ارزیابی ارائه دهندگان خدمات تولید هوشمند در سراسر جهان در سال 2021

[ad_1]

HKTB محله های هنگ کنگ را گسترش می دهد تا West Kowloon را برای ترویج هنر و گردشگری فرهنگی در این محله راه اندازی کند.
           

              New York, United States & Bangalore, Karnataka, India:
             Wipro Limited (NYSE: WIT, BSE: 507685, NSE: WIPRO), a leading global information technology, consulting and business process services company, announced it has been positioned as a Leader in the IDC MarketScape: Worldwide Smart Manufacturing Service Providers 2021 Vendor Assessment (Doc # EUR147689021, June 2021). The independent assessment analyses service providers supporting end-to-end smart manufacturing programs and transformation initiatives with consideration of worldwide service capabilities.

IDC MarketScape تولید هوشمند را به عنوان یک فرآیند مداوم تعریف می‌کند که از طریق آن کسب‌وکارها از همگرایی فیزیکی سایبری و مهارت‌های دیجیتال برای توسعه قابلیت‌های تولیدی مورد نیاز برای رقابت در اقتصاد امروزی استفاده می‌کنند. Wipro خود را به عنوان یک پیشرو در ترکیب نمونه کارها خود از نوآوری محصول و چرخه عمر (که با کسب ITI تقویت شده است)، پیاده سازی کارخانه، زنجیره تامین و انبارداری، اتوماسیون فیزیکی و روباتیک (با پشتیبانی از خرید PARI) و تمرکز بر هوش مصنوعی قرار داده است. ارزش محوری این مجموعه استراتژیک به Wipro کمک کرده تا مشتریان جدیدی را به دست آورد و دسترسی خود را به مشتریان فعلی گسترش دهد.
لورنزو ورونزی، معاون مدیر تحقیقات استراتژی‌های تولید هوشمند IDC، گفت: «در مواجهه با پیچیدگی‌های تجاری امروزی و نیاز به تعادل ظرفیت کارخانه با تغییر تقاضا در زنجیره‌های عرضه گسترده و پویا، تولیدکنندگان باید فعالیت‌های اجرایی را هماهنگ، کنترل و هماهنگ کنند. عملیات تولید شرکت و تامین کنندگان آن – با سطح دید بالاتر در زمان واقعی.”
Ashish Saxena، معاون و رئیس بخش تولید، Wipro Ltd.، گفت: “Wipro مجموعه جامعی از راه حل ها و خدمات را برای Industry 4.0 ایجاد کرده است که به مشتریان کمک می کند برنامه تحول تولید خود را تسریع بخشند. این شناخت از IDC MarketScape، سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی را که در Industry 4.0 ما انجام شده و قابلیت‌های تولید هوشمندانه‌ای که ما را قادر می‌سازد تا تحولی را با تأثیرات زیادی برای مشتریان خود ایجاد کنیم، برجسته می‌کند.
این گزارش توانایی‌های 12 شرکت خدمات فناوری اطلاعات جهانی را در فضای تولید هوشمند ارزیابی می‌کند. IDC MarketScape خاطرنشان می‌کند: «تحلیل IDC و بازخورد مشتریان نشان می‌دهد که Wipro دارای مزیت رقابتی در تحول کارخانه مبتنی بر دارایی است، تا جایی که برای پروژه‌های IT/OT در برابر رقبای مستقیم و ارائه‌دهندگان بیش از حد اتوماسیون انتخاب شده است.
گزیده ای از IDC MarketScape: Worldwide Smart Manufacturing Service Providers 2021 Vendor Rating را از اینجا دانلود کنید.
درباره کسب و کار صنعتی و فرآیندی Wipro و تجارت خودرو بیشتر بدانید. برای IDC MarketScape

مدل ارزیابی ارائه‌دهنده IDC MarketScape برای ارائه نمای کلی از رقابت‌پذیری ارائه‌دهندگان ICT (فناوری اطلاعات و ارتباطات) در یک بازار معین طراحی شده است. روش تحقیق از یک روش ارزیابی دقیق مبتنی بر معیارهای کمی و کیفی استفاده می کند که منجر به یک تصویر گرافیکی واحد از موقعیت هر تامین کننده در یک بازار معین می شود. IDC MarketScape چارچوب روشنی را ارائه می دهد که در آن می توان محصولات و خدمات ارائه شده، فرصت ها و استراتژی ها و همچنین عوامل فعلی و آینده موفقیت بازار ارائه دهندگان فناوری اطلاعات و ارتباطات را به طور معناداری با هم مقایسه کرد. این چارچوب همچنین ارزیابی 360 درجه ای از نقاط قوت و ضعف تامین کنندگان فعلی و آینده را در اختیار خریداران فناوری قرار می دهد.
درباره Wipro Limited

Wipro Limited (NYSE: WIT، BSE: 507685، NSE: WIPRO) یک شرکت جهانی پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات، مشاوره و خدمات فرآیندهای تجاری است. ما از قدرت محاسبات شناختی، ابراتوماسیون، روباتیک، ابر، تجزیه و تحلیل و فناوری های نوظهور استفاده می کنیم تا به مشتریان خود کمک کنیم تا با دنیای دیجیتال سازگار شوند و آن را موفق کنند. شرکتی که با مجموعه خدمات گسترده، تعهد قوی به پایداری و شهروندی خوب شرکتی در سراسر جهان شناخته شده است، ما بیش از 220000 کارمند اختصاصی داریم که در شش قاره به مشتریان خدمات ارائه می دهند. با هم ایده ها را کشف می کنیم و نقاط را به هم وصل می کنیم تا آینده ای جدید بهتر و جسورتر بسازیم. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به www.wipro.com مراجعه کنید.

بیانیه هایی برای آینده

اظهارات آینده نگر موجود در اینجا بیانگر باورهای Wipro در مورد رویدادهای آینده است، که بسیاری از آنها ذاتا نامشخص و خارج از کنترل Wipro هستند. چنین اظهاراتی شامل، اما نه محدود به، اظهاراتی در مورد چشم انداز رشد Wipro، نتایج مالی و عملیاتی آتی، و برنامه ها، انتظارات و نیات آن است. Wipro به خوانندگان هشدار می دهد که اظهارات آینده نگر موجود در اینجا در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی است که می تواند منجر به تفاوت اساسی بین نتایج واقعی و نتایج مورد انتظار از چنین اظهاراتی شود. چنین ریسک‌ها و عدم قطعیت‌هایی شامل، اما نه محدود به، ریسک‌ها و عدم قطعیت‌های مربوط به نوسانات سود، درآمد و سود، توانایی ما برای ایجاد و مدیریت رشد، تکمیل اقدامات پیشنهادی شرکت، رقابت شدید در خدمات فناوری اطلاعات، توانایی ما برای حفظ هزینه است. مزیت، افزایش حقوق در هند، توانایی ما برای جذب و حفظ متخصصان بسیار ماهر، اضافه کاری و هزینه ها در قراردادهای قیمت ثابت، شرایط ثابت، تمرکز مشتری، محدودیت های مهاجرت، توانایی ما برای مدیریت عملیات بین المللی، کاهش جستجوی فناوری در کلید ما حوزه های تمرکز، اختلال در شبکه های مخابراتی، توانایی ما برای تکمیل و ادغام موفقیت آمیز خریدهای احتمالی، مسئولیت خسارات ناشی از قراردادهای خدماتی، موفقیت شرکت هایی که در آنها سرمایه گذاری استراتژیک انجام می دهیم، خروج از مشوق های مالی دولت، سیاسی بی‌ثباتی، جنگ، محدودیت‌های قانونی برای افزایش سرمایه یا خرید شرکت‌های خارج از کشور، استفاده غیرمجاز از مالکیت معنوی و شرایط عمومی اقتصادی که بر تجارت و صنعت ما تأثیر می‌گذارد. شرایط ناشی از همه‌گیری COVID-19 می‌تواند هزینه‌های فناوری را کاهش دهد، بر تقاضای محصولات ما تأثیر منفی بگذارد، بر سرعت هزینه‌های مشتری تأثیر بگذارد و ممکن است بر توانایی یا تمایل مشتریان ما برای خرید پیشنهادات ما تأثیر منفی بگذارد، تاخیر در خرید مشتریان بالقوه را به تأخیر بیندازد. ، بر توانایی ما برای ارائه خدمات مشاوره در محل و ناتوانی ما در ارائه به مشتریان یا تأخیر در تحویل پیشنهادات ما تأثیر می گذارد، که همه اینها ممکن است بر فروش آینده، نتایج عملیاتی و عملکرد مالی کلی ما تأثیر منفی بگذارد. همچنین ممکن است تعدادی از عوامل خارجی مرتبط با همه‌گیری COVID-19 که تحت کنترل ما نیستند، بر عملیات ما تأثیر منفی بگذارد. ریسک‌های اضافی که می‌توانند بر نتایج عملیاتی آینده ما تأثیر بگذارند، در اسناد ما به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، از جمله گزارش‌های سالانه در فرم 20-F، اما نه محدود به آنها، با جزئیات بیشتری توضیح داده شده‌اند. این اسناد در www.sec.gov موجود است. ممکن است گهگاهی اظهارات کتبی و شفاهی بیشتری درباره آینده، از جمله اظهارات مندرج در اسناد شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار و گزارش های خود به سهامداران ارائه دهیم. ما متعهد نمی‌شویم که اظهارات آینده‌نگرانه‌ای را که هر از گاهی توسط ما یا از طرف ما انجام می‌شود به‌روزرسانی کنیم.

            </p><a rel="nofollow noopener" target="_blank" href="#">Click here</a> for Media Contact Details

          <p class="margin-bottom">
            Submit your press release 

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortbetroad giriş