اتوکلاو تولید کننده – چگونه یک اتوکلاو کار می کند ؟

[ad_1]

هر اتوکلاو تولید کننده باید جواب را می دانم زمانی که پرسید: “چگونه یک اتوکلاو کار می کند؟” در واقع این یک مفهوم نسبتا ساده مربوط به روش های باستانی می دانم به عنوان استریل. این است که تمیز کردن ابزار است و سپس گرم می شود به نقطه نازایی برای کشتن هر گونه میکرو ارگانیسم به همین دلیل است که آن را به عنوان یک استاندارد در صنعت پزشکی که آماده سازی وسایل جراحی قبل از روش.

اتوکلاو ایجاد یک محیط بسیار داغ است که هیچ شکلی از زندگی همیشه می تواند زنده ماندن حصول اطمینان از موارد تبدیل به سترون. به طور معمول ابزار قرار داده شده در داخل بسته بندی خود را عقیم سازی بوکس با خارجی شاخص های که سیگنال اگر در محیط استریل رسیده بود در طول اتوکلاو روند.

تاریخ اتوکلاو تولید کنندگان

شما ممکن است آن را می دانم, اما اتوکلاو فامیل دور چیزی است که هنوز در بسیاری از لوازم آشپزخانه امروز – اجاق گاز فشار. پیش به اتوکلاو توسعه داده شد در اوایل سال 1800 به عنوان یک راه برای طبخ مواد غذایی در زمان ثبت. متاسفانه به دلیل عدم کنترل ایمنی ساخته شده به وسیله بسیاری از مردم کشته شدند و یا به طور جدی زخمی از آب جوش خارج توسط دستگاه پخت و پز.

آن را تا اواخر دهه 1800 است که چارلز چمبرلین نگاه در راه اجاق گاز فشار کار کرده و سعی در اعمال آن را به رشد علمی و پزشکی در زمینه های. چمبرلین بود یک میکروبیولوژیست که مشغول به کار با لویی پاستور در این تحقیق که در نهایت منجر به توسعه چندین صرفه جویی در زندگی واکسن.

امروز اتوکلاو تولید کننده

سریع به جلو به عصر مدرن است و شما می توانید پیدا کردن یک تولید کننده اتوکلاو برای فقط در مورد هر صنعت و یا نیاز به. به دلیل توانایی خود را به استفاده از آب فوق گرم و بخار برای استریل ابزار اتوکلاو می تواند مورد استفاده در انواع صنایع مختلف از جمله پزشکی و دندانپزشکی و دامپزشکی و حتی لوازم آرایشی و بهداشتی از جمله هنرمندان تاتو. عقیم سازی تکنیک های ساخت اتوکلاو مفید برای انواع مواد از جمله کسانی که اغلب دیده می شود در تنظیمات بالینی مانند دستکش بیمارستان لباسهای فولاد ابزار سوزن و خیلی بیشتر.

اتوکلاو برای هر استفاده

به دلیل تنوع صنایع مختلف همراه با نیاز به قابل اتوکلاو تولید کننده اتوکلاو در حال تحول به انجام خیلی بیشتر از به سادگی استریل کردن ابزار پزشکی و جراحی (و یا اگر شما بیشتر, آشپزی, یک غذای کامل!). یکی از برنامه های کاربردی جدیدتر به رقابت با استفاده از اتوکلاو برای استریل کردن زباله های پزشکی قبل از آن اضافه شده است به آب شهری جریان. در نتیجه خطر گسترش پاتوژن های عفونی است یک خطر بزرگ – و یکی که به راحتی می توان با استفاده مناسب از اتوکلاو.

خود اتوکلاو تولید کننده نیز باید درک ضرورت مطمئن شوید که تمام عفونی/سمی ابزار و مواد اصلا دلیلی منجر به آسیب رساندن به محیط زیست است. فراتر از خطر آلودگی معمولی عقیم سازی تجهیزات از قبیل کوره های زباله سوز قرار داده و از احتراق محصولات جانبی است که می تواند خطرات جدی برای منطقه نگرانی برای ساکنان این نزدیکی هست. در حالی که بسیار سمی و عفونی محصولات هنوز هم نابود شده با استفاده از گرم کردن شدید فرآیند استریلیزاسیون با اتوکلاو بیشتر سازگار با محیط زیست راه حل معقول برای امروز بیمارستان ها و درمانگاه ها.

همیشه در حال تکامل صنعت

در حالی که بیشتر جراحان و پزشکان و دندانپزشکان امروز تکیه بر تک-استفاده از ابزار مشترک برای بسیاری از کاربردهای اتوکلاو هنوز هم بخش مهمی از این رو به رشد میباشد. در هنگام کار با اتوکلاو تولید کننده, شما به احتمال زیاد باید انواع مختلفی از راه حل های را انتخاب کنید از همه از آن می تواند به دلخواه به تناسب نیازهای خاص خود را. به خاطر تفاوت درجه حرارت بسیار مهم برای کشتن باکتری ها و قارچ ها و یا قالب اسپور – شما که اتوکلاو متفاوت است فقط خودکار چگونه آنها واقعا هستند. حتما به این موضوع را با تولید کننده.

از میز اتوکلاو استفاده در کلینیک های بزرگ, اجاق گاز-اندازه اتوکلاو برای جرم عقیم سازی تجهیزات و لوازم, آنچه یک بار ساده در پلوپز طراحی تکامل یافته به نظر قطعی را در ما تاریخچه پزشکی.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>