استفاده از اتوکلاو در آزمایشگاه های پزشکی

[ad_1]

اتوکلاو یک اتاق فشار استفاده شده است که برای استریل کردن ابزار پزشکی و تجهیزات و در معرض آنها را به بالا فشار بخار اشباع حداکثر تا 121°C برای مدت 15 تا 20 دقیقه بسته به اندازه از ابزار و یا دستگاه های پزشکی. دیگر انواع اتوکلاو تست ابزار مورد استفاده در صنایع شیمیایی برای تست کیفیت روکش لاستیک و پوشش و یا پوشش و همچنین برای هیدروترمال سنتز رشد کریستال های تحت فشار بالا و درجه حرارت. مصنوعی کریستال کوارتز استفاده می شود که در صنعت الکترونیک در حال رشد در اتوکلاو.

با استفاده از

استریلیزاسیون اتوکلاو به طور گسترده ای در پزشکی, میکروبیولوژی, سوراخ کردن بدن, قارچ شناسی دامپزشکی علوم دندانپزشکی خانه های مراسم تشییع جنازه و بسیاری دیگر. اندازه اتوکلاو می تواند متفاوت باشد بسته به محصول است که نیاز به استریل شود. نمونه بارهای شامل ظروف فولاد ابزار دیگر زباله تجهیزات پزشکی و مواد زائد.

قابل توجه استفاده از اتوکلاو است قبل از دفع عقیم سازی و درمان مواد زائد مانند بیماری زا پسماند. یک ماشین در این بخش تا حد زیادی به اجرا در اصل همان معمولی اتوکلاو به طوری که آنها می تواند به خنثی کردن برنامه به طور بالقوه عوامل عفونی با استفاده از فشار و بخار فوق گرم آب است. این نسل جدید از زباله مبدل به اندازه کافی قادر دستیابی به اثرات مشابه و بدون هر نوع مخازن تحت فشار برای استریل کردن مواد مانند لباسهای, لاستیک, مواد, سس, لباس, دستکش و غیره. این است که عمدتا مفید برای مواد است که نمی ایستادگی با درجه حرارت بالا از کوره هوای گرم. اتوکلاو به طور گسترده ای استفاده می شود برای درمان مرکب و در روند جوش برقی از لاستیک طبیعی. این فشار بالا که اتوکلاو اجازه می دهد کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که بهترین خواص فیزیکی مواد قابل دسترسی هستند.

استفاده از اتوکلاو در داروهای

پزشکی اتوکلاو ابزار ایجاد بخار برای استریل کردن تجهیزات پزشکی و دیگر ابزار. این به این معنی است که تمام ویروس ها و باکتری ها و هاگ ها و قارچها هستند،. اتوکلاو به طور گسترده ای استفاده می شود به مجموعه آزمایشگاه های پزشکی و در جاهای دیگر نیز برای اطمینان از عقیم سازی از اشیاء. در دوران مدرن بسیاری از مراحل استخدام تنها با استفاده از محصولات به جای استفاده از استریل و قابل استفاده مجدد اقلام است. اولا این اتفاق می افتد با سوزن امپول اما امروزه بسیاری از وسایل جراحی معمولا استفاده می شود به عنوان سوزن دارندگان پنس چاقوی کوچک جراحی ، به جای استفاده از آیتم های قابل استفاده مجدد.

اتوکلاو بهترین تست ابزار هنگامی که شما نیاز به استریل کردن خود دستگاه های پزشکی. دستگاه به طور گسترده ای مورد استفاده در آزمایشگاه های پزشکی برای استریل کردن ابزار پزشکی و دستگاه های.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>