزیکی جلسات تمرین خود خواهید کرد! علاوه بر این مربی شخصی به صحیح انجام شدن تمرینات اعتنا کرده و در صورتی که تمرینی به درستی تمام انجام نشود، به شخص یاداوری داده و شیوه درست را به او تدریس می دهد.

تغییرات مشخصی در ماهیچه‌ها اسکلتی در قیاس اساسی تمرینات قدرتی عادی در نواحی گزینه سنجش مشاهده شد. ای ام اس سلولیتهای چربی که معمولا افراد اساسی طولانی تر وزن بالا حساس این خلل مواجه میباشند را از فی مابین برده و حساس به کار گیری از آن پیشرفت قابل توجهی بر روی فیبرهای عضلانی پایین تنه مشاهده خواهد شد و می توان از آسیبهای جسمانی مخصوصا در نواحی پایین کمری، زانو، شانه ها و همچنین صدمات عضلانی خودداری کرد. یافته ها تغییرات قابل ملاحظه ای را در عضله‌ها اسکلتی نشان دادند. مردان دو برابر بخش اعظم از زنان در خطر از دست دادن ماهیچه ها اسکلتی هستند. از دست دادن عضله‌ها سبب ساز ناچیز شدن اقتدار بدنی شده و همین کاهش توان خیلی سریعتر از کاهش حجم حادثه می افتد، در نتیجه ساختن یا نگه داشتن % عضلانی بدن برای محافظت قدرت بدنی حائز با است. منجر ارتقا اقتدار هوازی، اکسیژنرسانی و در سرانجام ارتقاء سوخت و ساز تن میشود. اگرچه این دستگاه ها نتیجه ها مهربانی در ورزشکاران حرفه ای نشان دیتا اند اما تا به امروز اثر کمتر وزن و لاغری آن ها به وسیله سازمان طعام و داروی آمریکا گزینه تایید قرار نگرفته است . پیوستن به تعداد روزافزون میزبانان استودیو های ای ام اس در سراسر جهان وصف تمرینات EMS در کلیه جای شهر شنیده می شود، نیکی فقط فروشنگان دستگاه ای ام اس بیست اند بیوتی EMS Beast&beauty ، بلکه کاربران نهایی هم به طور فزاینده ای عشق مند به این شیوه تمرین ای ام اس شدند.

 

 

 

ایندکسر